145 Shares 9746 views

Jak narysować koala? Stopniowe opis

Na naszej planecie, gdzie znajduje się duża liczba różnego rodzaju ciekawych zwierząt. Na przykład, koala jest uważany za bardzo ładne i atrakcyjne. Na większości zwierząt obrazek wygląda ładne i słodkie, „misia”, więc to sprawia, że wiele osób uśmiechem. Spróbujmy dowiedzieć się, jak narysować koala, inwestowanie w pracach jego duszy. Praca na rysunku zwierzęcia może być dobrym testem zarówno dla doświadczonych mistrzów, a dla nowych artystów.


Jak narysować ołówkiem Koala etapach?

Większość życia spędza na drzewach koala. Tak często rysunek jest wykonywana w tle, podobny do obszaru siedliska zwierząt.

W tym artykule dowiesz się jak rysować ołówkiem koala na drzewie.
Aby rozpocząć przedstawiają zwierzę, siedząc na gałęzi beczki. Pierwsze kroki?
Sekwencja jest następująca:

 1. Narysuj tors jak duży owalny.
 2. Głowica obraz koala jeden podłużny owalny, lekko umieszczenie go na górnej części tułowia. Górna część głowy koala powinno być lekko stożkowe.
 3. Doris owalne uszy, a potem wielkie oczy, pozostawiając białą plamą na uczniów. Draw ostrożnie powieki zwierzę.
 4. Rysować na dużym nosa pysku, a potem podarować piękną linię gięcia koala uśmiech. Rysować puszyste policzki i podkreślają swoje cienie.
 5. Wyciągnąć nogę z których koala przywiązanie do pnia drzewa. Podkreślić krzywiznę kręgosłupa. Następnie usunąć niepotrzebne linii i łagodne przejście łap zwierzęcia.
 6. Wymazać kontur ciała zwierzęcia, które przecina się z linii drzew. Z tego powodu będzie można dać naturalny wzór.
 7. Remis kończyn dolnych – kończy się trzema palcami.
 8. Narysować linię na uszach, przechodząc do uszu zginanie.
 9. Raschertite linii prostej przez korpus do transmisji puszystej struktury. Rysuje płaszcz gładkie i delikatne ruchy. Wszystkie niepotrzebne linia gumka delikatnie wytrzeć.

Rysunek koale jest prawie zakończona. Po zakończeniu będziesz mieć pełną wiedzę o tym, jak szybko i łatwo narysować koala.

potrzebne narzędzia i materiały

Przed przystąpieniem do procesu twórczego, konieczne jest, aby przygotować. Potrzebne będą następujące materiały i narzędzia:

 • zwykły prosty ołówek;
 • Kolorowe kredki;
 • gumka;
 • Biały arkusz papieru;

I, oczywiście, jest, aby zaopatrzyć się w dobry humor i cierpliwości.

niektóre zalecenia

 1. Nie naciskać mocno na ołówek, ponieważ koala powodu jego shorstki nie ma wyraźnych konturów. Ponadto rysunek będzie stale dostosowywana i grube linie są trudne do usunięcia.
 2. Warstwa jest nakładana z krótkim shtrishkami. Oczywiście, niektóre linie mogą być przekraczane, ale musimy zapewnić, że są one stosowane w tym samym kierunku.
 3. Zwrócić uwagę na przenikanie światła i cienia.
 4. W celu uzyskania łagodnego przejścia od koloru można ptaków rysunku kawałek papieru.

Remis „australijski Miś”

Jest nieco inny sposób wyjaśnić jak narysować koala w etapach, bez komplikacji.

Zaczynajmy:

 1. „Niedźwiedzie” draw konturów ciała. Aby rozpocząć Narysuj trzy okręgi nakładają się na siebie. Najmniejszy – głowa, środkowy, trochę więcej – górna część ciała, a dolna część – największy. Na tym etapie ważne jest, aby przestrzegać proporcji ciała zwierzęcia, bo to będzie zależeć realistyczny rysunek.
 2. Narysować kontur górnej części nóg. Przepuszczając krzywiznę ciała postępować gładko tylnych kończyn. Również zakończyć Kufa: dwie uszy, małe oczy i duży nos. Nieco później zamieniają się w ładnej „twarzy” na koale, a jednak po prostu oznakowania.
 3. Dla dolnej łapy Doris cztery małe kółko. Następnie należy kontynuować prace nad tymi elementami.
 4. Teraz połączyć kontury przednich nóg razem. Należy jednak pamiętać, że lewa noga koala przylega do drzewa – odpowiednio powinny być lekko ugięte. Koala przechowywane i kończyn dolnych. W związku z tym, muszą przedstawić zarysy o tym samym poziomie.
 5. Daj łap wooliness przez rysowanie linii falistych o różnych długościach.
 6. Narysować parę oddziałów. Jeden oddział, gdzie koala siedzi, a drugi – dla których zwierzę jest trzymane. Następnie zwrócić uwagę, stosując aparaturę z powyższego opisu. Aby osiągnąć pożądany efekt wizualny, obraz odblaski. używać również transmisję światła i cienia, aby dać głośności łuk koale.
 7. Jeśli tylko rysować ołówkiem, konieczne jest zastosowanie cień do oczu, aby postać bardziej trójwymiarowy. Opcjonalnie dorisovat wzór wokół koala krajobraz, który daje bardziej realistyczny obraz.

Ostatnim etapem

rysunek zakończone można pozostawić bez zmian – bez obrazu natury. Aby kolorowe obrazy używać jasnych kredek. Również jest to możliwe do dekoracji obraz, używając prawdziwych gałązek lub suszone trawy. Ta wersja wygląda bardzo ciekawy i oryginalny. Sukces i dobry humor w pracy zależy wyłącznie od Ciebie. Najważniejsze jest to, że cały proces jest zabawa.