688 Shares 4849 views

Koronka na paznokcie w domu

Koronka na paznokcie weszły w modę w 2010 roku i mocno zakorzeniona w modzie. I to jest całkiem naturalne, ponieważ dodatkowo, że ten projekt jest bardzo delikatne i piękne, to jest uniwersalne, tzn To pasuje kobietom w każdym wieku.


Jak narysować koronki na paznokciach – to pierwsze pytanie, które pojawia się w tych, którzy nigdy nie widział tego piękna. Ale niewiele sobie sprawę, że nie zawsze jest to gwóźdź sztuki malowane. Istnieje kilka sposobów, aby umieścić koronki na paznokcie, i sprawiają, że znacznie szybciej niż pędzlem.

Najprostszym sposobem – jest kupić gotową koronką, przeznaczony do manicure. Są one nie tylko cienki, ale także wystarczająco silny. Bezbarwną powłoką ochronną na powierzchni płytki paznokcia staje się całkowicie gładka, a żaden z dekoracją, że nie jest włączony.

Druga opcja – jest koronka na paznokcie w formie naklejek, które pojawiły się jakiś czas temu, a kilka wyszły z mody. Ale producenci śledzić nowości i oferują doskonałe możliwości w postaci pasków koronkowych, który może być umieszczony na własną rękę.

Trzecia droga dla początkujących – jest decoupage. Co to jest? Wycięcie piękne serwetki koronki z drobnymi poszczególnych fragmentów. I przy pomocy kleju do paznokci, konwencjonalnym lakierem bezbarwnym lub stosujące świeżej farby może być bezpiecznie na paznokciach. Ale ta opcja jest mało prawdopodobne, aby uzyskać jasne. Więc albo robimy decoupage na całej powierzchni lakierem lub wybrać kolor, który pasuje do tła serwetki. Jedna ważna uwaga – trzeba rozwarstwia serwetkę. Jak narysować koronki na paznokcie można powiedzieć, jest to technika decoupage. Trenować lepiej i nie myśleć, bo można wydrukować zdjęcie za pomocą szczotki do czyszczenia. To jest dokładnie to, co sprawia, że wielu ekspertów z salonów, ale malować na dalszych poszczególnych elementów, dodawanie punktów, zawirowania, paski, itd.

Inną prostą metodą, która będzie reagować, jak wyciągnąć z koronki na paznokciach jest stosowanie specjalnych szablonów. Są one jednak trudne do uzyskania i po raz pierwszy dokładnie jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Ale jeśli taka rzadkość spadnie, to z pewnością jest wart zakupu. Przynajmniej na zmianę.

I najważniejsze pytanie: w jaki sposób pomalować paznokcie na koronki go za pomocą szczotki? Jest to dość skomplikowany i czasochłonny proces. Praca musi być nie tylko dokładny, ale również cienki, a ruch ten i szczotka musi być pewny siebie i umiejętności nie boli, a wyobraźnia też nie będzie zbędne. Zazwyczaj większość z koronką na siatkę paznokcie cieniu lub siatką, o strukturze plastra miodu. wzór krawędź ozdobić półkola (mogą być zarówno pojedyncze i podwójne lub potrójne). W ich połowie remis 3 gałązki lub odwróconą kroplę od połowy ogólnej. Możliwe jest również półkola raschertit przez wentylator i ze wspólnego punktu, a krople umieszczone pomiędzy łukami lub powyżej. półkola równoległe dać małą PEA-punkt.

Bardziej zaawansowane opcje są dostępne tylko majstrów manicure i farba jest to możliwe tylko dla klientów – obecnie trudno dokonać takiego piękna na obu rąk jednakowo.

Kolory, które są wykorzystywane w manicure jak koronki na paznokcie powinny być skontrastowane ze sobą. Na przykład, świetnym rozwiązaniem – klasyczny francuski manicure z czarnej koronki. Lepiej jest, jeśli nasycenie obrazu będzie albo znacznie ciemniejszy lub jaśniejszy. Nie zaleca się stosować jasne barwy koloru podstawowego z lekką koronką lub rysunków dla siebie. Nie bój się używać więcej biżuterii: cyrkonie, fałszywe pajęczyny, poluzhemchuga, cekinów, plastikowe figurki, itp

Umieszczenie koronki na paznokciach mogą być bardzo zróżnicowane, ale najczęściej jest to środek długiego gwoździa pod kątem w stosunku do krawędzi paznokcia z krótkimi i długimi paznokciami , lub zamiast krawędzi kontrastu w zwykły manicure francuski w dowolnej długości.

Życzymy twórczą inspirację i świetną robotę!