755 Shares 1590 views

Jak pozbyć się szerszeni bez zagrożenia dla zdrowia

Co może przynieść większe przerażenie niż ludzki rój os? Oczywiście, jest to obecność licznych szerszeni mieszkaniowych. Te olbrzymy (średnia wielkość jednostki osiągnie 4 cm) mają większą żądło, a ich jad jest znacznie bardziej niebezpieczne i często powoduje nieprzyjemne konsekwencje.


Mimo tych drapieżników przynieść realne korzyści do ogrodu, w niezliczonej niszczenia szkodników, ale aby przetestować ich zwyczaje myśliwskie na własnej skórze jak coś nie jest pożądane. I agresja to owad nie trzyma. Jest zatem przeciwko Hornets tak trudno walczyć.

Sytuację komplikuje zdolność tych niesamowitych stworzeń alokacji tzw feromonów alarmujące. Śmierć krewnym jest odpowiedzią na całej rój, który uderza gwałtownie o sprawcy. W tym przypadku nie są owady gładko zaatakować razem, nie wie, zmęczenie w pogoni za zdobyczą.

I zgonów z powodu ukąszenia tych drapieżników – nie-fikcja. Więc to jest zupełnie zrozumiałe, że lęk powoduje szerszenie. Jack że rój budować na swoim terytorium przez sam nie rozwiąże. Ponadto, owady są na ogół skłonni, aby nie opuścić swojego domu, a wręcz przeciwnie, będą one zakończyć budowę go, przekształcając go w dużej skali.

W związku z tym pytanie, jak pozbyć się szerszeni nie jest kwestią ciekawości. I najpewniejszą odpowiedź na to – zaprosić ekspertów. Mają niezawodne sposoby, aby dokładnie zniszczyć owady. Plus mają umiejętności i co najważniejsze, odzież ochronna. Przygotowany przez zespół dezynfekcyjnych przybywają, usuwa zagrożenia i zalecenia dotyczące sposobu, aby uniknąć w przyszłości ponownemu występowaniu niebezpiecznych sąsiadów.

Oczywiście, ludzie zgromadziły technik, jak pozbyć się szerszeni. Zasady zwalczania takie same jak os. Ale to ryzyko w tym przypadku jest znacznie więcej. Osy nie są w stanie zaoferować poważną reakcję oporu. Ale zorganizowany cios gigantyczny rój może rzucić na każdym biegu. Decydując się radzić sobie na własną rękę, być bardzo ostrożny i uważny.

Skutecznym sposobem, aby pozbyć się gniazd szerszeni natryskiwania dwusiarczku węgla lub hlorofosom lub fumigacji dwutlenkiem siarki. Są szkodliwe nie tylko dla pasiastych przeciwników, ale również dla Ciebie. W konsekwencji, respirator nie przeszkodzi. Na miejscu jest ciasne ubranie i rękawice. Procedura powinna być przeprowadzona w godzinach wieczornych. Następnie aktywność owadów jest mniej, a prawie wszyscy ludzie idą do wnętrza domu. Po śmierci gnieździe wroga powinny być usunięte i spalone, a miejsce jej mocowania do powierzchni, aby traktować wszelkie himsredstvom aby zniechęcić innych, musiał zadowolić się na nim.

Uważa się również, że bezpieczniej jest usunąć gniazdo w zarodku, gdy macica jest dopiero zaczynają swoją kartę. Lub przeprowadzić operację, aby zniszczyć całą noc. Podobnie jak latające mieszkańcy śpią, więc można spokojnie postawić swój dom w plastikowej torbie, wewnątrz którego rozpylać truciznę.

Ale jeśli się dodatkową dawkę adrenaliny Ci się nie podoba, to problem jest, aby pozbyć się szerszeni przekazać nadal profesjonalistów. Na pewno sobie z tym poradzić bez strat.