693 Shares 7505 views

Lek „Pramistar”: opinie, instrukcje obsługi, skład i opis

„Pramistar” i inne leki nootropowe stosowane w leczeniu chorób geriatrycznych i pediatrycznych oraz choroby neurologiczne. Lek jest pochodną piracetamem, to normalizuje stanu neurologicznego pacjenta, pomaga wyeliminować depresji, dobre dla aktywności mózgu i pamięci, poprawia koncentrację.


nootropowe niskiej toksyczności, co pozwala połączyć leczenie z leczenia innymi lekami z „Pramistar”. Przegląd pozytywnego charakteru klientów pokazuje, że liczba skutków ubocznych jest minimalne. Zdrowi ludzie mogą polecić specjaliści powitanie „Pramistara” jako sposób na spowolnienie starzenia się mózgu, poprawić jej funkcjonowanie z powodu przepracowania. Lek może być podawany w leczeniu „obejmuje” w leczeniu uzależnienia od narkotyków i alkoholu, jako środek do normalizacji stanu organizmu, które pogorszyły się w wyniku pojawienia się „syndromu odstawienia”. Poniżej znajduje się opis „oznacza” Pramistar, instrukcje obsługi, ceny, opinie i analogów oraz innych przydatnych informacji na temat tego leku.

Skład, Skład

Lek jest dostępny w postaci tabletki zawierające 600 mg substancji czynnej, którą stosuje się jako pramiracetam. Dodatkowe składniki obejmują glikol polietylenowy 3350 i 400, krzemionki (osad) i tytanu. Dodatkowe substancje pomocnicze – hydroksypropyloceluloza, celuloza mikrokrystaliczna. Również w lek stosowany hydroksypropylometylocelulozę. Działanie pomocnicza powoduje, i stearynian wapnia. Wpływ leku jest wzbogacony roztwór glukozy i krospowidon.

farmakodynamika

Wiadomym jest, że zwiększona aktywność neuronów spowodowane spożyciem „Pramistar”. Recenzje leki pokazują, że dzięki terapii w celu utrzymania przejrzystości świadomości, wspierany przez zwiększony poziom czuwania. „Pramistar” posiada działanie nootropowe, przeciwdepresyjne i antiasthenic ma adaptogenne efekt mnemotropny.

Farmakokinetyka

Lek szybko absorbowane z przewodu pokarmowego, jest dobrze tolerowane przez organizm i maksymalnej danym stężeniu średnio w 2,5 godziny po spożyciu. Lek jest częściowo wyświetlany przez 5 godzin. Zaobserwowano komunikacja z osocza krwi. Usuwanie narzędzia z organizmu jest produkowany w nerkach. „Pramistar” pojawia się na niezmienionym poziomie.

świadectwo

Kiedy upośledzenie funkcji poznawczych, problemy z koncentracją starszych przepisane pigułki „Pramistar”. Opinie skuteczności leku, gdy jest używany w takich przypadkach potwierdzają. Lek podano w warunkach, które rozwijają się w wyniku zmian w mózgu (inwolucyjne naczyniowa).

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku w przypadku nadwrażliwości na niego i ciężką niewydolnością nerek. Nie zaleca się do leczenia w okresie rozrodczym karmienia piersią. Leczenie jest możliwe tylko wtedy, gdy kobieta przestaje chwilowo piersią.

Stosowanie leku

Na początku i na końcu dnia, zaleca się stosowanie leku, „Pramistar” instrukcję obsługi. Cena, sugerują, że leczenie tym lekiem jest skuteczna, ale nie bardzo opłacalne. Pojedyncze dawki 600 mg. Kurs odbywa się leczenie, którego czas trwania odpowiada dwa lub trzy miesiące, powtarza się kilka razy w roku. Wymagana częstotliwość realizacji kursu jest ustalana przez lekarza.

Wysoka sprawność „Pramistara” w porównaniu z innymi środkami tego typu jest fakt, że jest to ostatnia akcja pochodna jest najsilniejszy.

Stosowanie leku w różnych przypadkach

 • Psychosomatyczne stany chorobowe. W leczeniu takich schorzeń można stosować środki z kilku grup, z których jeden – lek nootropowy. Ponieważ leki przeciwdepresyjne nie są odpowiednie dla osób w podeszłym wieku, ze względu na ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, są one zastąpione przez inne leki, takie jak medycyna „Pramistar”. Uwaga, skład, zastosowanie analogów tego środka wykazują pozytywny wpływ na stan pacjentów. Przyjmując tabletki „Pramistar” można wyeliminować stosowanie leków przeciwdepresyjnych lub zmniejszyć dawkę, w celu zmniejszenia całkowitej liczby leków.
 • Pooperacyjne zaburzenia funkcji poznawczych. Wytwarzanie odbywa się po odebraniu którego operacje mogą zmniejszyć nasilenie niewydolności, obserwowane w tym okresie. Do zapobiegania wykorzystaniu 1 lub 2 tabletki funduszy ocenić 1 miesiąca. Przed operacją, leczenie napoju przez pięć dni w tej samej dawce.
 • Wstrząśnienie mózgu. „Pramistar” na okres jednego miesiąca służy do kompleksowego leczenia jako środek zapobiegawczy. Zalecana dawka wynosi 1200 mg leku w dwóch etapach. Po użyciu „wydajność Pramistara poprawiła w leczeniu uzupełniającym, nie czuje się lepiej.

 • Wpływ na aktywność płytek krwi (agregacja) u pacjentów z cukrzycą. Pozostawienie traktowania oznacza „Pramistar” przegląd tych, którzy są chorzy na cukrzycę, należy pamiętać, że ze względu na odbiór pół tabletki przez 15 dni ulepszonych funkcji poznawczych poprzez hamowanie aktywności płytek krwi, co wpływa na zdrowie.
 • Problemy z krążenia mózgowego. Ponieważ lek jest w stanie poprawić krążenie krwi w mózgu, lekarze mogą przepisać je wyeliminować problemy tego rodzaju.
 • Niedokrwienne zaburzenia krążenia w mózgu. Po udar niedokrwienny lek „Pramistar” poprawia zdrowie i normalizuje ekspresję funkcji poznawczych w ciągu dwóch miesięcy po leczeniu. Potwierdzenia możliwości wykorzystania Drugs „Pramistar» (Pramistar) instrukcje i informacje zwrotne. Jest on stosowany w realizacji układów scalonych w celu odzyskania leczenie pacjentów po udarze niedokrwiennym. Tabletki pomóc poprawić pamięć, uwagę. Po ich aplikacja została ogólna stabilizacja sprawności poznawczych, zaburzenia percepcyjne-gnostyk są mniej wyraźne.
 • IRR, przewlekły charakter zmęczenia. Ponieważ lek poprawia krążenie krwi w mózgu, zmniejsza nasilenie bólu głowy, omdlenie, są rzadkie. Bezpieczeństwo systemu jest potwierdzona przez brak wpływu leku na pozaczaszkowej obiegu. Tabletki mają pozytywny wpływ na ogólny stan OUN w VSD. Osoby z przewlekłym zmęczeniem po zażyciu leku, „Pramistar” pozytywną opinię.

skutki uboczne

W trakcie leczenia mogą wystąpić pewne zmiany w układzie nerwowym, możliwość negatywnych przejawów zmysłów – jest bardzo rzadkie u pacjentów mogą wystąpić zawroty głowy, niepokój, pojawienie się problemów ze snem, podniecenie. Czasami zdarzają się skurcze i drżenie kończyn, tam jest zamieszanie.

Lek „Pramistar” przegląd pacjentów nie zawsze otrzymują pozytywny rozwój ze względu na pewne negatywne reakcje ze strony przewodu pokarmowego. Mimo że jest to możliwe, ale jest obserwowane w rzadkich przypadkach.

Wskutek przekroczenie przepisanej dawki są następujące objawów przedawkowania:

 • niepokój;
 • zawroty głowy;
 • problemy z zasypianiem;
 • pojawienie się błąd;
 • pobudzenie psychoruchowe;
 • wymioty;
 • drgawki.

Skutki przedawkowania wyeliminowane przez eliminację objawów oraz dalsze hamowanie zatrucia organizmu. Oprócz wyeliminowania objawów wykonywane płukanie żołądka, pacjentowi podaje się węgiel aktywowany.

interakcji

Lek zwiększa efekt przyjmowania pewnych substancji. Są to leki, które poprzez oddziaływanie na czynność ośrodkowego układu nerwowego, pobudzanie jej.

Przestrogi

W niewydolności nerek, która występuje bez powikłań, leczenie jest zalecane w małych dawkach oznacza „Pramistar” instrukcję obsługi. Cena, opinie wskazują, że lek ten jest trudny do znalezienia, ale to jest zupełnie poradzić sobie z zadań wykonywanych w trakcie okresu leczenia. Instrukcje i ocena poinformował, że lek powinien być stosowany z zachowaniem ostrożności przy wykonywaniu czynności, gdzie wymagają uwagi i zarządzanie pojazdami.

Koszt leków, opinie analogów

Lek można kupić za około 1065-2050 rubli. Od wyjątkowy, można wybrać „wapń Gopantenat” lub „Aminalon”. Jako zamiennik można użyć „Piracetam”, „Pikamilon”. Można użyć analogii "Cere", "NOOPEPT", "Neyrovinom", "Vitsebrolom". Inne znane analogi – "Glycine", "Noofen", "Cavintonum", "Phenibut", "Kvattreks", "Tiotsetam". Można również otrzymać "bydlęcego IGF", "Omarona", "Nobena", "Gamalate B6", "Fezam", "Kogituma". Lekarze mogą przydzielić środki „Lear”, „Nootropil” lub „Vazavital”. Możliwe leki leczenie "Encephabol", "Biotropil", "Pantogam", "Tserakson", "Neuro-normy." Czasami leczenie jest prowadzone "Fenotropilom", "Kognumom", "Vinpotropilom", "Dendriksom".

Przed rozpoczęciem leczenia oznacza „Pramistar” opinii cenowe są badane przez wielu pacjentów. Jak opinie, lek jest dobrze wpływa na pamięć, myślenie, sen, przyczynia się do powstania motywacji do pracy. Niektórzy ludzie twierdzą, że po leczeniu znacznie lepszego uczucia, wydawało się stać inni ludzie.

Zdarzeń niepożądanych są zwykle oznaczane senność i nudności, ale objawy te obserwowano jedynie na początku leczenia. Lek jest bardzo skuteczny w normalizacji zdolności poznawczych, leczenia urazu mózgu. Dobre wyniki obserwowane po spożyciu leku starszych „Pramistar”. , opinie, opis cena pozwalają nam oszacować leku i ustalić potrzebę jego nabycia.

Rozpocząć leczenie dopiero po powołaniu „Pramistara” lekarz powinien monitorować pacjenta i dostosować plan leczenia w razie potrzeby.