505 Shares 8401 views

Rozwiązanie dla kandydozy – Zalain (świece)

Do tej pory czołowi farmaceutów na całym świecie rozwijają się coraz więcej nowych leków przeciw zakażeniom grzybiczym. Tak, ostatnio pojawił się w aptekach leku „Zalain” (czopki dopochwowe). Dawka lecznicza – 300 mg. Są one dostępne w blistrach.


Lek „Zalain” (świece) odnosi się do przeciwgrzybiczego stosowania miejscowego. Lek ten został opracowany w oparciu o istniejące substancje czynne, sertakonazolu, benzotiofenu i imidazolu. Ma grzybobójcze działanie terapeutyczne i fungistatyczne. Lek ten hamuje syntezę ergosterolu z jednoczesnym wzrostem przepuszczalności błon komórkowych mikroorganizmów, która prowadzi do lizy komórek drożdży.

Wskazania do stosowania: pochwy zakażenia spowodowanego przez gatunki Candida (kandydoza sromu i pochwy).

Zakup tego leku, możemy być absolutnie pewni, że oznacza „Zalain” (świece), instrukcje użytkowania, które gwarantuje całkowite zniszczenie rodzaju Candida grzybów, bardzo szybko pomogą w leczeniu pleśniawki. Związek ten wykazuje także wysoką aktywność przeciwbakteryjną wobec kilku bakterii Gram-dodatnich bakterii (Streptococcus, Staphylococcus).

Lek ten ma szerokie spektrum działania. wchłanianie ogólnoustrojowe jest nieobecny, gdy aplikacja dopochwowe. Substancja po podaniu miejscowym nie zostały wykryte we krwi lub w moczu.

Preparat ten odnosi się do leków, które muszą być stosowane jednocześnie. Jeśli jesteś przypisany czopki „Zalain”, instrukcje użytkowania, w szczególności informacje na temat właściwego podawania, należy zbadać bardzo dokładnie. Tak, ten pochwy czopek wstawiony do pochwy w nocy. Należy to zrobić leżąc na plecach, bardzo głęboko do pochwy, związki czynne były w stanie pokryć wszystkie obszary dotknięte kandydozy. Przed zabiegiem, podawanie powinno być dobrze umyte genitalia. Aby to zrobić, należy użyć obojętnych lub zasadowych mydeł. W przypadku, gdy po tygodniu nadal istnieją kliniczne pojawienie się pleśniawki, należy ponownie stosować leku.

Dane na temat przypadków przedawkowania nie pmedikamenta. Jeśli dziecko przypadkowo użyje leku wewnątrz, trzeba przeprowadzić płukanie żołądka i objawowe zapobieganie i leczenie.

Podczas interakcji z miejscowych leków antykoncepcyjnych może wystąpić spadek antykoncepcji plemnikobójcze działanie, więc w czasie leczenia, kiedy należy przyjmować lek „Zalain” (świece), lepiej jest odmówić seksu lub korzystać z innych metod ochrony. W odniesieniu do interakcji leku z innymi lekami informacji jeszcze, więc leczenie wychodząc z tego narzędzia, to lepiej zrezygnować z korzystania z innymi lekami, ponieważ jedna z nich może wzmocnić lub osłabić działanie drugiego. W pierwszym przypadku, można uzyskać przedawkowania, aw konsekwencji – zatrucia, a drugi – nie osiągnąć pożądany efekt.

Tyle wiarygodne dane dotyczące stosowania świec podczas laktacji i ciąży jeszcze, więc czołowi specjaliści w dziedzinie ginekologii nie zaleca się przyjmowania leku dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, chyba że jest to absolutnie konieczne.

Przez działania niepożądane podczas przyjmowania świece „Zalain” obejmują swędzenie w pochwie, uczucie pieczenia, reakcje alergiczne. Co do zasady, wszystkie te zjawiska są sami i nie wymaga dodatkowej interwencji medycznej. Kiedy za pomocą tego środka można spowodować kontaktowego zapalenia skóry, reakcji rumieniowej. Wraz z końcem leczenia i te wydarzenia odbywają. Indywidualna nietolerancja na którykolwiek składnik leku, więc przed rozpoczęciem leczenia trzeba skonsultować się z lekarzem.