753 Shares 9758 views

Moskiewski Państwowy Instytut Pedagogiczny. Evseveva. VPO Mordowia State Instytut Pedagogiczny

Moskiewski Państwowy Instytut Pedagogiczny. Evseveva – nowoczesny uniwersytet, który rozwija się dynamicznie w wielu różnych kierunkach. On może powiedzieć o swojej długiej historii, jak również oferują rozbudowane programy naukowe i edukacyjne. Instytucja aktywnie wprowadzając i stosując innowacyjną technologię.


Krótkie wprowadzenie

Mordowia State Instytut Pedagogiczny nazwany M. Ye Evseveva powstała w lecie 1962 roku. Nazwa była na cześć Makara Evseveva – znanego nauczyciela i naukowca Mordovia. Do tej pory, uniwersytet jest ośrodkiem nauki, kultury i edukacji nauczycieli w kraju. Rektor uczelni jest Wasilij Kadakin, a łączna liczba studentów wynosi około 6000 studentów. Uczelnia znajduje się w mieście Sarańsk, Republic of Mordovia. Instytucja otrzymała licencję państwową, która może być ze względu na kształcenie studentów w 18 specjalnościach studiów wyższych. On przygotowuje specjalistów do pracy, nie tylko w kraju, ale również w okolicznych regionach. W Moskwie, Baszkirii i Tatarstan, a także w Niżnym Nowogrodzie, Saratowie, Penza i regionów Ulyanovsk, ta szkoła jest ośrodkiem diaspory ludzi Mordovia.

działalność naukowa

Moskiewski Państwowy Instytut Pedagogiczny. Evseveva, wydziały, które są otwarte dla wszystkich, słynie z naukowców, którzy tworzą niepowtarzalne wzory i popularyzacja uniwersytet. Na podstawie tej instytucji edukacyjnych funkcjonuje centrum badań i edukacji. Istnieje 12 laboratoriów badawczych, gdzie szkolenie jest prowadzone nie tylko studentów, ale także podstawowe i stosowane eksperymenty w dziedzinie nauk przyrodniczych i humanistycznych. Aktywnie rozwija regionalnego centrum naukowo-praktyczne kultury fizycznej i akmeologicheskij centrum. Na podstawie uczelni funkcjonuje innowacyjny zespół, który zajmuje się edukacją i szkoleniem dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. instytucji edukacyjnych jest podstawą do kształcenia i szkolenia na koszt budżetu federalnego.

Organizacja procesu edukacyjnego

Moskiewski Państwowy Instytut Pedagogiczny. Evseveva zapewnia szkolenie na temat form wewnętrznych i korespondencji. Uczestnicy powinni mieć świadomość, że nomenklatura docelowych jest regularnie rośnie. Wiele działów wyszkolonych młodych ludzi z różnych części Rosji. Czas trwania szkolenia w pełnym wymiarze czasu wynosi 5 lat w niepełnym wymiarze godzin – 5-pół roku. Można również dowiedzieć się na skróconej programu. Razem uniwersytet oferuje kursy na 10 wydziałach. Istnieją wszystkie warunki dla studentów zagranicznych.

Program nauczania jest skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić najwyższy poziom szkolenia, harmonizacji części teoretycznej i praktycznej, aby połączyć początek edukacyjnej i szkoleniowej. Regularnie korzysta z nowoczesnych osiągnięć rosyjskich i zagranicznych uczelni, a także najnowszych technik w pracy z uczniami. Uczelnia tworzy wszystkie warunki w celu zapewnienia naukowców, nauczycieli i studentów różnych warunków pracy.

Materiał i baza techniczna

Kształcić studentów istnieje 6 budynki edukacyjne, trzy akademiki, budynki laboratoryjne dla warsztatów i agrobiostation. W 2010 roku centrum fitness dla studentów i nauczycieli zostało otwarte na podstawie uczelni, która wyposażona jest w nowoczesne urządzenia i sprzęt sportowy wysokiej jakości. Wszystkie niezbędne budynki szkoleniowe są bardzo zwarte i dobrze przemyślany, który pozwala na uproszczenie procesu uczenia się. W różnych przypadkach istnieją obiekty sportowe. W głównym budynku mieści się zespół i salę konferencyjną o łącznej liczbie miejsc większej niż 240. Jest też stadion i strzelanie zakres.

Krzesła wyposażone są zgodnie z normami sanitarnymi. W wielu klasach mieć literaturę edukacyjną w wymaganej ilości. Każdy student może nauczyć się żądane źródło i zobaczyć przykłady studiów i innych prac. Uniwersytet komputer Park zawiera 1371 komputer. Każdy z nich ma dostęp do Internetu. To działa 44 pracowni komputerowych, sieci lokalnej i 11 serwerów. Wyposażony w technologii komputerowej jest to, że na jednego studenta przypada 3 komputerów.

biblioteka

VPO Mordowia State Pedagogiczny Instytut oferuje studentom ogromną ilość literatury z którym do pracy w bibliotece. Tutaj studenci wyposażony w wszystkie niezbędne literatura edukacyjna, metodyczne i naukowe odpowiadające wymaganych standardów kontroli państwowej. Do wygodnej pracy utworzone trzy pokoje czytelnia, pozyskiwania zasobów elektronicznych czytelnia i przetwarzanie dział literatury, pięć biletów. W bibliotece znajduje się 63 komputerów osobistych, 10 drukarek, 3 sprzęt multimedialny, 2 skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych 10.

Rektorat

Mordowia State Instytut Pedagogiczny nazwany M. Ye Evseveva działa czele Kadakinym Vasiliem Vasilevichem – kandydat nauk pedagogicznych, profesor stowarzyszony. odbiór Rektor jest czynna od poniedziałku do czwartku, od godziny 9 rano do 12 w południe. Również na stronie internetowej uczelni ma osobisty list Wasilij. Prorektor ds akademickiego Mironova Marina Pietrowna, która pracuje na Wydziale Edukacji Muzycznej. Jego czynna jest od wtorku do piątku, od 14:00 do 16:00.

uczestnicy

Uczestnicy powinni mieć świadomość, że Państwowego Instytutu Pedagogicznego w Moskwie. Evseveva (Sarańsk) współpracuje z wieloma instytucjami edukacyjnymi. Na Południowym Uniwersytecie Federalnym pracują razem w celu opracowania i wdrożenia nowych modułów innowacyjnych mechanizmów poprawy przyszłego programu szkolenia nauczycieli. MSPI współpracuje również z Uniwersytetu Północnej Federalnej nazwany MV Łomonosowa w Moskwie, Państwowego Uniwersytetu Moskiewskiego Uniwersytetu Pedagogicznego Uniwersytetu rosyjskiego imienia Aleksandra Hercena i Kazański Uniwersytet Federalny. Każdy uczeń może brać udział w działaniach naukowych do współpracy z innymi instytucjami edukacyjnymi oferują własne projekty i pomysły.

Moskiewski Państwowy Instytut Pedagogiczny. Evseveva: schronisko

Jaki jest poziom hosteli w University opracowali? Moskiewski Państwowy Instytut Pedagogiczny. Evseveva komisja wybór jest otwarty dla wszystkich, oferuje komfortowe zakwaterowanie po przybyciu na szkolenia. W ostatnich latach budynek akademików zostały znacznie ulepszone. Nowoczesny kampus dla studentów zawiera wszystko, czego potrzeba do produktywnej nauki i rekreacji. Ciekawostką jest fakt, że uniwersytet dwukrotnie brał udział w All-Russian konkurencji uczelni i dwukrotnie zdobył nominację za najlepszą samodzielnego zarządzania i racjonalnego organizację cateringu. Łączna powierzchnia wynosi 16 tysięcy akademików metrów kwadratowych. m. Średnio jeden budynek zaprojektowany na 400 łóżek (160 pokoi). Oprócz niezbędnych obiektów, ma mini-market. Student może zapraszać swoich przyjaciół lub rodziców w Sarańsk, gdzie będą zapewnione schronienie na kilka dni w komfortowym więzieniu. Akademik № 1 wykonana według londiner rodzaju i budowy № 2, 3 – w przekroju. Każdy pokój wieloosobowy jest wyposażony w nowoczesne kuchnie, które ułatwiają proces pieczenia i pozwalają na całkowicie bezpieczne. Ponadto, istnieje kilka pralek, które są dostępne dla studentów w każdej chwili.

kompleks muzeum

Moskiewski Państwowy Instytut Pedagogiczny. Evseveva prowadzi dla studentów i uczniów na wycieczki do muzeów. Na terenie uczelni, następujące muzea: Archeologiczne i Etnograficzne (przedstawiony materiałów historycznych VI-III tysiąclecia pne ..), edukacja i historia edukacji w Mordovia (zawiera najstarsze książki, Zamówienia, książek), historia Mordovia Państwowego Instytutu Pedagogicznego, który opowiada o życiu pierwszych pionierów i pamiątkową Evseveva Museum, który jest najstarszym i został założony w 1983 roku przez profesora E. Osovsky.

Podsumowując artykuł, należy zauważyć, że wyżej omówione liceum – jest zdolność do uzyskania wykształcenia zawodowego wysokiej jakości i stać się poszukiwanym eksperta, który będzie mógł wybrać swoje miejsce pracy.