654 Shares 2978 views

Iwan Khabensky, syn Konstantina Chabenskiego

W ciągu 90 lat wielu rosyjskich aktorów zaczęło karierę w serialach policyjnych. Z kapitana Plakwa ("Siły rzeźne ") Admirała Kolchaka ("Admirał") udał się Khabensky Konstantin Yurievich, którego syn jest bohaterem tego artykułu. Wyrastając z szczęśliwego małżeństwa dwóch kochających ludzi, w wieku jednego roku stracił matkę, a czytelnicy są zainteresowani wiedzą, jak jego przeznaczenie rozwija się dzisiaj.


Pożądane dziecko

Rodzice chłopca spotkali się w 1999 roku. Anastasia Smirnova pracowała jako dziennikarka w radiu i przeprowadziła wywiad z nowicjuszem. Myślała, że to będzie kolejna opowieść o zwykłym facecie, który dzięki słynnej serii telewizyjnej stał się sławny. Ale przedtem widziałem charyzmatycznego młodego człowieka o wyrazistych oczach i niespodziewanie poważnym stosunku do życia.

Opuściła Moskwę, śledząc ukochaną w swoim rodzimym Petersburgu. Założyła małe mieszkanie na przedmieściach miasta, gdzie aktor zaczął pragnąc powrócić po filmowaniu. Podpisali w styczniu 2000 r., Aby nigdy się nie nawiązali.

Anastasia podążała za mężem. Aby wziąć ją za granicę do kręcenia filmu "Slaughter Force", nakłaniał reżysera, by rozegrał ją z małą roli, w której ona chętnie wystąpiła. Nigdy nie kłócili się, powodując zazdrość innym. Brakuje tylko jednej rzeczy: dziecka. Iwan Khabensky – syn Konstantina Chabenskiego – urodził się po 7 latach. W tym czasie para przeprowadziła się już do Moskwy, gdzie artysta został zabrany do Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Czechow, a także propozycje działania w filmie.

Tragedia rodziny

Na początku kariery filmowej Khabensky zagrał w filmie "Women's Property" (główną bohaterką jest Elena Safonova). W scenariuszu staje się żoną, ale na szczęście powstrzymywała chorobę – kobieta umiera na raka. Czy ktoś mógł przewidzieć, że podobny los spotka się z samym aktorem? Syn Konstantina Chabenskiego był dzieckiem długo oczekiwanym, ale jego matka zapłaciła wysoką cenę za urodziny. Kobiety w ciąży dowiedziały się, że jest chora na chorobę onkologiczną mózgu. Potrzebowała pilnego leczenia, ale mogłoby to mieć wpływ na dziecko, więc Anastasia postanowiła odłożyć chemoterapię.

Po urodzeniu dziecka stało się jasne: czas upłynął, powstały przerzuty. Chłopiec urodził się 25 września 2007 r. Następnie w klinice Los Angeles, gdzie matka młodej kobiety mieszkała z mężem, rozpoczęła się walka o ratowanie Anastazji. Khabensky pracował jako obsesyjny człowiek, unosił się między dwoma kontynentami. Musiało płacić wynajęte w domu USA za żonę i wykorzystać każdą okazję do bycia. Wydawało się, że umarło, ale w dniu 01.12.2008 serce odważnej kobiety przestało.

Przeprowadzka do Hiszpanii

Inna Glebovna (teściowa) po śmierci córki chciałaby wychować wnuka w Stanach. I przez kilka lat syn Konstantina Chabenskiego mieszkał w Ameryce, a jego ojciec skontaktował się z nim przez Skype i telefonicznie, robiąc wszystko, co było możliwe, żeby nie potrzebował niczego. Za los gwiazd "Watch" patrzył cały kraj: był tak zmiażdżony żalem, że kilkakrotnie chciał opuścić swoje życie, nadużywając alkoholu. Został uratowany przez dzieło i obietnicę przekazaną żonie – aby zastąpić chłopca z obojgiem rodziców, czyniąc go szczęśliwym. Aktor przeniósł swoją matkę z Petersburga do stolicy, aby móc zabrać jego syna z babki amerykańskiej. Wystąpił konflikt, który niemal przerodził się w proces. Ale ojciec nadal nalegał, aby przenieść chłopca na przedmieścia.

Syn zadziwiony wszechstronnymi umiejętnościami: w ciągu pięciu lat czytał świetnie, rozważał, mówił o dwóch językach i miał skłonności do muzyki. Został wysłany do szkoły dla utalentowanych dzieci, ale w pierwszej klasie chłopak udał się do Hiszpanii, gdzie Inna Glebovna przeprowadziła się z nim. Jest to katolicka szkoła św. Ignacego (Barcelona), gdzie niektóre przedmioty uczą mnichów, a uczniowie uczą się kilku języków naraz.

Wakacje w Rosji

Jak stary jest dziś syn Konstantina Chabenskiego?

We wrześniu 2016 r. Miał dziewięć lat. Ojciec i były teściowa przywrócili stosunki z myślą o przyszłym chłopcu. Zatrudnienie aktora nie pozwala mu właściwie uporać się z dzieckiem. Ale spędza cały wolny czas z synem, odwiedzając go w Barcelonie. W 2008 roku utworzył fundusz charytatywny dla chorych dzieci, wykorzystał Iwana w projekcie, w którym odbywają się festiwale dziecięce "Feathering". Wcześniej otworzył studia w wielu miastach (Ekaterinburg, Nizhny Tagil, Czelabińsk, Perm), gdzie starsze pokolenie aktorów zaangażowało się w kreatywny rozwój młodego pokolenia.

W 2013 roku Konstantin Khabensky ożenił się z aktorką Olgą Litwinową, która zdołała przywrócić aktorowi smak życia. W czerwcu 2016 roku para miała córkę, Aleksandra, młodszą siostrę Iwana. Z tego powodu zdecydowano, że syn Konstantina Chabenskiego spędza letnie wakacje na przedmieściach. Studiował doskonale, przybył dojrzały i bardzo poważny.

Charakter, hobby

Chłopiec lubi grać w piłkę nożną, ogrodzenia i rysunek dobrze. Podobnie jak jego ojciec marzy o opanowaniu gitary. Inna Glebovna zmuszona jest przyznać, że syn odziedziczył talent ojca do działania, ale dziś w swoich snach – stać się artystą. W stolicy chłopiec lubił teatry i imprezy dla dzieci, rozmawiając z babcią na tacie papie – Tatyanie Gennadievnej. Syn Konstantina Chabenskiego jest przystojnym i życzliwym chłopcem, który lekceważy pogląd, że gwiazda świńska w Europie zapominała o języku rosyjskim. Na festiwalach "Feathering" występował na scenie, zaangażowany w liczne improwizacje.

Chłopiec okazywał zainteresowanie i miłość do swojej małej siostry, co bardzo zadowoliło jego ojca. Nie chce widzieć swojego syna jako "nerd", więc nauczył potomstwa, aby skoczył z tarp, strzelał z pasa i popłynął spadochronem.

Kim będzie Ivan Khabensky?

Syn Konstantina Chabenskiego zakochuje się w miłości innych. Udało mu się pogodzić wszystkich swoich krewnych ze sobą. Inna Glebovna ma doskonałe relacje z Olgą Litwinową, nawet zaproponowała aktorom pomoc w wychowaniu córki. Wiadomo, że gwiazda rosyjskiego kina w mieście Playa de Aro (ośrodek wypoczynkowy w Hiszpanii) kupił nieruchomość na 265 tysięcy euro.

Można założyć, że to zostało zrobione dla Iwana, ponieważ podczas wynajmu mieszkania w Barcelonie. Ale w szkole katolickiej, w której trzeba pożyczyć od urodzenia, została zarejestrowana najmłodsza córka gwiazdy. Oznacza to, że Konstantin Chabensky z synem i żoną planują zdecydowanie osiedlić się nad brzegiem Morza Śródziemnego.

Zjednoczenie ojca z synem z pewnością przyczyni się do rozwoju talentu aktorskiego w tym ostatnim. Możliwe, że Iwan będzie kontynuował dynastię Chabenskiego.