647 Shares 6397 views

„Vagis” – co to jest? Wszystkie linie produkcyjne do higieny intymnej

W sklepach kosmetycznych można znaleźć wiele środków do higieny osobistej dla kobiet. Jednym z nich jest „Vagis”. Co to jest i dlaczego potrzebujemy tych wszystkich żeli, kremów i chusteczek? Znaczące kosmetyki plus dla wrażliwych obszarów ciała, które są produkowane zgodnie z pewnymi zasadami, w przeciwieństwie do zwykłego mydła. Jeśli porównamy konwencjonalnego żelu pod prysznic i opracowane specjalnie dla strefy intymnej, różnica staje się oczywista – dzięki drugie, można uniknąć suchość skóry, swędzenie, pieczenie lub inne nieprzyjemne doznania. Które produkty są nadal w wierszu „Vagis”? A jeśli to jest naprawdę dużo lepiej niż konwencjonalne?


„Vagis” – co to jest?

Linia kosmetyczna został zaprojektowany specjalnie do usuwania nieprzyjemnych doznań w obszarze błony wewnętrznej, które mogą wyniknąć ze stosowania niewygodnych bielizna należnych klocków i tampony, ale również być następstwem różnych chorób, takich jak bakteryjne zapalenie pochwy. Według producenta, dyskomfort przechodzi natychmiast po rozpoczęciu korzystania z funduszy, a ponadto pomagają uporać się z nieprzyjemnym zapachem. Jest to możliwe (nawet konieczne), aby z nich korzystać, a gdy nie ma problemu, w celu zapobiegania.

Produkty w wierszu „Vagis”

Linia „Vagis” dla higieny osobistej prezentowanych przez takich produktów:

  • Żel PH-balance (dla duszy).
  • Serwetki.
  • Żel utrzymujący wilgoć.
  • Dezodorant w proszku.
  • Krem.
  • Żel dezodorant.

Teraz, dlaczego to wszystko jest niezbędne dla każdej kobiety. Mikroflora jest bardzo „kruche”, a w przypadku nieregularnego lub niewłaściwej pielęgnacji strefy intymnej jest uszkodzony w bardzo krótkim czasie, znacznie szybciej, niż mogłoby się wydawać. A to z kolei prowadzi do różnych chorób, w zależności od sieci, najpierw jeden, potem dołącza druga i tak dalej. ? W tym przypadku pytanie „Vagis” – co to jest „można odbierać w czterech słowach:” To dla kobiety „! Fundusze te nie tylko złagodzić dyskomfort, ale także chronić przez cały dzień.

Jest także wygodny w użyciu produkty w drodze. Na przykład, jeśli trzeba spędzić kilka dni w pociągu, można kupić chusteczki, jak inne opcje do przeprowadzenia higieny intymnej nie jest.

Ceny, recenzje i analogi

„W Agis żelu do higieny intymnej jak wiele kobiet, a także innych produktów z linii do pielęgnacji najbardziej delikatnych części ciała. Oczywiście, są tacy, do których fundusze miały negatywny efekt – po prostu okazały się nieskuteczne. wskazują również, ile dziewczyn minus wysokie koszty. Wszystkie produkty tej linii są sprzedawane w tej samej cenie – 400-500 rubli. Na przykład, żel może być normalne, ponieważ objętość zbiornika 355 ml, a śmietana (15 g), drogie.

Godną uwagi jest analog „Laktitsid” – jest doskonałym środkiem do tego samego działania jak „Vagis”. Co to jest dokładnie, jakie formy to się stało? W tym momencie to jest w postaci żelu i chusteczki – są one jednak nie reagują bardzo dobrze, bo nie było wysypka po użyciu. Jest to „Laktatsid” tańsze średnio 200-250 rubli. Zdecyduj, co oznacza wybór, każdy ma prawo do własnej. Konieczne jest przeprowadzenie wstępnego testu na alergię, aby upewnić się, że żaden indywidualny nietolerancji składników.