651 Shares 2224 views

Aerografia na ścianie – nowy trend w aranżacji wnętrz

A gdy dana osoba może spróbować ozdobić dom … Typowe rodzaje dekoracji ścian nie są już pierwotny plan. Po tym wszystkim, bez względu na tapetę, nie mogą być nazywane i stosowane inaczej niż jest w rzeczywistości. W poszukiwaniu niezwykłego populacji planety przebywał przez krótki czas, a także nowy kierunek – aerografu na ścianie.

Aerografia jest teraz dość rozpowszechnioną formą dekoracji. Najczęściej można zauważyć w samochodach – jasne i kolorowe zdjęcia nie mogą zepsuć wygląd w każdym przypadku. Jednak airbrush na ścianach w mieszkaniu nie jest gorsza pięknem poprzednim formularzu rejestracyjnym.

Nazywa ten trend prosty remont swoich domów – po prostu niewybaczalne bluźnierstwo. Aerografia na ścianie – to przede wszystkim sztuka, zdolnej do ożywienia i włączyć nawet najbardziej nudne pokój w największym marzeniem prawie każdego. I ta praca jest bardzo skomplikowane i pracochłonne, a każdy rozumiał, że aby wykonać go tylko przez prawdziwych profesjonalistów. I chociaż airbrush na ścianie odbywa się przy użyciu szablonów, nie starają się to zrobić samemu. To naturalne, że taka przyjemność nie najtańsze, ale wynik będzie warto! Już wiele firm, w każdym większym mieście oferują swoje usługi w zakresie realizacji planu.

Nowoczesna technologia skoczył do przodu, więc dużo łatwiejsze i malowanie ścian jest szybsze. Aerografia nie jest wykonany ręcznie, za pomocą aerografu, co dosłownie oznacza „Air Brush”. Możliwe jest zatem, aby odtworzyć obraz na powierzchni dowolnej złożoności z najwyższą dokładnością. To może być wszystko – od reprodukcji słynnego artysty up portret ukochanej.

Naturalnie, dla zastosowania oryginalnego rysunku jest to absolutnie konieczne, aby mieć gładkie ściany, więc zakończyć powinny być wykonane z wyprzedzeniem. Dość często można usłyszeć firm oferuje Płótno naciągnięte na blejtram aerografem wzoru, ale tutaj są pewne niuanse. Faktem jest, że każdy ma mikroskopowe tkanki kosmków, a jeśli są one malowane, a następnie rozciągnięte płótna widać nie białe paski. Jest rozwiązanie – stosowanie kolorów, które następnie są stałymi żelaza, ale proces ten będzie trwał dłużej, a więc droższe.

Aerografia na ścianie – kierunek chociaż młody, ale bardzo obiecujące i szybko się rozwija. Do tej pory oferuje ogromną liczbę oryginalnych kolorów, będzie można odebrać w studiu po wybraniu obrazu. Na przykład, bardzo popularny wykorzystanie symulatorów chrom, złoto, perły, etc. Istnieją również bardziej złożone kombinacje kompozytowych, na przykład, farba kameleon, który, patrząc z różnych kątów będzie wyglądać inaczej. Zmiana koloru pod wpływem innym świetle dotyczy również tego rodzaju farby.

Najnowszy trend w modzie był rysunek 3D. Efekt jest po prostu wspaniałe! I robi to wszystko splendor praktycznie materiału pod ręką, jak specjalne ulgi dla że jeszcze nie istnieje.