177 Shares 8445 views

Aktorzy Akademii Wampirów. "Akademia Wampirów": aktorzy i role

Obraz "Akademia Wampirów" (którego aktorzy zostaną wymienione poniżej) to wersja filmu pierwszej z sześciu bardzo popularnych powieści wampirów autorstwa Rachel Mead, napisana w imieniu pewnej siedemnastoletniej dziewczyny Rosa Hazavei, wyraźnie dążyła do wyprowadzenia "Twilight" z najwyższej pozycji w tabloidach publiczności. Jednak według ścisłej oceny krytyków filmowych stał się tylko romantyczną, stromą wersją filmu "Bardzo straszny film". Taki werdykt pozwolił nam wziąć kilka nieostrożnie sfilmowanych scen, w których jeden z postaci zachowuje się jak cretin, a główni bohaterowie komunikują się ze sobą perłami filozoficznymi podobnymi do statusów sieci społecznych.


Dyrektor, jego brat i ich twórczość

Aktorzy Akademii Wampirów zostali wezwani do zrealizowania idei twórczego duetu twórców (braci w połączeniu) – Daniel i Mark Waters, zwłaszcza, że popularność źródła literackiego przewidywała gotowość i popyt na ten projekt. Bracia musieli myśleć w trzech kierunkach naraz: strzelanie z sukcesem adaptacji, godne kino i stworzenie wyjątkowego świata z własnymi prawami, stylem i regułami. Nie zawsze łatwo jest zacząć przeglądać serię książek i wydaje się, że wody z tym zadaniem nie powiodły się, chociaż aktorzy Akademii Wampirów są ładniejsi niż Twilight, a budżet był bardziej przyzwoity.

Kto jest mówiony do tweetowania – nie mrucz

Mark Waters, dyrektor zespołów Mean Girls, Spiderwick Chronicles, Ghosts of Girlfriends Past i Peppers of Mr. Popper, okazał się być raczej słaby (w gatunku równoważnym) filmie. To jest raczej surowe działanie, które całkowicie się wymyka. Faktem jest, że Mark Waters specjalizował się w produkcji komedii, więc obrazy (horror, fantazja, thriller, komedia, detektyw) są wyraźnie widoczne i komedia jest wyraźnie w czołówce. Na przykład mężczyźni aktorzy "Wampirem Akademii" w filmie wydają się być obecni na meblach lub pilnie grają rolę chłopaków głównych bohaterów. Ale w cyklu oryginalnego literatury jest pełna dramatycznych i tragicznych wydarzeń, które po prostu są nierealistyczne przekształcić w komedię, a nawet widzieć ich w tej perspektywie absolutnie nie chcę. Szkoda, że artystyczne zasługi oryginalnego tekstu, niestandardowa logika narracji, a jeszcze bardziej zdrowy rozsądek wycofywały się do peryferiów.

Krwawa fabuła

Film "Akademia Wampirów", którego lista aktorów zostanie zaprezentowana w tym artykule, ma skomplikowany spisek. Główna bohaterka, prawdziwa księżniczka wampirów Vasilisa Dragomir (wykonana przez Lucy Fry) wraca do szkoły prawie natychmiast po straszliwym wypadku samochodowym, w którym zmarła cała rodzina. Towarzyszy jej wszędzie wierny ochroniarz – w tym samym wieku co Rosa (aktorka Zoe Deutsch), jest wampirem.

Moroi, dampir i strit

W akademii wampiry (moroev) uczą dowodzenia elementami, a także półfabrykatów – wszelkiego rodzaju mądrości bojowych w celu ochrony ich oddziałów. I jest coś do ochrony, ponieważ zło Strigoi, zupełnie dzikie wampiry, bezwzględne i śmiertelne, czekają tylko na dogodną chwilę, by poradzić sobie z mieszkańcami akademii. Ponadto, koledzy księżniczki pod każdym względem szydzą z przybysza. Ale Vasilisa wkrótce zmęczy się całą zniewagą i oszczerstwem, stosuje swoją zdolność do wpływania na innych i staje się szanowanym, najpopularniejszym wampirem w akademii. Należy zauważyć, że niektórzy aktorzy Akademii Wampirów, podobnie jak ich bohaterowie, mają rosyjskie nazwy.

Wykres jelitowy

Ale podczas gdy główny bohater rozwiązywał swoje ambitne i ambitne pytania, budziła reputację wśród studentów, w akademii warzono spisek intraspekcji. Osobowości dziewczyny odeszły od Vasilisa z Rosji, która spędza większość czasu na treningu pod ścisłym nadzorem doświadczonego instruktora – Dmitrija Belikowa (aktor Daniil Kozlovsky). W tym czasie sama królowa Tatyana (aktorka Joel Richardson) obawia się rosnącej popularności Vasilisa, jako że dziewczyna w przyszłości może ubiegać się o tron i moc. Rektor alma mater Kirov (aktorka Olga Kurylenko) jest skorumpowany i gra ze strony zła. W tak nieprzyjaznym środowisku najważniejsze bohaterki mają jednego wpływowego przyjaciela – Viktora Daszkov (aktor Gabriel Byrne), który nie chce mieć kontaktu z jego słodką córką Natashą (aktorka Sarah Hayland). Jest to krótka opowieść bez specjalnego spojrzenia na fabułę filmu "Akademia Wampirów". Aktorzy i role, które urzeczywistniają się na ekranie, wyglądają jasno i kolorowo.

Jasne aktorzy i kolorowe postacie

A jeśli zewnętrzna atrakcja obsady filmu jest w porządku, nie wszyscy mistrzowie sceny biorącej udział w filmie mogą pochwalić się specjalnymi umiejętnościami aktorskimi. Szczególnie wyróżniający się profesjonalizmem Zoe Deutsch i Danilą Kozłowską. Ogólnie rzecz biorąc, Akademia Wampirów, której aktorzy i role są podziwiani przez młodzież, są szczerze podobni do typowych dla współczesnych fantazji kinowych fantazji, stworzonych na nieustającej fali popularności wśród wampirów nastolatków. Jednak na zdjęciu nie ma wszystkich uznanych gwiazd Hollywood, które mogłyby przeciążać kino i pociągnąć do siebie koc. Dlatego wszystko, co dzieje się na ekranie, jest łatwo postrzegane, uczono go wesoło, nie wygląda to pretensjonalnie. A aktorzy działający w filmie "Akademia Wampirów" nie wyglądają najgorsze od patosu kinematografii.

Trochę smoła

Jeśli weźmiemy pod uwagę wizualną część obrazu, należy zauważyć widoczne wysiłki twórców. Gloomy i gothic pojawiły się przed uczennicą wampirów. Aktorzy są młodzi, atrakcyjni, ich obrazy są stylowe, aparat jest nieśmiały i ciekawy, a stymulują eksren-epizody adrenaliny . Ale wszystkie osiągnięcia i starania zatapiają się w epickiej dezorientacji, w której dyrektor gromadzi wszystkie wzorce nastoletnich filmów o magikach, wampirach, itp. Bohaterowie pocałują, natychmiast pili krew, a potem uczą się aikido i magii elementów. Po chwili piszą krew na ścianach (z błędami), a po – nieszczęśliwe zwierzęta są wypatroszane na rytuał. Jest też telepatia, a rytualne przejście na stronę zła, przygotowanie do kuli graduacyjnej i spisek. Za tymi wszystkimi bacchanalia chowają skrycie krwiożerczych Strigoi. Prawdopodobnie będą mogli pokazać dużą aktywność w sequelu "Akademia Wampirów 2". Najprawdopodobniej aktorzy z kolejnej serii, przynajmniej w większości głównych wykonawców, pozostaną bez zmian.

Polityczna poprawność i samoocena

Film "Akademia Wampirów", którego aktorzy nie powodują żadnych szczególnych skarg, nie mogą być wiarygodnie przypisane do wybitnych arcydzieł filmowych. Choć obraz ma udane zdjęcia, skomplikowane i nieprzewidywalne skręty fabuły, ogólnie rzecz biorąc, taśma nazywa się przeciętnymi krytykami filmowymi. Ale większość zalet tego filmu to akcentowana poprawność polityczna: wampiry karmiją krwią wolontariuszy w specjalistycznych klinikach, za które są hojnie podziękowani pieniędzmi i koniecznie wymazują ich pamięć. Nawiasem mówiąc, wolontariusze to pisarz, autor bardzo popularnych ludzi w świecie powieści o wampirach. Tak samo autoironia! W dalszym ciągu film jest adaptacją dzieł literackich Rachel Mead.