399 Shares 9981 views

Baseny w Voronezh: opis, adresy, oceny i recenzje

Aby móc odpocząć z całą rodziną, aby dziecko zdrowsze lub po prostu się pocieszyć, możesz odwiedzić dorzecze Voronezh. Procedury wodne poprawiają kręgosłup, pozwalają szybko przywrócić ciało po porodzie. Jest to również najlepsza profilaktyka chorób układu oddechowego.

Bardzo dobrze jest, aby uczyć dzieci pływać prawie od urodzenia. Basen jest doskonałym sposobem na prawidłowe uzdrowienie dziecka i zdrowie.

Starsze dzieci mogą ćwiczyć pływanie w grupach z instruktorem.

W Voronezh jest wiele basenów. Wszystkie są typem rodziny – są standardowe dla dorosłych, mniej głębokie lub podgrzewane dla dzieci. Wiele basenów oferuje swym gościom nie tylko pływanie, ale także chętnie uprawiać sport. Na przykład aqua aerobik.

W każdej dzielnicy miasta znajdują się baseny Voronezh. Wszyscy mają nowoczesne wyposażenie, woda spełnia normy sanitarne i, oczywiście, są doświadczeni trenerzy na całym świecie. Mogą nauczyć pływania nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Jak każda instytucja, dorzecze Woronżowa może być ekskluzywny z odpowiednią wypłatą, a przystępne dla osób o przeciętnym dochodzie są bardziej przystępne. W naszym artykule dokonamy niewielkiej oceny takich instytucji.

"Torch"

Po pierwsze, oczywiście, basen kompleksu sportowego "Torch". Jest znany w mieście, ponieważ pracuje od ponad dziesięciu lat. W tej klasie prowadzone są zajęcia dla dorosłych i dzieci. Fani sportów wodnych mogą zapisać się na aerobik i tych, którzy nie wiedzą, jak pływać, pracować z instruktorem. Cechą basenu "Fakel" jest to, że na terenie kompleksu znajduje się mała miska z wodą do zajęć z najmniejszymi pływakami.

Goście mogą również korzystać z siłowni, sauny, sali gier (na przykład piłki nożnej, siatkówki), bilardu i siłowni.

Ceny usług w basenie są dość wysokie. Możesz kupić subskrypcję na co najmniej 4 sesje. To będzie kosztować klienta 800 rubli. Są też subskrypcje dla 8 klas (1600 rubli) i za 12 (2100 rubli).

Na terenie sowieckim znajduje się kompleks, wzdłuż ulicy Marshak, 1.

Specyfika basenu – nie działa w sezonie letnim. Ostatni dzień pracy to 31 maja.

Przed rozpoczęciem ćwiczeń w basenie należy przynieść dokument od lekarza, który potwierdza, że jesteś zdrowy.

Pomimo wysokiej ceny, goście bardzo lubią to miejsce i mówią o tym tylko pozytywnie. Wszyscy lubią czystość i troskliwy personel kompleksu.

Centrum pływania VGASU

Na drugim miejscu w rankingu – popularny basen Voronezh, który znajduje się w centrum sportu i fitness VGASU na ulicy 20. rocznicy października 79B. Duży basen jest zawsze wypełniony czystą wodą, która jest oczyszczana przez ozonowanie.

Dzięki temu można odwiedzić osoby z alergią na chlor. W centrum można nauczyć się pływać lub ćwiczyć aerobik wodny. Zajęcia w basenie są od 200 rubli. Za godzinę. Zwiedzający kochają to miejsce za spokój tutaj, nikt nie przeszkadza pływaniu.

Basen «Spartak»

Trzecie miejsce zajmuje basen "Spartacus". Jest jednym z najbardziej popularnych w Voronezh. Basen składa się z sześciu pól kąpielowych. Możesz to zrobić samodzielnie lub u instruktora. Jedna wizyta na bilet jednorazowy będzie kosztować od 150 rubli. W zależności od wybranego zawodu.

Działa "Spartakus" codziennie, z wyjątkiem niedziel, od 13:15 do 21:00. Czas zajęć zależy od harmonogramu trenera. Na święta zawsze są rabaty i dowcipy. Oprócz basenu, centrum sportowe oferuje takie usługi jak kształtowanie i siłownia. Istnieje również sklep z żywieniem sportowym i kawiarnia. Jest tam "Spartakus" na ulicy K. Marksa, 71.

Do dyspozycji Gości jest także basen dla dzieci. Voronezh zawsze troszczy się o zdrowie i wypoczynek młodszego pokolenia. I goście "Spartakusa" to potwierdzają. Lubią, że mogą zostawić swoje dzieci doświadczonym instruktorom i odpocząć w wodzie.

Admirał Klubu

Po czwarte miejsce jest ten odkryty basen. Voronezh zadowolił swoich mieszkańców dzięki klubowi "Admirał". Na jego terenie istniały już place zabaw dla sportu. Basen pojawił się niedawno. Znajduje się w lesie sosnowym. Goście mogą korzystać z parasoli, leżaków, kawiarni, restauracji i obszaru dla dzieci. Godzina odpoczynku w basenie będzie kosztować od 200 rubli., Dopłata za każdą następną godzinę – 100 rubli. Dzieci poniżej 7 roku życia są bezpłatne. Dla starszych facetów zawsze są rabaty.

Na Moskovsky Prospekt znajduje się kompleks (11 km od autostrady).

Mieszkańcy tego typu to odkryty basen. Voronezh szczyci się tylko kilkoma miejscami. Lubią opalać się w powietrzu i cieszyć się słońcem. Ale minusem jest to, że kompleks jest zbyt blisko drogi.

Instytucja dla dzieci – "dziecko"

Na piątym miejscu znajduje się basen dla dzieci "Malysh". Jest bardzo popularny w Voronezh z rodzicami.

Tu nauczają dzieci pływać od urodzenia do 5 lat. Możesz rozpocząć zajęcia z dziećmi zaraz po opuszczeniu rany pępowinowej, gdzieś w 3-4 tygodniu po urodzeniu. Takie dzieci nie uczą się pływać tyle, ile poprawiają zdolność pozostania na wodzie. Starsze dzieci są szkolone z trenerami, aby pływać i nurkować prawidłowo.

"Dziecko" to dość drogi basen (Voronezh). Ceny wahają się od 190 do 240 rubli. Na jedną lekcję.

Bardzo ważne jest, aby basen znajdował się na terenie polikliniki dziecięcej (ul. Zoya Kosmodemyanskaya, 19). Fakt ten jest bardzo zadowolony z rodziców. Oprócz doskonałych procedur gojenia w wodzie, dzieci są pod nadzorem lekarza.

Alternatywa dla basenów publicznych

Voronezh to duże miasto, istnieje wiele instytucji publicznych. Ale jeśli nie masz okazji lub chęć ciągłego udziału w sporcie obiektów sportowych, możesz zainstalować składany basen na dziedzińcu domu lub w domku. W tym celu szkielet jest idealny. Co on lubi? Jest to składany basen, który można kupić w sklepach sportowych lub zamówić w internecie. Średnia cena to około 7000 rubli. Według właścicieli, jest to doskonała alternatywa dla zbiornika dla dorosłych i dzieci w domu. A co najważniejsze, można go umieścić w stoczni lub zabrać ze sobą do natury.

Niewielki wniosek

Baseny Voronezh znajdują się w całym mieście. Rozmawialiśmy o najsłynniejszym. Dlatego mieszkańcy i goście zawsze mogą znaleźć dla siebie odpowiednią opcję.