391 Shares 4948 views

Jak świętować 55 latach małżeństwa?

55 lat małżeństwa – jest to bardzo ważny dzień nie tylko dla pary, którzy mieszkali razem przez ponad pół wieku, ale także dla ich dzieci, wnuków, krewnych i przyjaciół. Symbolem tej rocznicy jest szmaragd.


Warto zauważyć, że ten klejnot nie jest za nic nie symbolizuje 55 lat małżeństwa. Fakt, że jest znana na całym świecie ze swojego piękna, a co najważniejsze – to rzadkość. A ślub szmaragd – to jest bardzo rzadkie, ponieważ nie każda para jest przeznaczony żyć razem tak długo.

Ponadto Emerald – kamień mądrości i zrozumienia. Tak żyłem tyle lat razem, para już dawno nauczył się rozumieć się bez słów. Teraz w ich stosunku do prawej poświęcenia, zrozumienia i szacunku.

55 lat małżeństwa: jak świętować? Ten niezwykły i ważny dla wszystkich, aby świętować rocznicę koniecznie zabawa. Małżonkowie w tym wieku nie mają ani siły, ani zdolność do samoorganizowania się uroczystość. Dlatego uważa się, że organizacja festiwalu musi radzić sobie z dziećmi i wnukami par. Muszą zebrać pod jednym dachem wszystkie bliskich przyjaciół i krewnych.

Co do scenariusza wypoczynkowego, nie ma określonych warunków. Najważniejsze – jest to, że w średnim wieku małżonków był wygodny i komfortowy. Jubileusz można przeprowadzić w restauracji lub zorganizować domową kolację.

W projektowaniu pomieszczeń powinny przeważać zielony szmaragd.

Rocznica ta ma swoje własne tradycje. Faktem jest, że przeżywszy tak długi i urozmaicony życia, od rocznice mają już duże doświadczenie w tworzeniu rodzinnego szczęścia. I to one wiedzą, że muszą dzielić się świąteczny stół z wnukami.

55 lat małżeństwa: co dać? Oczywiście, wśród darów powinny być obecne artykuły tego klejnotu, na przykład, wisiorki, pierścionki, kolczyki, spinki i krawat szpilki. Można podarować figurki, pudełka z biżuterią i inne dekoracje domu inkrustowane kamień. Tak, szmaragd biżuteria – bardzo kosztowny prezent, ale pięćdziesiąt pięć lat życia razem są warte, bo nie każdy może obchodzić tę rocznicę. Ponadto, szmaragd jest znany ze swoich właściwości leczniczych, a także sposób, aby mieć pozytywny wpływ na pamięć człowieka i jego ogólnego stanu zdrowia. Ponadto, co do zasady, dekoracji, prezentowane ten dzień stał się wyjątkowy symbol rodzaju – klejnotów rodzinnych.

Ponadto, 55 lat małżeństwa – jest ogromny sposób na życie, pełne wspomnień o osiągnięciach i upadków. Dlatego możemy dać coś z ostatniej pary. Na przykład, jeśli zapisane starych fotografiach, można osobiście dokonać prawdziwego rodzinnego albumu , gdzie każdy obraz – to cała historia.

W tym szacunku dla życia ludzi jest bardzo ważne, ich historia. Jeśli masz możliwość – które sprawiają, że ogólna swojego drzewa genealogicznego. Niech to stanie się nowym pamiątka rodzinna , która może być przekazywana w rodzinie, jest stale uzupełniana o nowe twarze.

Kolejny świetny pomysł – jest stworzenie portretów swoich rodziców, napisany przez ręce utalentowanego artysty. Uwierz mi, ten dar jest to bardzo przyjemne. A jeśli para raz opuściła dom, można udać się do miasta i filmować miejsca, gdzie twoi rodzice dorastali. Po tym wszystkim, wspomnienia – jest najcenniejszym skarbem każdego człowieka, zwłaszcza po tylu latach.

Jeśli twoja rodzina ma żadnych starych zabytków, to konieczne jest, aby je przywrócić i przedstawić jubileusz prezent.

Pamiętaj, że niezależnie swój dar i pozdrowienia z szmaragdowej ślub zadowoli niedokrwienie uroczystość. Ale jeszcze więcej zabawy przynoszą najlepsze życzenia szczęścia i wdzięczności. Po tym wszystkim, dla ludzi w tym wieku, rodzina – to najważniejsze.