457 Shares 2094 views

Druty Kurtki dla kobiet. Szczegóły dotyczące procesu

Wcześniej, kamizelki dziewiarskie przemówił do kobiet nie było tak ważne. Po pierwsze, modele były tego samego typu, a po drugie, że były one w zimie, aby zachować ciepło. Obecnie kamizelki stały się tak niezwykłe, że niektórzy projektanci wykorzystać je jako element dekoracyjny suplementów odzieżowych.

Różnorodność modeli

Kiedy programy poszukujące kamizelki zwrócić uwagę na swoją garderobę. Z tego, co będziesz nosić konkretnego modelu? Pod spódnicę Prosty krój spodni i klasyczny garnitur kurtka długości do pasa lub biodra. Może być zapinana na guziki, zawiązać sznur dekoracyjny lub jako całość. Jako dekoracja może być stosowany szeroki pas. Jeśli dodać do bramy lub pół maszt rękawy, staje się rodzajem kamizelki lub domu lub firmy.

Jeśli podoba Ci się niezwykłe rzeczy, należy zwrócić uwagę na druty z opisem kamizelki nietypowe wzory (warkocze, stłuczki, komórka, w jodełkę). Połączenie kilku wzorów z niezwykłymi dekoracjami podkreśla elegancję i kobiecość. Wyjątkowa kamizelka model kardigan z bluzką pod męskiej wyciąć średniowiecznego typu.

Do celów dekoracyjnych, wybrać wzór oczek i otwarty dekolt, podkreślając, seksapil, elegancja kobieca postać. Niespodzianka inni pomóc kamizelki zmiennokształtnych, które mogą być noszone po obu stronach, ale wygląd się zmieni.

kurtki dziania szprychy dla kobiet: porady

Aby zakończyć pracę w krótkim czasie, należy spełnić kilka wymagań:

  • Zakup naraz materiał. To nie będzie rozproszony przez dzianie i zakończyć wszystko w czasie. Dzieje się tak nawet ozdoby. Są chwile, kiedy gotowe dzianiny zbierania kurzu na półkach z powodu braku wymaganych dodatkowych elementów.
  • Wybrać kilka wariantów modelowych Aby spełnić swoją postać i istniejącą szafę. Najlepiej jest próbować podobnych rzeczy, aby zdecydować się na styl. Potem druty kurtki dla kobiet to nie tylko radość z samego procesu, ale również na idei, że sprawa nie będzie leżeć bezczynnie.
  • Kupić te wątki, które są podane w opisie. Jest to konieczne w celu zachowania charakteru kamizelki. Na przykład, na schemacie odnoszą się do przędzy w kolorze niebieskim, a sprzedawca tylko zielone, ale ta sama jakość lub kolorów jest dobra, ale nie jest pożądany skład cewek.
  • Jeśli wątki nie zostały nabyte w ramach programu, a następnie przeprowadzić etap przygotowawczy pracy z przędzy identyfikującego jego właściwości.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w serii magazynu „Knit”.

Kamizelki damskie: schematy pracy dla początkujących

Więc zdecydowaliśmy się na model swojej wielkości, kupiony materiał. Teraz narysować wzór, który pomoże kontrolować gęstość hodowli. Do kamizelki wystarczy do zamiatania z powrotem i jedna półka (inna dzianina w odbiciu lustrzanym).

Teraz musimy zrobić próbki wzorów wykryć gęstość pracy oraz wyjaśnienie dokładnych wymiarów urządzenia. Na tym etapie może również brać pod uwagę właściwości przędzy (siedzi lub rozciągnięte, barwione). Jak tylko wszystkie aspekty przygotowawcze zostały zakończone, przejdź do podstawowego drutach.

Początkujący szwaczka wyobrażam sobie prostą kamizelkę niezwykłe ze względu na różnorodność kolorów wzoru: paski, kwadraty, gwiazdy. Jeśli jesteś właścicielem lub haft szydełka ozdobić rękawy, szyi i produkty dolne wzory dekoracyjne. I kolejna wskazówka dla początkujących na którym wziąć schemat – wystarczy chwycić kurtkę formy i powiązać go nowego produktu.

Jak widać, druty kurtki dla kobiet – firma proste. Więcej czasu poświęca się na poszukiwaniu odpowiedniego modelu i zakup materiału.