839 Shares 4576 views

Nazwy dla kociąt: dziewcząt i chłopców

Nie byłoby źle powiedzieć, że kula nie jest jedna osoba, która nie byłaby w tej chwili lub przed innym zwierzęciem. Niektórzy ludzie preferują egzotyczne rośliny i krokodyle, jaszczurki, młode, wybierając odpowiednie nicki dla zwierząt tego typu. Jednakże, jako dorośli, oni zaczynają stanowić zagrożenie dla ludzi. Losy tych „zwierzaki” jest dobrze znana, w najlepszym przypadku – zoo, ogrodu zoologicznego lub przedszkola. Niektóre z nich wyjdzie i stwarzać potencjalne zagrożenie dla innych. Wiele osób chce zachować ptaki i gołębie, papugi, kanarki. Istnieje wiele miłośników psów. I, oczywiście, pierwsze miejsce wśród wszystkich uczniów wziąć kota.


Wielu miłośników kotów wolą rozpocząć koty, ponieważ obawiają się problemów z kolejnych kociąt urządzeń w dobrych rękach. Jednak niektóre z nich stają się dumnymi właścicielami słodkie kotki. Wybór kotka, potencjalny właściciel może wstępnie wybrać pseudonim, ale nie jest najlepszym rozwiązaniem. To może nie być odpowiednie dla zwierząt domowych wygląd, charakter lub zwyczaje. Ponadto, przy wyborze pseudonimy trzeba myśleć o tym, co będzie trzeba powtarzać kilka razy dziennie. Dlatego powinien on być melodyjny i niezbyt trudne do wypowiedzenia. Nazwy dla kociąt, dziewczyny można wymyślić na własną rękę, lub skonsultować się z członkami rodziny i przyjaciółmi.

Z reguły wybór odbywa się na każdym aspekcie zwierzę. Może to być kolor kotka. Nazwy dla kociąt, dziewczyny w tym przypadku: biała, Belyanka, Haze, Ryzhkov, Seryshka, czarny, Chervona, czernucha i inni. Ksywka dla kociąt, chłopcy mogą być: biały, Belyasik, imbir, Smokey, Ryzhulya, Szary, Chernyshev.

przemysł filmowy daje również życie wielu pseudonimów. Bardzo często w ostatnich czasach można usłyszeć pseudonimów zwierząt podanych na cześć bohaterów takich filmów, jak „Władca Pierścieni”, „Harry Potter”, „Zmierzch”. Na przykład, wiadomo, że nie są już takie nazwy dla kociąt, dziewcząt, Hermiona Arwen, Renesmee, Rosalie, Ginny. Zazwyczaj te pseudonimy zapewnić nastoletnich dziewcząt, którzy chcą powtórzyć nazwę ulubionej bohaterki filmu ponownie. Jego miłość do aktorów, wyrazili również Kliczko. Niektóre koty mogą już pochwalić się nazwy, takie jak Ron, Harry Snape'a, Bilba, Froda, Jake, Aro.

Dzieci patrzą na świat przez pryzmat baśni i dać swoje zwierzęta imiona bohaterów bajkowych. Bardzo często, wybierając nazwiska dziecka dla dziewcząt kociąt na cześć ulubionych księżniczek z kreskówek. Poprzez to żyć w prawdziwym świecie, takich jak koty Rapunzel, Aurora, Odette, jaśmin, Kyra, Tiana. Koty też nie pozostają na uboczu i są takie pseudonimy kreskówek jak Ballou, Abu, Basilio, Leopold.

I, oczywiście, nie może ignorować twórczych ludzi, wymyślanie swoich ulubieńców dodatkowy oryginalny nick. Na przykład, istnieją nazwy dla kociąt dziewcząt jak ASSEL-Kote, Acapulco ziewanie, Belan Bella Maria Rosa Yanit Bonita i wielu innych. Uszczelki są czasami nazywane Skrl, Yadyadetel Eros, Love – krótko mówiąc, każdy na tej wyobraźni wystarczy.

Kotek może być wywołana przez miesiąc lub pory roku urodzenia, w zależności od preferencji żywieniowych, na cześć sławnej osoby, ale można stworzyć nicka z sylab imion członków rodziny.