368 Shares 6618 views

Czy są jakieś sowy domu?

W ostatnim czasie stają się modne, aby utrzymać dom różnych ptaków. Co do zasady, to rzadko ogranicza się do papużek falistych. Oni już dawno przestało być egzotyczne, tak rzadko przyciągają mieszkańców. Dlatego staje się popularne leśnych początek zwierzęta. Wiele osób zastanawia się, czy sowy mieszkają w domu? Odpowiedź brzmi: tak. Ale to będzie wymagało dużo cierpliwości.


Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek zwierzęcia, znaleźć miejsce, gdzie można go kupić. Z reguły, wielu sprzedawców chce sprzedać produkt jak najwięcej szybciej, co pozwoli im się długo oczekiwane zyski. Pomimo faktu, że sowy domu nie istnieją w naturze, są one hodowane w niektórych szkółkach. Kłusownicy złapać młodych ptaków i piskląt w lesie. W tym ostatnim przypadku jednostka jest zakażone pasożytami i chorób zakaźnych.

Więc co to jest home-sowa? Przede wszystkim, jest to noc ptak drapieżny. Dlatego głównym aktywność będą stanowiły o tej porze dnia. Dlatego, jeśli wolisz dzienny tryb życia, to lepiej zrobić innego zwierzęcia. Jak noc sowa może szukać czegoś, coś dudnienie i inaczej. Będzie to oczywiście trzymać cię od snu. Wyjątkiem od tej reguły – obecność jego dużym domu. Następnie miejsce dla ptaków mogą być wyposażone w oddzielnym pomieszczeniu.

Pet Sowa – drapieżniki, więc tylko trzeba karmić mięsa. Ale to też istnieje szereg trudności. Ze względu na charakter trawienia muszą mieć sierść i pazury, pióra. Dlatego zwykłe kawałki wołowiny i kurczaka tuszy bez podziału pracy. Co do zasady, doświadczeni ludzie są podawane myszom codziennie sowy lub myszy. Jest to kosztowne i karmienie jest trudne do uzyskania. Należy również pamiętać, że jest to bardzo żarłoczne ptaki.

Co sowy domu są i jak je wybrać? Po pierwsze, znaleźć oficjalne żłobków. Nie patrz na reklamy w Internecie na pokładzie, więc będzie można znaleźć tylko kłusowników. Oznacza to, że dokonanie zakupu chorego ptaka. Można kupić małe Sichik lub olbrzymi sowa. Najlepiej wychodzą od wielkości mieszkania. W małym pomieszczeniu ptak będzie trudno latać, może uderzyć ościeżnicy. Dlatego za treść standardowego mieszkania jest lepiej wybrać Sichik, sowy błotne i sowy stodole.

Zwierzęta sowy nie są tak proste w treści. Są one w żadnym wypadku być trzymane w klatce. Nawet duże woliery skrzydła szkody przyczyną. Dlatego dla treść tych ptaków najlepiej jest użyć osobnego pokoju. Okna trzeba powiesić ciemne zasłony, podłoga jest lepsza do czyszczenia dywanów. Konieczne jest, aby wszystkie lustra, jak sowa może złamać go i zraniony. Ważne jest, aby zrobić kilka grzędy, czyli okonie. Muszą być tapicerowane. Trzeba także zbudować specjalny kupalki. Można korzystać z szerokiej miski.

Pomimo faktu, że w złożonym sowy domowego drobiu, są one bardzo interesujące zwierzęta domowe. Dlatego zastanów się dobrze przed zakupem piskląt. Będzie można kupić mu specjalne jedzenie i dostarczyć go z oddzielnym pomieszczeniu? Jeśli tak, to śmiało i korby ten ptak, mimo potencjalnych problemów. Oczywiście, nie należy zapominać o regularnych wizytach u weterynarza.