646 Shares 6745 views

Vasily Bochkaryov: Filmografia i biografia

Widzowie, którzy nie są zbyt dobrze zapoznani z pracą V. Bochkareva mogli zobaczyć swoją filigranową grę w cyklu "Scream of the Owl", gdzie grał rolę dyrektora muzeum "Masha in Law" (zdobył postać Władimira Sierarewicza, ojca Masha Główną bohaterką), "Nesterov's Loop" – tutaj pełnił rolę Ministra Spraw Wewnętrznych ZSRR Nikolai Shchelokov.So, Vasily Bochkarev, aktor, którego unikalny talent, z którymi grał, sprawił, że był bardzo jasny i niezapomniany przez długi czas. Każdy obraz sceny jest tak naturalny i łatwy Dowiadujemy się, że emocje widzów nie mogą się objawić i nie ma znaczenia, czy Bochkarev gra na scenie czy na planie.

Dzieciństwo i młodość aktora

Vasily Bochkarev urodził się w syberyjskim mieście o nazwie Irkutsk. Stało się to 22 listopada 1942 r. Pierwsze miesiące i lata jego życia spadły na wojnę. Potem przyszedł powojenny głodny czas. To było bardzo trudne, ale rodzina przetrwała.

Lata szkolne nie przyniosły przyszłym aktorom wyjątkowej radości. Wasil Bochkarev studiował Kontrola jest zła – często chętnie wyjeżdżał na drugi rok. Aby uniknąć tego losu, student zapisał się do dramatycznego kręgu. Być może ten rozpaczliwy krok determinował jego przyszłe życie.

Właśnie w tamtych latach chłopak wykazał zainteresowanie magią Melpomene. To prawda, pragnienie rodziców było bardziej przyziemne i przyziemne: widzieli ich syna jako budowniczego. Miał szczęście, że zapoznał się z Valentinem Zakhodem, organizatorem grupy teatralnej dla dzieci. Udał się do takich znakomitych aktorów jak Valentin Smirnitsky i Sergey Shakurov.

To Zakhoda, który w końcu pomógł Bochkarevowi wybrać jego przyszły zawód. Więc stał się studentem słynnej szkoły teatralnej – szkoły Shchepkinsky.

Za kulisami teatru

Po otrzymaniu dyplomu Wasil Bochkarev, którego filmografia jest bardzo obszerna, zostaje włączona do teatru w Małej Bronnayi. Mało czasu minęło (tylko dwa sezony) i zapraszany jest do Teatru Stanislavskiego. Najlepsze osiągi odbędą się z bezpośrednim udziałem Bochkarewa. To jest "Mały Książę", "Wesele Belugina" i inne.

W 1979 r. Vasily Bochkarev otrzymał zaproszenie z Teatru Maly. Tam pracuje do dziś. Rola, którą urzeczywistniał na scenie w tamtych latach, a do dziś artysta uważa za jedną z najważniejszych w swej twórczej biografii. Są to postacie takie jak Balzaminov, Tsarevich Alexei, Figaro, Plato. Wymień na nieskończenie długi. Każdy bohater dowodził kawałkiem siebie.

Debiut na planie

Wasil Bochkarev, filmy Który w ostatnich latach szczególnie cieszył się zasłużoną uwagę widzów z różnych epok, odegrał swoją pierwszą rolę w legendarnym filmie "Bieganie", gdzie jego partner był synem samego Vasavana Dżubleńskiego – Władysława Dwororetskiego, tajemniczą i utalentowaną osobą. Pomimo udanego debiutu, początkujący aktor musiał pracować jeszcze kilka lat, zanim zaczął otrzymywać zaproszenia do roli głównej roli.

Aktor z Boga

Niemal z pierwszych ról zagrana okazało się, że Vasily Bochkarev nie jest tylko utalentowanym aktorem, mówi się, że jest aktorem od Boga. A jego sekret – co wyróżnia jego umiejętności zawodowe – nikogo nie ukrywa.

Wszystko jest na tyle proste. Jedynie w pewien sposób z łatwością podporządkowuje się nutom niegodziwości, iskrzeni przebiegłej, psychicznej prawdy. Taki uzdolniony Vasily Bochkarev jest aktorem. Biografia, role, które grał – to wszystko nie zmniejsza zainteresowania widzów. Oczywiście, Wasil Iwanowicz nie zapomina, aby pokazać swoją grę, że lubi rysunek na ziarnistym wizerunku postaci.

Role w kinie i teatrze

Okres rozkwitu kariery aktora na platformie filmowej pojawił się w latach 70-80 XX wieku. Wtedy to zagrał w filmach, które wciąż pamiętają: "Głos", "Lethargy", "Szalony dzień inżyniera Barkasowa", "Bo ja kocham", "Rage" i wiele innych. W każdym filmie Bochkarev był inny, a nie jak on.

Obrazy ostatnich lat, które zyskały ogromną popularność, to "Saboteur". Koniec wojny "(profesor Sergey Sergeyev)," Krzyk sowy "(dyrektor muzeum Alexander Gorobets)," Niespodziewana radość "(Boris Tomaszevsky) i inni. Pomimo faktu, że aktor już w dość poważnym wieku, jego talent pozostaje bez zmian. Każda rola, którą nie tylko gra, ale żyje, przechodzi przez siebie, przez serce i duszę. Dlatego dla widzów w dowolnym wieku, statusie społecznym i priorytetach każdy film z udziałem Bochkarewa fascynuje fascynującym.

Wasilij Iwanowicz nie pozbawił się sceny teatralnej. Publiczność docenił jego twórczość w przedstawieniach klasycznej linii "Imaginary patient", "Prawda jest dobra, ale szczęście jest lepsze", "Kabala svjatosh" i inni.

A teraz aktor pojawia się z godną pozazdroszczenia stałością w telewizji, bierze czynny udział w różnych projektach. W teatrze gra wiele ról, nie pozostawiając żadnych zabawnych występów.

Z natury cudowny głos Bochkarev nie był w stanie przyczynić się do zagranicznych projektów. Dał głos do księcia Bolkonskiego (nowoczesna interpretacja "Wojny i pokoju"), Gandalfa, a nawet gnom gimli w filmie "Władca pierścieni". Brał także udział w projektach dokumentalnych "To Remember" i "Islands".

Życie osobiste aktora

Aktor aktor Vasily Bochkarev rzadko opowiada o swoim osobistym życiu, ale w tym momencie twierdzi, że wszystko jest w porządku.

Jego pierwszą żoną była koleżanka Lyudmila Polyakova (obecnie jest również znaną aktorką). To małżeństwo trwało osiem lat, ale to nie wyszło z tego powodu, że dzieci nie urodziły się w związku małżeńskim. A przecież dotychczasowe małżonkowie nadal są na dobrej drodze, przychodząc do siebie nawzajem w trudnych chwilach. Ponadto grają w tym samym teatrze – Maly. Była żona, a teraz ze szczególnym zdenerwowaniem i ciepłem, przypomina te lata małżeństwa.

W 1980 roku Vasily Bochkarev po raz drugi po raz drugi po raz kolejny po raz kolejny po raz kolejny zawarł słuszność małżeństwa. I znowu wybrał aktorkę jako towarzysz życia – Ludmiła Rozanowa. Wkrótce po małżeństwie para miała dziewczynę, która nie podążała śladami rodziców, wybierając zawód. Córka Wasil Bochkarev Postanowił zostać lekarzem. Rodzice nie byli wcale zdenerwowani wyborem swojej córki, ponieważ każda osoba w życiu ma swój własny sposób. Zwłaszcza dziewczynka udowodniła, że okazała się bardzo dobrym lekarzem.