757 Shares 2496 views

Dennis Wolf – niemiecki rosyjski kulturysta z charakterem

Dennis Wolf (wysokość i masa biografia sportowe zostały przedstawione poniżej) – bodibilder wiadomo, pochodzi z Kirgizji. Urodził się w 1978 roku w mieście Tokmak. Ojciec chłopca był Rosjaninem, a matka – Niemka. Bogactwo w rodzinie był nieobecny. Pozycjonować normalnej eksploatacji nie pozwalały jego ojciec zarobić dużo. Matka była gospodynią domową. Pieniądze ledwo co jeść.


dzieciństwo

W szkole, Dennis Wolf był bardzo daleko od kulturystyki. Chłopiec śpiewał w chórze i gry w koszykówkę. Życie stało się jeszcze trudniejsze wraz z pojawieniem się rodziny dwoma małymi dziećmi. Po rozpadzie ZSRR, cała rodzina przeniosła się do Niemiec. Był to stary sen matki Wolfa. Denis pilnie musiał uczyć się języka niemieckiego. To było bardzo trudne, ponieważ w tym czasie nie było żadnych specjalnych klas dla rosyjskich dzieci. Po ukończeniu szkoły średniej, Wilk poszedł do pracy. Młody człowiek malowanie domu i umieścić okno.

ciężka praca

Czasem dzień pracy trwał 12 godzin. Wyjście było tylko jedno. Zostaw trud Dennis Wolf może tylko w 2005 r. Ale zajęcia w sali sportowca zawsze znalazł czas, niezależnie od stopnia ich wykorzystania. Jest to dość uderzający przykład mistrz psychologii. Wilk rozwinięte cechy, które pozwalają przezwyciężyć wszelkie trudności.

Droga do celu zajęło sześć lat ciężkiego treningu. Dopiero wtedy Wolff przeszedł na zawodowstwo. Podobnie jak wielu młodych kulturystów czasu, wyjaśnił Denis Arnold Schwarzenegger. W wywiadzie, że regularnie podziękował „Terminatora” inspiracji.

Konkursy

W pierwszym turnieju, Denis uczestniczył w wieku 20 lat. Wilk odważono 91 kg, które były zaledwie wystarczające dla ciężkiego kategorii wagowej. Jednak w 1999 roku udało mu się zająć drugie i czwarte miejsce. W 2000 roku Wilk zdobył tytuł absolutnego mistrza Niemiec.

W 2005 roku stał się sportowiec amator mistrz świata. To był początek jego kariery zawodowej. Kilka lat później był w stanie poruszać się w kierunku czcigodnych mistrzów. W 2008 roku stał się czwartym Wilk w „Olimpii” (wcześniej był szesnasty). W 2013 roku zdobył w tej samej konkurencji na trzecim miejscu. I wygrał europejski „Arnold Classic” w 2014 roku.

rodzina

Żona Katarzyna i córka Denisa Volfa Sabrina zawsze wspiera sportowców w swoich przedsięwzięciach. Żona nie przeszkadzało, gdy sportowiec opuścił poprzednią pracę. Denis spotkali się Katarzyny w siłowni. W tej chwili są razem od prawie dwudziestu lat (pobrali się w 1997 roku). Jest to silna rodzina Wilk uważa, że kluczem do udanej kariery. Denis dla żony jest doskonałym człowiekiem. Cała jego zwycięstw sportowiec poświęca tylko żonę.

Również w rodzinie Wolff ma zwierzaka – buldoga angielskiego. Żona żartobliwie mówi o ich podobieństwa. Po treningu, kulturysta uwielbia majstrować z psem.

dieta

Dennis Wolf budzi się o ósmej rano. Ma śniadanie z płatków owsianych i dziesięciu białek. Po tym, sportowiec bierze kompleks witamin, popijając shake białka, a więcej po dwóch godzinach, a spalacz tłuszczu.

Druga połowa zaczyna obiad (brązowy ryż, kurczak, witaminy). O siódmej wieczorem Wilk picia napój węglowodanowy. Na obiad kulturystów zwykle flądry z pieczonymi ziemniakami i kompleksem witamin. Przed pójściem spać sportowca wypija parę porcji białka wstrząsnąć.

zawodowe sekrety

W ich szkolenie, Dennis Wolf następuje kilka głównych zasad:

  • W kulturystyce bardzo ważną siłę fizyczną i duchową, dlatego należy skupić się na pracy.
  • Wybór odżywianie prawo sportowy. Denis próbował wiele produktów marki i postanowiliśmy zatrzymać się w poważnych niemieckich firm.
  • Priorytetem powinno być zawsze obszary problemowe. Powyższe niedociągnięcia trzeba regularnie pracować.
  • Optymalna liczba podejść – 4, a co do powtórzeń, to 10-12. Według sportowca, zmniejszenie tych liczb nie pozwoli pracować jakościowo grup mięśniowych.

Program szkolenia Denisa Volfa

Bohaterem tego artykułu była 5 razy w tygodniu. Kolejne dwa dni kulturysta całkowicie spoczywa. Teraz dla grup mięśniowych. Pierwszy dzień szkolenia poświęcony jest Denis łydki, triceps i klatkę piersiową. Drugi – ścięgna, łydki i biceps. Na trzeci dzień wilk trenował czworogłowego. Czwarty jest oddany do tyłu i cielęta oraz piąty – ramion i cieląt.

Formularz oceny

Denis ma mieszane typu dodatek. Jest to mesomorph z cech ectomorph. Fakt ten dwojaki wpływ na kształt nadwozia. Z jednej strony, widzimy masowe (117 do 132 kg) i wysokość (181 cm), z dobrymi sportowca proporcjach: długi, wąski pas nogi, szerokie ramiona. W czołowej stwarza to wygląda świetnie, zwłaszcza stwarzać „najszerszy front” i „biceps z jednej strony.” Z drugiej strony, istnieje wyraźny brak masy mięśniowej i niepowodzeń w rozwoju tablicy z tyłu, ścięgna, triceps. Niewielka cielęcą w ogóle zepsuć wrażenie jego stanu ogólnego. Zwłaszcza w pozie "AL-PE" (maksymalna Muscularity). Choć w tej pozycji, spojrzał jeszcze bardziej niż Coleman. Aby zakwalifikować się do mistrzostw, Denis powinni wybierać Więcej o 7-10 kg mięśni w odpowiednich miejscach.