87 Shares 1175 views

Łabędzie z plastikowej butelki – doskonała ozdoba do ogrodu

Jednym z najlepszych dekoracje do ogrodu są łabędzie z plastikowej butelki. Można je szybko i łatwo wykonane z łatwo dostępnych materiałów i przy użyciu standardowego zestawu narzędzi. Ta przeróbka jest idealnym miejscem, aby rozpocząć swoją znajomość z rzemiosła. Oznacza to, że jest idealny dla mistrz nowicjatu. Profesjonaliści na nich zbyt zwraca ich uwagę, ale spędzają dużo mniej czasu na produkcję jednego ptaka.


Surowiec i narzędzia

Zacznijmy od narzędzia. Łabędzie wykonane z plastikowej butelki brzmienie:

 • nóż lub nożyczki (lepiej jeśli jest pod ręce obie);
 • Szczypce (są one wykorzystywane do cięcia i skręcaniu, druty);
 • markera Markera lub (znakowania dróg);
 • a linia krzywa;
 • szydło.

Ustanowienie tego rodzaju jednostki są wykorzystywane głównie odpadów. Zapewnia to dwa ważne punkty:

 • redukuje ilość zanieczyszczeń wyrzucana;
 • Używane rzeczy dostać drugie życie.

Surowce są w tym przypadku:

 1. Duże pojemniki z 5 litrów.
 2. Zestaw pojemników mleczne, białe (mogą być inne opcje do rozważenia, ale to wszystko, czego potrzeba, aby otworzyć końcową fazę odpowiedniego koloru farby, która nie jest bardzo wygodne).
 3. Siatki drucianej.
 4. „D” kompozycja średnica rury pół cala, zakrzywiony kształt.
 5. Clay.
 6. Malowanie czerwony (jeśli nie, to może być zastąpione przez Orange) – z pomocą dzioba jest wykonany.
 7. Dwa przyciski do oczu.
 8. Gleba lub piasek.
 9. Scotch.

Łabędzie z plastikowej butelce sprawia, że znacznie łatwiej i znacznie szybciej, jeśli to wszystko jest w zasięgu ręki, i nie ma potrzeby biegać i szukać wymaganego materiału.

ramka

Natychmiast wypełnienia 5 litrowym pół piasku lub ziemi. Położyliśmy go na swojej stronie. W ten otwór pokrywy na rurze, a jeden z jego boków do ustanowienia go. Zamocować element ramy tworzą osłony drutu. Na bokach pojemnika w miejscu zakończenia stożka wykonane dwa pionowe nacięcia. Są zainstalowane dwa kawałki siatki. Ta ramy skrzydła. Mocno pomiędzy oba te elementy są połączone z przewodem. Następnie, rama jest gotowa i można przejść do następnego etapu, jak zrobić łabędzia z plastikowych butelek.

wykończenie zewnętrzne

Cut dziób, głowy i pióra pojemników na mleko w wymaganej ilości. Na dziobie jest pokryte czerwoną farbą. Za pomocą kleju i drutu, wszystkie te elementy są przymocowane do wcześniej produkowanych ramy, zaczynając od głowy, a kończąc na ciele i skrzydłach. W końcowym etapie przyklejony przycisków. Jeśli to konieczne, mogą one zostać zastąpione przez dwie plamy czarną farbą. Po wyschnięciu kleju, praca jest skończona, łabędzie z plastikowej butelki można umieścić w ogrodzie lub na placu zabaw.

wniosek

odpady kwestia stała się ostatnio coraz bardziej ważne. Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest zastosowanie ich w kolejności, w jakiej ich użycie nie jest planowany. Dokonywanie łabędzia z plastikowych butelek – jeden z możliwych sposobów rozwiązania tego problemu. To pozwala dać drugie życie do plastikowych pojemników.