477 Shares 9642 views

Jak zasznurować buty: główne drogi

W zgodzie z duchem czasu w naszym życiu to nie tylko nowe technologie, ale także nowe trendy. Tak, ostatnio jako proste tenisówki były związane nie tylko jako fizyczny zajęć edukacyjnych, a teraz jest to wściekłość wśród młodzieży i nie tylko. Z prawej strony, w celu znalezienia sposobów na koronki buty, to może przyciągnąć wiele uwagi. Na temat metod, jak zasznurować buty, dowiesz się z tego artykułu.


Jest to wygodne, praktyczne buty, które dość szybko zyskał popularność. Wcześniej ludzie w trampkach można znaleźć głównie na poranny jogging lub podczas uprawiania sportu. Są niezastąpione w plecakiem lub na piknik. Ale zdolność pięknej koronki trampki niezwykły sposób czyniąc je oryginalne. Istnieją co najmniej szesnaście sposoby sznurowania tego rodzaju obuwia. Spójrzmy na najbardziej popularne i interesujące.

Jak zasznurować buty. środki

  1. Tradycyjny zygzak sznurowanie. Jest to typowy sposób, gdy koronka pokrywa się ze sobą na całej długości. Nie jest to zaskoczeniem, dlatego starają się warkocz na odwrót. W rezultacie, koronki powinny krzyżować wewnątrz buta.
  2. "Butterfly" metoda. Jest to konieczne, aby rozciągnąć się przez dolne otwory wewnątrz i wyciągnąć przez następny otwór górny, skośnie do nici przez otwarcie i ponowne rozciągać na zewnątrz za pomocą sąsiedniego otworu. W efekcie masz rodzaj „Butterfly” powinien dostać ozdobić swoje buty.
  3. Sznurowanie „kolej”. Ta metoda jest podobna do poprzedniej, z tą tylko różnicą, że łańcuch jest wyciągnięty bezpośrednio, zamiast po przekątnej. Najlepiej nadaje się do tego typu lina jest cienka i płaska, więc musi przejść przez otwór dwukrotnie. Przez dolne otwory rozciągają się na obu końcach, jedną nitkę do następnego otworu i następnie prosto przekątnej. Ponownie wyciągnąć przez górną sąsiedniego otworu, a następnie – po przekątnej.
  4. koronki Europejskiej. Metoda ta jest powszechnie stosowana w Europie. Koronka jest przewleczony przez dolne otwory i odprowadzane na zewnątrz. Jeden koniec przechodzi w poprzek przez górny otwór, a druga przebiega w poprzek ponad przez jeden otwór. Kontynuacja przemian wykonywać czynności takie jeden i drugi koniec, masz zygzakowatą sznurowanie. Z tego wzoru można mieć najpiękniejsze buty.
  5. Ekstremalne wersja. Ten uproszczony sposób bezpośredni sznurowania, który jest obecnie w modzie. Lina przechodzi przez dolny otwór i wchodzi do buta. Jeden koniec idzie bezpośrednio do otworu najwyższy i drugi wznoszący się nad otworem w środku, rozprzestrzenia się wzdłuż przekątnej, i znowu powtarza kolej. Tak więc, koniec koronki przechodzi przez wszystkie otwory. Rysunek jest w postaci schodów.

Można nawet podać przykłady jak zasznurować buty, ale jedno jest pewne: im bardziej złożony obraz, tym bardziej będzie to przyciągnąć uwagę. Nie bój się eksperymentować z lin o różnych kolorach lub kontrastowe względem Koedam. Można wyróżnić swoją oryginalność, aby trampki koronki sposobów – jest to rodzaj sztuki.