600 Shares 6020 views

Nowa spódnica starych dżinsów: przedłużyć żywotność swoich ulubionych rzeczy

Ach, jaka szkoda rozstawać się z ulubionymi dżinsy, kiedy oni już stracili ich prezencji. I nie rób tego. Zapraszamy dać tę rzecz szansę na drugie życie. W jaki sposób? Szyjemy z ich spódnicy. Lekcja ta jest pod wpływem siły nawet początkujący igła kobiety. Jak uszyć spódnicę starych dżinsów, modeli fotograficznych i porad znajdziesz w tym artykule.

Dla małej księżniczki

Twój Trznadel-córka będzie wyglądać słodkie i śmieszne w bujnej spódnicy, wykonane w Nomenklaturze techniki szycia i dziewiarskich. Dżinsy dziecięce, przędza pas ( „dantel”, „Bolero”, „Flamenco”), szprychy lub haka, igły, nici do szycia: do tego trzeba będzie zrobić. W bryuchek dokładnie odciąć górną część (do miejsca, gdzie zaczyna się noga). Obmeryayte obwodzie dolnej krawędzi przedmiotu obrabianego. W przypadku tych wymiarów, typu pętli przędzy i związać krezki. Będziesz mieć wspaniały kryzę. Przyszyć do dołu gotowych części bryuchek. To jest to, kochanie spódnica starych dżinsów gotowy. Jeśli chcesz uzyskać długość produktu odwołuje się dwa lub trzy ryusha. Niech twoja mała fashionistka będzie najpiękniejsza dziewczyna na placu zabaw.

Dla młodej damy

Prawie wszystkie dziewczyny uwielbiają nosić dżinsy i często zwracają się do swoich „spodnie-Hand made”: wyciąć otwór, Fray brzegach, ozdobione haftem lub wzorów, są przekształcane w krótkich spodenkach lub mostów. Bardzo stylowy i oryginalny na rysunku dziewczynki wygląda krótką spódniczkę starych dżinsów, które można uszyć w ciągu zaledwie kilku godzin. Do jego produkcji potrzeba spodnie, cięcia tkaniny bawełniane, kilka metrów szerokości w koronki ton tkaniny, igły, nici i maszyna do szycia. W dżinsy kawałek nogi. Prostokąt wycięty z materiału, którego długość może być równa obwodzie dolnej krawędzi drelichu przedmiotu. Na klapką szyte koronki. Jeśli chcesz spódnica starych dżinsów była bujna, a następnie skonfigurować falbany. Debiutanci w szyciu zaleca się najpierw ręcznie, a potem na ściegiem maszynowym. Gotowy produkt z koronki jest szyte na dżinsy szczegółach. Estetyczny wygląd do spódnicy da pasek z tej samej koronki. Wystarczy przeciągnąć go do pętli i krawat łuk lub węzeł. Mini spódnica starych dżinsów gotowy!

dla siebie

Stare spodnie mogą być dobrym materiałem do pikowania. Na przykład, spódnica starych dżinsów, wykonane w stylu patchwork. Dziś jest to bardzo modne i istotne. Do pracy potrzebne będą: produkt wzór papieru w pełnym rozmiarze od rozmiaru i pożądanego stylu, kawałków różnych tkanin, w tym od dżinsowych spodni, akcesoria do szycia. Na wzór rozłożyć szmaty, zbierając ich rozmiar i na przemian w kolorze i fakturze, są mocowane za pomocą kołków, ścieg ręcznie szwami. Kiedy zatem urządzony części przedniej i tylnej części spódnicy, szyte przez wszystkich szwach. Rozmieszczanie zapięcia pasa (zamek, z pętlą przycisku). Na życzenie takiej osłony starych dżinsów można uzupełnić kieszeni, tkanina aplikacją lub skóry. Takie rzeczy, to zrobiło swoje, zajmie jego miejsce w szafie i jest z pewnością stanie się ulubionym.

Teraz już wiesz, gdzie dołączyć swoje ulubione stare dżinsy. Posheyte tych nowych rzeczy dla siebie i swoich rodzin. Fancy nowa spódnica starych dżinsów dać kobietom obraz elegancji i delikatności. Być urocze i piękne!