791 Shares 7440 views

Bauman University: wydziały i specjalności, adres, wynik mijania, zdjęcia i opinie studentów

Uniwersytet i Politechnika Bauman Moscow State. N. E. Baumana, jest zdecydowanie największą instytucją tego pociągu wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Jest w MSTU unikalny system przygotowanie studentów został zaprojektowany do pracy na szeroką skalę przedsięwzięcia technicznego, który jest unikalny na całym świecie.

Podstawową zasadą, która przylega do uniwersytetu, ma na celu kształtowanie zdolny do obsługi high-tech i zaawansowanych branżach badawcze. Chodzi o pracę z systemami systemy informatyczne i telekomunikacyjne, nanotechnologii, energooszczędnych materiałów, lotniczy i sfery życia.

Dlaczego „Baumanka” tak popularne?

Bauman Uniwersytet jest członkiem słynnego procesu bolońskiego, wyższe wykształcenie jest ważne, nawet za granicą. Pracodawcy na całym świecie skłonny zaakceptować absolwentów „Bauman”, ponieważ nie mają wiedzy o międzynarodowym standardzie. Bauman jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia poświęconej przygotowaniu czołowych menadżerów przemysłowych w Europie.

Absolwenci Bauman jest popyt na rosyjskim rynku pracy, kilka lat temu, uczelnia wygrała konkurs na opracowanie innowacyjnych programów edukacyjnych, więc eksperci produkowane na bieżąco o wszystkich nowych produktów i sfery technicznej. Uniwersytet nagrody przyznane przez rząd rosyjski za wkład w edukację Rosyjskiej.

Bauman Uniwersytet posiada dwa oddziały: Kaluga i Dmitrow. W każdym z nich znajdują się MSTU biura wydziału, więc można stosować w tych instytucjach, jak również. W dyplomu absolwent będzie również oznaczać MSTU, co zwiększy szanse na znalezienie pracy za granicą.

Jednostki podstawowe MSTU

Bauman University, którego wydziały corocznie przyjmowania oświadczeń od kilku dziesiątków tysięcy kandydatów nadal rośnie. Teraz w zakładzie są 19 kierunki studiów w pełnym wymiarze godzin, z których każdy ma dużą liczbę wydziałów.

Jako politechniki Bauman, największy korzystne są odpowiedniej funkcji. W tej chwili nie są otwarte następujące działy techniczne: inżynieria i zarządzania, informatyki i zarządzania, technologii inżynierii, elektroniki i technologii laserowej, robotyki i automatyki kompleks, maszyn specjalnych, nauk podstawowych i zasilania roślin.

Bauman University: wydziały i specjalności z drugiego rzędu

Bauman idzie do wnioskodawców i nie bardzo chętny do pracy na produkcji, oferując im niewielkie specjalność. W tej chwili, uniwersytet posiada następujące działy: inżynieria biomedyczna, lingwistyki, nauk społecznych i humanistycznych, fitness, prawa własności intelektualnej i kryminalistyki.

Również Bauman University, wydziały i specjalności, które wymagają studentów z ogromnym zaangażowaniem, posiada własną uczelnię wojskową, dlatego publiczność jest w tym przypadku nic nie bać się tego, co może być powołany do służby w połowie roku szkolnego. Ponadto, nawet jeśli niektóre z maturzystów chce iść do wojska, będzie musiał służyć jako oficer, a nie zwyczajne.

wydziały uniwersyteckie przemysł

Poszczególne wydziały uwagi, który natychmiast przygotowanie specjalistów dla różnych sektorów: przemysł lotniczy, instrument, optyczno-elektroniczny przygotowywania instrument inżynierii radio, rakiet i technologii kosmicznych. Szkolenie odbywa się w ramach specjalnej jednostki Uniwersytetu – GUIMTS (szef nauczania i badań naukowych oraz centrum metodycznego), gdzie mogą uczyć się osoby z niepełnosprawnością.

W tym samym czasie studenci wydziałów danych ostatecznie uzyskać stopień, przeszkolonego w podstawowych jednostkach Uniwersytetu. Podobny system działa z GUIMTS. W ten sposób uczelnia stwarza możliwości edukacyjne dla wszystkich, niezależnie od jakichkolwiek ograniczeń.

Bauman & Partners

Uniwersytet jest zaangażowany w innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie techniki przy wsparciu największych ośrodków badawczych i instytucji edukacyjnych na całym świecie. Bauman z Uniwersytetu współpracują Koreański Instytut Nauki i Technologii, Uniwersytet Montrealski i Illinois, Beijing Institute of IT i wielu innych uniwersytetach na całym świecie.

Między MSTU i partnerami zagranicznymi są dobrze ustalone w programie wymiany. Około dwustu studentów każdego roku są wysyłane do europejskich i amerykańskich uniwersytetów, aby uzyskać dodatkowe umiejętności, podczas gdy zagraniczni studenci są również częstymi gośćmi „Bauman”. Cudzoziemcy często współpracują z Wydziału Lingwistyki, to z pomocą swoich nauczycieli i uczniów udało się ustalić wspólnego kontaktowe ekspertów z różnych krajów.

Bauman University, wydziały i specjalności, które są bardzo popularne na całym świecie, w dalszym ciągu rozwijać. kierownictwo uniwersytetu uważa, że konieczne jest opracowanie kierunków humanitarnych i stosowanych w tym zakresie planowane jest otwarcie kilku kolejne wydziały pomocnicze i działów.

Bauman: stawka przepustka

Każdego roku, informacje o zbiorach Uniwersytetu Bauman (znak towarzysza, warunków konkurencji i liczby miejsc budżetu) zmian. Przechodząc wynik powinien zadzwonić średnią wartość otrzymaną przez zsumowanie wszystkich egzaminu i podał uczestnika niezbędnych do przyjęcia. Ten wynik można również uzyskać przez dodanie wszystkich wyników egzaminu z wynikiem egzaminu wewnętrznego.

W 2013 roku tempo podał w „Baumanke” było 225 punktów, w tym roku sytuacja nie uległa zmianie. Z roku na rok liczby są mniejsze, ogólna średnia dla badanych była równa 75, to wystarczy do przyjęcia. Uczelnia jest dość sparing odnosi się do potencjalnych uczestników, aby wprowadzić MSTU jest całkiem realne.

Niektóre wydziały mają prawo do zorganizowania dodatkowych badań, oprócz egzaminu, kandydaci są rozpatrywane po szkole. Zaleca się, aby z góry określić obecność lub nieobecność takich egzaminów w poczekalni komisji uniwersyteckiej, która biegnie od połowy maja do końca sierpnia. W kwietniu-maju, stwierdził również dzień otwarty Bauman, gdzie każdy potencjalny student może zadać wszystkie jego pytania.

Wydziały i ich funkcje

Bauman University, którego wydziały już wydała ponad 400 tysięcy specjalistów, główny nacisk kładzie się na zawodach technicznych. Zazwyczaj stawka przepustka jest znacznie wyższa niż zwykle. Na przykład w przypadku dopuszczenia do specjalności „Transport lądowy oraz środki technologiczne”, trzeba mieć średnią ocen – 250.

Wśród dziedzin technicznych najniższy wynik przechodzącej obecnie obserwowanych w Wydziale instrumentu optoelektronicznego – 173. o dopuszczenie do zdać języka rosyjskiego, matematyki i fizyki. Czesne są również niższe niż w innych działach – 180 tysięcy rubli rocznie. W odniesieniu do stosowania wydziałów, aby zrobić łatwiej, przekazując wyniki jest znacznie mniej niż zwykle.

Ile jest czesne?

Większość uniwersytetów idzie na zasadach komercyjnych, nie był wyjątkiem i Uniwersytetu Bauman czesne tutaj może wahać się od 180 do 240 tysięcy rubli rocznie. Edukacja w wiodących wydziałów uniwersytetu jest droższy od zastosowania – tańsze. Dla dokładnej ceny, terminy i formy płatności mogą zostać określone w komisji selekcyjnej.

W niektórych działach, istnieje niskie miejsca, są one głównie dostępne wyróżnieniem studenci tselevikam, osoby niepełnosprawne, a dopiero potem – zwykła wnioskodawcy. Liczba miejsc budżetowych w MSTU każdego roku zmniejsza się z powodu braku funduszy państwowych.

Istnieje wyjątek od reguły, dotyka GUIMTS gdzie przeszkolonych osób niepełnosprawnych, którzy nie są w stanie zdobyć wiedzę z zwykłych studentów. Ten ośrodek szkoleniowy jest darmowa, jedyne co jest wymagane od ucznia – pilnie chodzić na lekcje i poradzić sobie z obciążeniem. fachowcy-psycholodzy pracują w centrum, aby pomóc uczniom dostosować do szkoły.

Regulamin dla zwiedzających

Wynająć mieszkanie w Moskwie nie może sobie pozwolić każdy. I tutaj przychodzi z pomocą akademiku Uniwersytetu Bauman, który może stać się tymczasowy dom dla studenta. W tej chwili Bauman ma dziesięć własnych sypialne, dwie z nich podane do potrzeb działów energetyki i specjalnej inżynierii mechanicznej.

Jednym ze schroniska (№ 3) znajduje się w miejscowości Eliasa w rejonie Moskwy. Dla nauczycieli, studentów i uczniów żonatych przeznaczono specjalny pokój (numer 13), znajdujący się przy ulicy Muranowskim. Zapewnienie internat dla studentów na zasadzie konkursu (na podstawie liczby punktów egzaminacyjnych). Uczniowie dziewięciu wydziałach nie może liczyć na uzyskanie hostel, można określić listę specjalności w komisji selekcyjnej.

Wszyscy uczniowie (w t. H. i nierezydent) kwalifikują się do otrzymania bezpłatnej opieki medycznej w klinice № 160, Politechnika Moscow State. Musisz posiadać politykę paszport, legitymacja studencka i ubezpieczenia zdrowotnego, aby kartę i przejść do lekarzy jako niezbędne. Wszystkich zwolnień lekarskich muszą być poświadczone przez nią w tej klinice.

Jak wpisać?

Po otrzymaniu certyfikatu powinien natychmiast skontaktować się z biurem rekrutacji uczelni, jak odbiór dokumentów odbywa się od 20 czerwca do 25 lipca. Uczelnia będzie musiał wypełnić wniosek, przedstawić paszport oraz kopię (jeśli tak nie jest, eksperci komisji selekcyjnej sami zrobić to przed sobą).

Następnie należy złożyć oryginał świadectwa lub jego kopii (jeśli ubiegasz się do kilku uniwersytetów i kilku wydziałach), kopię igrzysk olimpijskich i innych certyfikatów zawodów (jeśli występują). Jeśli masz dokumenty, które pozwolą na uzyskanie pewnych korzyści po odebraniu ich również trzeba pokazać.

Jeżeli trafiłeś na zamierzonym recepcji trzeba dostarczyć kopię umowy, na podstawie których można uczyć uniwersytet. Również w komisji kwalifikacyjnej powinny mieć sześć zdjęć w rozmiarze 3 x 4, powinien przynieść ID wojskową lub świadectwa rejestracji, a także inne dokumenty, które pomogą Ci w przepływie.

I będzie wymagać znacznych sił, bo Bauman University, specjalność, która znajduje się na liście za granicą, z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Jeśli to możliwe, zaleca się stosować do kilku wydziałów, wtedy będzie o wiele bardziej prawdopodobne, aby zarejestrować się w MSTU.

Jak przygotować się do wejścia?

Oczywiście, przygotowanie do egzaminów wstępnych należy przeprowadzić wcześniej, ale jeśli średnia schemat wszystko udało się zrobić, można iść inną drogą. Kolejną zaletą, która oferuje Uniwersytet Bauman – kursy, których celem jest szkolenie przyszłych uczestników. Najważniejsze – aby mieć czas, aby zapisać się na czas i konsekwentnie uczęszczać.

Kursy te są płatne, koszt będzie zależeć od tego, jak to jest wykształcenie, które posiadają. Jeśli jedyną rzeczą, którą opuściły szkołę i zaczął uczęszczać na kursy, dla nich będzie musiał zapłacić 18.500 rubli, w przeciwnym razie koszt 20 tysięcy rubli. będzie wyposażony we wszystkie niezbędne materiałami, a także dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy niezbędnych do studiowania na Politechnice Moskiewskiego.

Niektórzy wnioskodawcy błędnie wierzą, że poprzez udział w dodatkowych kursów, można zapoznać się w oczach nauczycieli, a następnie będą robić nic na objęcie nowo utworzonego studenta. To jest fundamentalnie błędne, system przyjmowania studentów jest teraz 90% jest zautomatyzowany, a od komunikacji osobistej nie zależy na niczym.

Przed „Baumana”

można przygotować z wyprzedzeniem, aby wejść do tego celu jest szkoła na Uniwersytecie Bauman – liceum № 1581, pożądane jest, aby przenieść dziecko do 8 klasy, a następnie w ciągu trzech lat będzie to możliwe jakościowo przygotować. Liceum działa już od prawie 80 lat, w tym czasie, większość jego studentów ukończył Politechnikę Moskiewskiego i byli w stanie realizować się w wielu dziedzinach.

Jest jeszcze inna szkoła, której uczniowie są przygotowani do wejścia na Uniwersytet Bauman – liceum № 1580, działający w ciągu ostatnich 25 lat. Nie przygotowuje się do egzaminu z matematyki, fizyki i informatyki – trzech podstawowych przedmiotów potrzebnych do szkolenia w „Baumanke”.

Co ludzie mówią o „Baumanke”?

Najlepszym narzędziem, które pomoże Ci zrozumieć, co Uniwersytet Bauman – opinie. Można je czytać w innych źródłach licealistów przyznać, że studia na Bauman – jest na tyle skomplikowane, jak to jest konieczne, aby dokładnie zrozumieć dużą ilość nowego materiału.

Bauman University, który w większości pozytywne opinie, jest zawsze otwarty dla przyszłych uczestników. Na pytania można zadawać w każdej chwili, kontaktując się z biurem rekrutacji Uniwersytetu, a także kontaktu z kierownictwem działu.

Jak dostać się do Baumana?

Aby zastosować, trzeba wiedzieć dokładnie, gdzie na Uniwersytecie Bauman, adres jej proste – 2nd Street Bauman, 5. Nie daleko od głównego korpusu z MSTU jest stacja metra, którego nazwa jest zgodna z nazwą uczelni.

Możliwe jest również, aby dostać się na uniwersytet w sprawie regularnego transportu publicznego. Mówimy o trasach tramwajowych №№ 24, 37, 50; trolejbus numer trasy 24 i autobus – numer 78. Ponadto, w pobliżu Bauman ciągle iść, gdzie można również taksówki, skorzystać z usług.