328 Shares 2527 views

Biografia Arseniusz Popov, komik i prezenter

Wielu z nas wie, Arseniusz Popov jako humorysta i partii programem „Improwizacji” (TNT). Ale ten młody człowiek ma wieloaspektowy talent. Jak stary Arseniusz Popowa? czy jest on prawnie małżeństwem? Odpowiedzi na te i inne pytania przedstawione w artykule. Zapraszamy do lektury!


Arseniusz Popov biografia: Dzieciństwo

Urodził się 30 marca 1979 w Omsku. Był ze zwykłej rodziny o przeciętnych dochodach. Ojciec i matka Arsenij znaczenia dla sceny i humoru. Mają zawodach technicznych.

Nasz bohater dorastał aktywnego i mądrego dziecka. Miał wielu przyjaciół i przyjaciółek na dziedzińcu. Nawet wtedy Senya pokazał swoje cechy przywódcze. W domu, on zorganizował koncerty dla krewnych. Chłopiec połączył dwa posty – mistrz i artysta.

Szkoła Arsenij studiował dobrze. Był stałym uczestnikiem w różnych festiwalach i konkursach amatora. Lubił zobaczyć podziwu spojrzenia ludzi na widowni i usłyszeć ich oklaski.

student

Po ukończeniu szkoły średniej Popov uczestniczących w jednej z lokalnych uczelni na Wydziale Ekonomicznym. Jednakże, studiował tam na długo. Guy przeniesiona do Omsk State University. W ciągu 5 lat, Arsenij studiowała na Wydziale Sztuki i Kultury. Po ukończeniu studiów, mógł nazywać się profesjonalnym aktorem dramatu.

Początek twórczy sposób

Biografia Arseniusz Popov wskazuje, że młody człowiek nie miał problemów z zatrudnieniem. Utalentowany artysta zauważył szef Liceum Teatru Vadim Reshetnikov. Zasugerował współpracy Arseniy. Na scenie tej instytucji, nasz bohater grał wiele wybitnych ról. Popov zdobyte doświadczenie. W pewnym momencie, facet postanowił udać się do nowego poziomu twórczego rozwoju. Aby to zrobić, Senya udał się do Petersburga.

W północnej stolicy, szybko znaleźć odpowiednią pracę. Został przyjęty do trupy teatru plastycznej dramacie „The Man”. Ten zespół udał się na wycieczkę po całej Rosji.

Pewnego dnia, Arseniusz szczęście, aby dostać się na spektaklu teatru improwizacji. Lubił ten rodzaj sztuki. Aktorzy na scenie, tworząc grę bez scenariusza i półfabrykatów. Popov postanowił dołączyć do tych facetów.

W ciągu roku uczęszczał do prób improwizacji trupy teatralnej. Zespół nazywa Szalony. Pochodzący z Omska udało się udowodnić zawodowe kompetencje kierownika projektu. W krótkim czasie Popov, S. i A. Matvienko Zakhar'in stworzył jedną z najlepszych improwizacji wystawie w północnej stolicy.

TV Conquest

Kiedy nasz bohater po raz pierwszy pojawiła się na ekranie? Biografia Arseniusz Popow powiedział, że stało się to w 2011 roku. Młody i ambitny aktor brał udział w „Bitwie na powietrzu” Muz-TV. Zwycięzcą projektu było zagwarantowane miejsce jeden z czołowych programów rozrywkowych.

Arseniusz znakomicie przeszedł wszystkie etapy. Wsiadł do końcowego projektu. Niestety, Popow wziął tylko trzecie miejsce. A zwycięzcy "Battle of the air" było dwóch uczestników – Ilja Sobolew (Krasnojarsk) i Mirza Duruskari (Jekaterynburg).

Uroczy brunetka nie rozpaczaj. On nadal rozwijać swoją karierę komiks, działając jako część teatru improwizacji. Po Sergei Matvienko zaproszony do Moskwy w celu omówienia nowego projektu. Arseniusz był z nim. W rezultacie obaj zostali zaproszeni do udziału w projekcie. Na czym to polega? Wszystkie informacje są podane poniżej.

W lutym 2016 kanał TNT uruchomił humorystycznego show, format, który jest nowością w naszym kraju. Jeden z uczestników został Arseniusz Popow. „Improwizacja” – to nazwa projektu. Prowadząc transmisji – Pavel Volya. Spektakl regularnie uczestniczyć Komiks 4: Popov Arseniusz, Anton Shastun, zadzwoń Dmitry i Matvienko Sergey. Dla nich istnieje kilka zadań. Artyści są wymyślanie dowcipów w podróży. Nie skrypt pokaz nie przewiduje.

Arseniusz Popov: biografia, życie osobiste

Nasz bohater – wysoki, przystojny mężczyzna z wyraziste oczy i olśniewający uśmiech. Przypisać im los marzenie tysięcy rosyjskich kobiet. Ale jeśli w sercu wolnym 37-letni komik? Arseniusz nie oficjalnie małżeństwem. Dzieci nie mieli.

Jego życie miało poważny związek, ale żaden z nich nie doprowadziła do małżeństwa. Przez chwilę Popov całkowicie zanurzone w pracy, popychając romans z drugiego planu. W tej chwili ma dziewczynę, widzi swoją przyszłą żonę i matkę swoich dzieci razem.

obecny

Co jeszcze zostało Arseniusz Popov? „Improwizacja” – to nie jedyny projekt, który generuje przychody dla naszego bohatera. Charyzmatyczny brunetka udało się ustanowić siebie jako wiodących wydarzeń (firmowych, wesel, jubileuszy, imprez dla dzieci). Do niego często otrzymują propozycje dotyczące strzelaniny w reklamie i kina. Również przystojny humorysta udział w sesjach zdjęciowych dla kolorowych magazynów i czasopism internetowych.

Konkludując

Biografia Arseniusz Popow został szczegółowo badane przez nas. Życzymy mu jasny i utalentowanego młodego człowieka twórczego rozwoju i szczęścia rodzinnego!