822 Shares 6036 views

Gwiezdne dzieci: Uillou Smit – córka uilla smita

Słynny aktor i piosenkarz Will Smith był nie tylko w stanie zrobić sobie karierę w Hollywood, ale również jest doskonałym ojcem rodziny. Przez ostatnie 17 lat, jest wierny swojej żonie, Jada, z których wychować dwoje dzieci – Jaden i Willow. Od jego pierwszego małżeństwa, aktor ma kolejnego syna – Willard, z którymi, mimo zerwania z matką, on utrzymuje również dobre stosunki. Jednak szczególne miejsce w jego życiu zajmuje córka Willow. Jak każdy ojciec, on jest z niej dumny i chce pomóc we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Dzisiaj córka uilla smita zagrała w filmie, śpiewa i pracuje jako model z wiodących domów mody.


jej filmy

Po raz pierwszy w filmie Uillou Smit zagrał z ojcem. To był film „I – legenda”, wydany w 2007 roku. Jednak rola była cameo i odtworzyć go prawie nie musiał. Tak jak w życiu, zgodnie ze scenariuszem była córką bohatera. Jednakże, jest do tej roli, wiele pamiętał córkę uilla smita. Wspaniała dziewczyna opowiada o motyli, nie mogłem pomóc, ale jak to. Być może grać tak dobrze pomogła obecność ojca w miejscu.

Rok później przychodzi kolejny film z udziałem Willow „Kit Kittredge:. Amerykański tajemniczą dziewczynę” To prawdziwy rodzinny film, w którym cała akcja toczy się w czasie Wielkiego Kryzysu. W tym filmie, córka uilla Smita i niech nie główną rolę, ale nie epizodyczny. Zagrała dziewczynę głównego bohatera, a wielu widzów i krytycy zauważyli dobrą grę młodej aktorki. Za jej Willow dostała swoją pierwszą nagrodę.

W tym samym roku, Uillou Smit uczestniczył w innym dużym projektem – filmu animowanego „Madagaskar 2”. W amerykańskiej wersji głosu Gloria hipopotam jako dziecko był jej. Począwszy od roku 2009, Willow wystąpił w popularnym serialu „True Jackson”, z widokiem na kanał Nickelodeon.

Pasja do muzyki

Ale dziś, córka uilla smita lewo karierę jako aktorka i poważnie zaangażować się w muzyce. Jej pierwszy singiel Bat moje włosy, wydany w 2010 roku, doprowadziło do wielu amerykańskich listach przebojów. Piosenka i teledysk jest dość proste, ale należy rozumieć, że dziewczyna w tym czasie są w trakcie i 10 lat. Jednocześnie córką uilla smita podpisał kontrakt z wytwórnią Roc Nation i renomowany producent Dzhey Zi.

W ciągu ostatnich 4 lat wszystkie zostały wydane 11 singli, w tym 3 z nich zostały napisane z bratem Jaden. Jednak nie wszystkie z nich zostały przyjęte i zrozumiane przez słuchaczy i fanów. Tak, utwory jestem sobą i Lato Fling krytykowany za zbyt tekstów dla dorosłych dla takiej młodej dziewczyny. I klipy, które zostały sfotografowane w ich wsparcie, również wydawał się zbyt szczery. Ale Willow nie widzi nic złego w nich.

W 2012 roku planowano zwolnić pierwszy album wykonawcy. Poinformowano nawet jej tytuł pracy Kolana i łokcie, ale do tej pory data jego wydania odroczone na czas nieokreślony. Ale rok później, Willow zaczęła pracować w duecie z DJ Fabrega, i został nazwany Melodic Chaotic. Razem grupa na chwilę udało się nagrać kilka piosenek i usunąć jeden klip. Album zbyt natomiast nie mówimy. Ale wielu krytyków wyrzucenia córkę uilla smita genialny karierę muzyczną.

Zdjęcia do magazynów

Ale to nie tylko interesuje się muzyką i kina córki uilla smita. Nazwa tej dziewczynki często pojawia się nie tylko w tabloidach, ale również w magazynach mody. Mając możliwość ubierania się z najlepszymi projektantami, Willow ma tendencję, aby wyróżniać się z tłumu, jak każdy nastolatek. Jej sukienka i różnią się tylko jej wrodzoną styl. To nie mogło zabraknąć znanych projektantów. Ponadto, nazwa gwiazda zawsze przyciąga zwykłych konsumentów.

W chwili obecnej, najbardziej znany z jej pracy jako model był wspólny strzelać zdjęcia z projektanta Karla Lagerfelda. Mimo szalonej różnicy wieku (w tej chwili Willow było 13, a Carl – 80) strzelanina była bardzo udana. Obie powiedział, że były one dość wygodne do współpracy. Nawet krytycy przyznali, że Willow na zdjęciach wygląda świetnie. Ona znacznie ładniejsza i dojrzał.

O ile wcześniej, wielu krytykowało młodą aktorką i piosenkarką dla wyglądu. Uilla Smita córka nie tylko szokować publiczność ich stroje. Najprawdopodobniej ta jest przypisana do buntowniczego wieku, wierzba, a także na fakt, że w wyborze sposobu ich rodziców Otrzymała pełną swobodę. Być może dlatego, że 2 lata temu ogoloną głowę, aw 2014 przemalowany w blond.

Ponadto,

Uilla Smita córka, która sprawia, że zdjęcia i paparazzi często przedstawiane w mediach jako rozpieszczone dziecko „Star tatusia”. Częściowo, oczywiście, że jest. Z funkcji i narzędzi, to jest trudne do uniknięcia. Jednak dziewczyna jest bardzo odpowiedzialne podejście do wszystkiego, co robimy. Filmy, muzyka i fotografia dla magazynu mody – to nie tylko hobby, a ciężka praca. Ponadto, Willow, pomimo młodego wieku, jest zaangażowany w miłości. Ona jest ambasadorem dobrej woli akcji Ptoject Zambii prowadzonych w związku z firmami Hasbro. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na HIV zakażonych dzieci w Afryce.

zamiast wniosku

Wielu zastanawia się będzie tak udane dzieci gwiazdowe, jeśli nie dla swoich sławnych rodziców? Oczywiście, z jednej strony, pomaga zrobić karierę, ale z drugiej – muszą udowodnić, że oni też są coś warte. Istnieje wiele przykładów dzieci stał się jeszcze bardziej popularny niż ich matek i ojców. Maykl Duglas, Andzhelina Dzholi i Enrique Eglesias – także gwiezdne dzieci. Możliwe jest, że w niedalekiej przyszłości będzie zainteresowany, a nie w imieniu córki uilla smita, ale o imieniu ojca.