275 Shares 8620 views

Kto może miednicy masaż?

Spośród wszystkich odmian masażu jest uważana za specjalny masaż miednicy. Niestety, w naszych czasach, zainteresowanie nim nie jest tak wielka, ale jeśli spojrzeć na jego historii, jest cykliczny: zainteresowanie spada, a następnie ponownie ożywienia. Dlaczego jest to w rzeczywistości, masaż miednicy jest uważana za jedną z najbardziej korzystne dla kobiecego ciała?


Fakt, że wymaga specjalnych umiejętności i zdolności, jego technika nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, i radzić sobie z nimi, trzeba być nie tylko ginekologa i przejść specjalne szkolenie. Choć to wciąż niedoceniane i informacja o niej nie jest tak dużo.

Więc, kto jest pokazany masaż miednicy iw jakich chorób? Masaż nie boli każdą kobietę, nawet jeśli wiele kłopotów „dla żeńskiej części,” zauważyła. Ale szczególnie mocno polecam dla tych, którzy mają bolesne miesiączki, problemy ze zrostów, bezpłodność, zaburzeniami napięcia mięśniowego, wspierając macicę, i tak dalej.

Kiedy przeciwwskazane masaż miednicy?

Tak, on ma i przeciwwskazania. Na przykład, nie jest to zalecane, aby to zrobić u kobiet karmiących piersią. Iz jest porzucić podczas miesiączki, w następstwie niedawnej operacji (na przykład poronienia lub porodu). Również z należy opuszczony, jeśli są nękane przez ostry ból nieznanego pochodzenia, masz gruźlicę, masz gorączkę albo zdiagnozowano nowotwory różnego rodzaju.

Jest pochwa masować go?

Masaże mogą być różne, niekiedy jest wykonana tylko z zewnątrz jamy brzusznej łagodnie naciskając i wytwarzania masowania ruch kołowy, czasami z masażu lekarz wewnątrz pochwy. Masaż okaleczania żeńskich narządów płciowych powinny być wykonywane wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych lekarzy, gdyż obszar ten jest bardzo wrażliwy i łatwo zranić przy najmniejszym odchyleniu w sztuce masażu.

Istnieją pewne zasady, które będą przygotowane do prowadzenia masażu miednicy.

Po pierwsze, przejdź do masażu powinien być przygotowany fizycznie i psychicznie. Wyrzuć wszystkie wstyd, że nie jest dobre. Przygotuj swoje ciało do masażu. Jelit należy anulowane oraz pęcherza. Nie musisz się przejmować nie ostry ból, ogólny dobrobyt fizyczny powinien być dobry.

Masaż można wykonać dwa lub trzy razy w tygodniu. Każda sesja trwa około 5-10 minut.

Pamiętaj, że gdy terapeuta masaż nie będzie dotykać łechtaczki, cewki moczowej. Jeśli masz jakieś blizny, na przykład po cięciu cesarskim, lekarz poinformował je zdobyć, jak również.

Szczególnie ginekologiczny masaż pomaga tym, którzy cierpią z powodu bolesnego miesiączkowania. Oczywiście, że ból może być usunięta i spożycie narkotyków, zmniejszają skurcze, ale masaż tutaj będzie bardziej skuteczne, a co najważniejsze, nie będzie obciążeniem dla wątroby, która, niestety, nie da się uniknąć podczas przyjmowania leków.

Jaka jest historia ginekologicznej masażu?

Opowieści tego rodzaju masażu jest niemal dwieście lat. W Rosji, doszedł do końca 19 wieku, a został stworzony w Europie. Ale szybko stało się bardzo popularne i szeroko zaczął otwierać kursy masażu. On dalej rafinowane, uzupełnione różnymi technikami i wreszcie w naszych czasach każdy ruch i udoskonalił powodu.
Nie wszystkie poradnie ginekologiczne oferować usługi ginekologiczne masażu, ale popyt tworzy podaż i coraz częściej w prywatnych klinikach oferować pacjentom kurs masażu dla kobiet. Wierzyć lub nie tej czy innej klinice do ciebie, ale ma interes w edukacji i doświadczenia masażysty oraz o tym, gdzie był stażystą. Przeczytaj opinie w internecie na specjalistycznych stronach osób trzecich.

Nie zaniedbuj cudowny masaż miednicy, poczujesz się wyniki uzyskane po raz pierwszy, zniknie uczucie ciężkości w żołądku, zwiększonego napięcia, poprawia życie seksualne , a ty znowu poczuć smak życia.