635 Shares 6527 views

Hipoalergiczny urody – kot allerka

Nie tak dawno temu, wiele osób cierpiał, wybierając między alergią i miłości kotów. Jak wiadomo, wełna z futrzakami jest jednym z najsilniejszych prowokatorów, które nie zawsze jest mocy, aż do radzenia sobie najlepsze przeciwhistaminowe. Dla takich ludzi, treść kot został jeszcze zamawiać zaledwie kilka lat temu jako zwierzę domowe. Ale sprawa wzięła wszechobecne hodowców i genetyków doprowadziły przez Saymonom Broudi, prezes firmy badawczej Allerca. On i jego zespół zidentyfikowali w trakcie badań, głównym źródłem alergią na białko jest glikoproteiną, która jest uwalniana przez gruczoły łojowe i gruczoły ślinowe kotów. W wyniku wieloletniej hodowli byli w stanie przynieść radykalnie nową rasę, która odróżnia ten enzym w znacznie mniejszych ilościach. Więc kot allerka – mruczy pierwszy na świecie, dostępne dla osób z alergiami.

Rasa ta Zwierzęta nie są jeszcze uznawane przez organizacje międzynarodowe, hodowcy, jednak już poczyniło znaczne poruszenie w świecie mediów. Wielu wciąż wierzą, że kot allerka – nie jest niczym więcej niż gazety „kaczka” lub machinacji oszustów, a właściwie hipoalergiczne rasy wciąż nie istnieje w naturze.

W tym samym czasie w naszym kraju nie jest jeszcze oficjalne hodowców tych kotów. Małe zwierzęta mogą być zamawiane tylko na stronach internetowych zagranicznych szkółkach, a tylko w statusie „Domus”, że to zwierzę, które nie jest przeznaczone do hodowli i wykazuje jako producent skalnej. Kot allerka opisane w książkach jako średnich zwierząt, osiągając wagę dorosłego z czterech do ośmiu kilogramów. Cechą charakterystyczną tej rasy jest uważany za kolor z czarnego marmuru na złoto, które jest praktycznie powszechne spotted koloryt. Uważa się również, że kot allerka doskonale dogaduje się z ludźmi, a zwłaszcza z dziećmi. Ma towarzyskie usposobienie i dobroduszny charakter. Ale jego główną zaletą, oczywiście, że uwolnienie jej ślinowych i potowych , nie powoduje alergii u ludzi.

Dlaczego nie jest to nieufność o istnieniu tej rasy? Fakt, że Simon Brodie kiedyś oszukani oczekiwania hodowców. Rzekomo pochodzi ich „kota Usher”, utworzony za pomocą unikalnych innowacyjnych technologii, było po prostu podgatunek Serwal, afrykański dziki. Ale koszt „rasowych” przedstawicieli tego rzadkiego gatunku praktycznie „mała pantera” jest obliczana nie ma standardów afrykańskich. I allerka – kot, cena na aukcjach internetowych osiąga niekiedy znak w 8000 dolarów, przychodzi teraz na liście top 10 najdroższych ras świata. A nie fakt, że w tym przypadku to naprawdę jest hipoalergiczny, tak ten informuje Pan Brodie.

Ale w żadnym wypadku nie ma znaczenia, czy jest rzeczywiście allerka (kot bez glikoproteiny we krwi) lub przedstawicieli „skał” to zwykły Murka, kocham go, zdecydowanie godny jak każdy inny członek tej rodziny puszyste.