212 Shares 9109 views

Problemy z erekcją, głównymi przyczynami słabej erekcji i jak go rozwiązać

Problemy z potencją nie są dokładne kategoria wiekowa, słaba erekcja może być jak młodym energicznym mężczyzną 20 lat i dojrzałego mężczyzny 50 lat. W większości przypadków, problem z zaburzeniami erekcji – tymczasowe zjawisko natury psychologicznej, które nie jest patologia. Ale niektórzy członkowie męskiej populacji rzeczywiście cierpi z powodu tej choroby w ciągu całego życia.


diagnostyka

Jak wspomniano powyżej, często problemy z erekcją są bezpośrednio związane sytuacjach stresowych, częste zmęczenie, depresja, i nie niosą ze sobą potencjalne zagrożenie dla ludzi, podczas gdy choroby neurologiczne i urologiczne mieć negatywny wpływ na erekcję i wymagają interwencji specjalisty.

Lekarz posiada standardową kontrolę i przypisuje szereg badań w celu identyfikacji niskie libido. Która obejmuje kompleksowe badanie? Przede wszystkim, to TRUS (przezodbytniczej USG gruczołu krokowego), sprawdzić poziom testosteronu, badanie krwi. Możliwe jest również przeprowadzenie USG Dopplera penisa, test na liczbę spontanicznych obrzmienia prącia (erekcji nocy). Oprócz tych technik specjalistycznych może wyznaczyć wedle własnego uznania iw zależności od sytuacji, dodatkowy wykaz badań.

Jak zapobiegać lub zapobiegania zaburzeń erekcji?

Dla każdego zaburzenia erekcji u mężczyzn i strat jest tragedii. I jak ważne jest, aby zamknąć osób obsługiwanych w odpowiednim czasie. W celu zapobieżenia dalszemu postępowi choroby, konieczne jest czas, aby zobaczyć się z lekarzem w przyszłości do wykonania prostych zasad, które pomogą utrzymać zdrową siłę na tak długo, jak to możliwe.

1. Aby wykluczyć losowego połączenia;

2. Weź udział w ćwiczeniach fizycznych, które pomagają utrzymać napięcie mięśni w systemie;

3. Czy nie destrukcyjny nadużywania alkoholu, alkohol jest znany działać na całym ciele, w tym zmniejszenie potencji;

4. Nie należy przyjmować leki leki, które mają negatywny wpływ na erekcje (tylko pod nadzorem lekarza);

5. Staraj się unikać długotrwałego odmowę stosunków seksualnych – to jest szkodliwe dla człowieka.

Kilka powodów, dla których erekcja znika

1. Fizjologiczne zegarki dla mężczyzn i kobiet, trochę nie pasują. Człowiek gotowy na seks na 6.00, a kobieta w tym czasie chcą jedno – sen. W słabszej pragnienia seksualnego budzi się tylko na obiad, gdy człowiek w pracy, a wieczorem całkowicie do radości miłości – był zmęczony, a wstać wcześnie. Taki harmonogram całkowicie zdrowy człowiek niepokojące w związku z tym, że jest problem z erekcja, partner niezadowolenie, stres psychologiczny, emocjonalny dysharmonii.

2. W przypadku gdy osoba jest fizycznie chory, wszystkie siły ciała mające na celu zwalczanie choroby – nie ma miejsca na seks. Na tym tle, to obniża poziom męskiego hormonu. Wszelkiego rodzaju choroby nie przyczynia się do zdrowego związku seksualnego, więc trzeba być traktowane w czasie.

3. Praca i jeszcze raz praca – nie wakacje. Nakładem pracy nie pozwala się zrelaksować i skupić się na innych sprawach, taki szybki sposób życia nie pozostawia szans dla spędzania wolnego czasu w łóżku ze swoją ukochaną – w jaki sposób możemy uzyskać żądania. ludzi biznesu bardziej typowy problem z erekcją, zawsze rozwiązać inne, ważniejsze, w swoich sprawach opinii, zapominając o ich zdrowie.

leczenie

Zgłoś potencja może być związane ze spektrum zaburzeń związanych – nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, cukrzyca, niski poziom testosteronu. Leczenie odbywa się na dwa sposoby, w zależności od patologii – chirurgii i leczenia zachowawczego. Ale może połączenie tych dwóch metod, aby skutecznie wyeliminować chorobę. Pod konserwatywnych środków terapeutycznych:

· Konsultacja sexologist;

· Biorąc leki przywrócić krążenie krwi w narządach płciowych;

· Odbiór leków opracowanych w celu zwiększenia męskiego hormonu – testosteronu;

· Fizjoterapii.

Po przejściu pewnej przebieg leczenia, problemem erekcji, w większości przypadków skutecznie zabronione. Jeśli leczenie nie pomaga, to używa falooprotezirovanie lub chirurgii naczyniowej penisa.