487 Shares 6382 views

Jak myć zęby

higiena jamy ustnej – jest to prawdziwe zapobieganie wielu problemów z zębami i błoną śluzową. Jak myć zęby można powiedzieć regularnego dentysty lub higienistki stomatologicznej. To właśnie te przedsiębiorstwa, trzeba wyjaśnić do dzieci, jak prawidłowo dbać o zęby. Oczywiście, rodzice także mogą prowadzić rozmowę i pokazać przykład, ale wszystkie funkcje jamy ustnej jest Twoje dziecko zna tylko do lekarza i powie optymalnego działania.


Jest to także odpowiedzialność higienistki stomatologicznej zawierają porady na temat prawidłowego doboru pasty do zębów, szczotki, płukanki do zębów i inne akcesoria do czyszczenia zębów. Jak szczotkować zęby – to nie jest tylko kwestia kolejnych manipulacji ze szczotką, ale także odpowiednie narzędzia, osprzęt, który zbliży usta i nie uszkodzić szkliwo zębów, dziąseł, szelki lub implanty. Również duże znaczenie ma działanie pasty do zębów. Uszkodzenie może nie przynieść zły wybór, ale dobre nie wystarczy. Prawidłowe szczotkowanie zębów obejmuje nie tylko mechaniczne leczenia i zapobiegania płytki nazębnej i próchnicy zębów, ale także leczniczego wpływu na dziąsła, a wzmocnienie szkliwa żywności, do wybielania zębów. Chociaż wynik nie ma znaczenia, co obiecuje reklamowe wybielania polega jedynie powrót do naturalnego koloru zębów.

Tak więc, jeśli chodzi o to „jak prawidłowo szczotkować zęby” jest sekwencją manipulacja pierwszym etapie – gruntowne płukanie jamy ustnej. Na tym etapie, resztki żywności są usuwane między zębami. Przepłukać usta, można użyć specjalnego narzędzia, ale można zwykła woda. Następnym krokiem jest dokładnie wyczyścić przednią lub przednią powierzchnię zębów. Następnie oczyścić powierzchnię, co gryźć jedzenie, a następnie wewnętrzną powierzchnię zębów. W celu skorygowania czyszczenia zębów była skuteczna wewnętrzna i zewnętrzna powierzchnia zęba ruchy pędzla vymetatelnymi – podczas wzrostu zębów. Szczególną ostrożność należy czyścić na powierzchni zgryzu z zębów trzonowych, gdyż to właśnie tam często tworzą punkt próchnicowy.

Oczyszczenie jamy ustnej jest ważna nie tylko pytanie, jak prawidłowo szczotkować zęby, ale także ile cała procedura powinna trwać. Najbardziej optymalny czas – to 3 minuty. Dla dzieci, nawet przygotowali specjalny licznik klepsydry przez 3 minuty. To było jakiś czas pasta wykazuje wystarczających działań i wydatków przez 1 minutę na każdej powierzchni zębów, może wystarczyć do czyszczenia zębów.

Ale każdy dentysta pokaże, jak prawidłowo dbać o zęby i nie tylko w domu. Wymagane po każdym posiłku jamy ustnej powinny być starannie przemyć wodą lub specjalnego narzędzia. Jeśli cząstki żywności zatrzymany między zęby, możliwe jest, aby używać nici dentystycznej. W celu utrzymania zębów przez wiele lat trzeba użyć je prawidłowo i nie gryzie przewody, nici, itd.

Ale idealnie czyste usta, aby wiedzieć, jak prawidłowo szczotkować zęby trochę. Musimy checkups do dentysty co sześć miesięcy. Od tej samej częstotliwości jest konieczne do prowadzenia profesjonalnego czyszczenia zębów. Prowadzi higienistki stomatologicznej i że dokładnie określić, jak często trzeba przeprowadzić tę procedurę dla Ciebie. Fakt, że lekarz usunie płytki nazębnej i kamienia, z którego nawet najlepszy pasta do zębów i szczoteczki do zębów nie będzie radzić sobie podczas profesjonalnego czyszczenia. Że kamień niszczy szkliwo, a oni tracą swoją sztywność, zaczynają się kruszyć, bardziej podatne na ekspozycji próchnicowego. Niektórzy ludzie rockowy założony szybciej, inne – wolniej. To zależy od częstotliwości profesjonalnych zabiegów czyszczenia zębów. Małe dzieci zwykle takie czyszczenie nie jest wykonywane lub wykorzystane sparing metod.

Kocham swoje zęby i dbać o nich prawidłowo.