899 Shares 8878 views

Kręcone kwiaty do ogrodu – integralną częścią wystroju

Wśród różnych roślin szczególne miejsce poświęca się winorośl. Ze względu na swoją elastyczność, wysokich walorach dekoracyjnych i intensywnego wzrostu, są od dawna popularne wśród ogrodników. Kręcone kwiaty do ogrodu są wykorzystywane w konstrukcji pionowych powierzchniach. To może być płoty, altany, kraty, drabiny lub łuk. Korzystanie z najbardziej dekoracyjną część rośliny, można osiągnąć ciekawe rozwiązania w zakresie projektowania krajobrazu miejscu. Kiedy właściwie wykorzystane mogą stworzyć atmosferę prywatności i spokoju w każdym zakątku ogrodu.

Poza tym wszystkim, kręcone kwiaty dać ochronę przed słońcem i wiatrem stref zastrzeżonych dla reszty. Duża biomasa liści, bierze udział w procesie fotosyntezy, czyści powierzchnię i wypełnia je w tlen.

Jeżeli działka jest, przedmioty, które swoim wyglądem naruszają estetycznej percepcji, można ozdobić je z tych samych winorośli.

Niektóre kwiaty wspinania otrzymując plonów w postaci jadalnych owoców. Na przykład, długotrwałe Parthenocissus przyciąga wielu ptaków. A oni szukają nie tyle jedzenie, jak przytulnych miejsc dla swoich gniazd.

Jeśli przyjdziesz do wykorzystania pionowo rosnących roślin profesjonalnie, że wieloletnie kwiaty ogrodowe (zdjęcia można zobaczyć w artykule) będzie zadowolić swego pana cały sezon wegetacyjny. Oni nie muszą być sadzone co roku – jest ich główną zaletą.

Kręcone kwiaty do ogrodu są też wieloletnia i roczne. Najbardziej popularne, większość będzie sznurka róże. Różnorodność kolorów, różne okresy kwitnienia, obecność odmian aromatycznych – wszystko to sprawia, że roślina ta ulubionym ogrodzie. Dzięki stosunkowo niewielkiej emerytury to winorośl wymaga niezawodnego wsparcia, na przykład, krata. A obecność ciernie sprawia, że ogrodnik, aby być ostrożnym przy posługiwaniu się nim.

Innym ulubionym jest powojników. Obowiązkowe przyjęcie, co prowadzi do obfitego kwitnienia, – roczną upraw. Dla dobrego wzrostu wymaga żyznej gleby i nawozów w całym okresie letnim.

Bardzo dekoracyjne i kwitnących przez całe lato jest trąbka. Duże Orange „gramofony” przyciąga uwagę z daleka. Jest to wzrost o glebach żyznych i biednych. Podlewanie nie wymaga wiele, a cięcie jest konieczne tylko sanitarnej. Pozostawia to wygląda jak jarzębina, a proces wzrostu – zwykły winogron.

Istnieją roczne kwiaty wspinaczkowe, których nazwiska – powój, nasturcja, fasola, dekoracyjny, groszek ziele angielskie i wiele innych. Warunki wzrostu we wszystkich tego samego: wsparcie, podlewanie, słonecznym miejscu, nawożenia i usuwania suszonych liści i kwiatów. Sadzenia sadzonki powinny być po zagrożeniu oral mrozy zamian.

Ranna sława mogą rosnąć i budzi się jesienią nasiona. Ten kwiat dekoracyjny wygląda wszędzie: w postaci ekranu, a dywan w pobliżu stawu, altanką i dobrze opletet. Ma różne odcienie i kolory.

Nasturcja lepiej rośliny w małym półcieniu, nie lubi bezpośredniego światła słonecznego. Jest bardzo aromatyczny i jadalne kwiaty, godnych uwagi ogrodnicy.

Duży i różnorodny świat lian jest w stanie pomieścić dowolną infield. Korzystanie co roku różnych roślin, możliwe jest stale zmienić wygląd ogrodu.