386 Shares 6258 views

Gry i rozrywka na Sylwestra

Nowy Rok – to przede wszystkim święto zabawy, mający wiele skojarzeń symbolicznych. Aby to uczcić prawidłowo, trzeba wymyślić pierwotnych ofert na Nowy Rok. Gry, quizy i zagadki, aby pomóc zorganizować wielką odprężającą atmosferę i świętować znaczące wydarzenie, otoczony szczęśliwe twarze.


Jak zorganizować wakacje

W celu skutecznego zabicia czasu i znalezienia właściwego podejścia do wszystkich gości trzeba podnieść rozrywki w Nowy Rok inny charakter, ponieważ wszyscy ludzie w swój własny sposób postrzegania tych samych rzeczy. Nie jest konieczne, aby zmusić zmusić obecnych do zabawy. Byłoby poprawne w towarzystwie kilku osób zacząć wcielać wybrany scenariusz do innych z zainteresowaniem przelewa się w atmosferze zabawy i cieszyć się przyjemne chwile.

Najważniejszą rzeczą w taki wieczór – nie do pominięcia, Raduj się i wesel z całego serca, aby nie myśleć o opinię o tym innym i baw się dobrze. Nieśmiałość, nadmierna skromność jak na miejscu w godzinach wieczornych.

W sprawie organizacji i należy zadbać wcześniej, przygotowując skromne małe prezenty, zabawy rozrywkowe na Sylwestra i niezbędne do wykonywania ich atrybuty. Przyjemna muzyka w tle jest również bardzo ważne.

Rozrywka na Sylwestra dla rodziny

Wszelkie wakacje z rodzina szczególnie uroczysty i piękny. Okrąg ulubione i tubylcy nie zastąpi nic. Będzie dużo zabawy do gry śmieszne historie, a na deser zorganizować oryginalne wróżby.

W celu realizacji tego scenariusza, można wziąć najbardziej bezpretensjonalny historię rodzinną do najmłodszych członków rodziny i przypisywać role. Kiedy cały wybrany gospodarz zaczyna czytać tekst, inni przedstawiają działanie. To jest bardzo interesujące.

I za słodko wróżenia można stosować Kinder Niespodzianka. Po zjedzeniu pyszne czekoladowe jajko, można dostać się do zabawek, które wskazują, jak się odbyć w przyszłym roku. Wróżby można interpretować na różne sposoby, najważniejsze – do korzystania z wyobraźni, jak to możliwe.

Nadzwyczajne rozrywki na Sylwestra dla rodziny nie będą mogły się nudzić i będzie pamiętany przez długi czas.

Różne rodzaje skryptów dla dzieci 2-3 lat

Wymyślić rozrywki dla Nowego Roku dla najmłodszych – ważnej misji, ponieważ takie działanie wymaga zrozumienia psychologii dziecka i wieku. Dla dzieci 2-3 jest bardzo zabawne scenariusze, które zapewnią niezapomniane wakacje.

1. śnieżkami. Aby to zrobić z wyprzedzeniem, aby zrobić „kuli śniegowej” za pomocą folii lub watę i kleju.

Dzieci mogą opowiedzieć historię lub tam, gdzie jest negatywny charakter, a które można użyć miękkiej zabawki i zacząć odjechać jego śnieżkami. Druga opcja jest nam poinformować, że w pokoju było zbyt gorąco i trzeba być cool, bawiący się śnieżkami.

2. Taniec Ball. Dzieci chętnie tańczyć i śpiewać, szczególnie jeśli robią firmę ukochanych rodziców.

Może to być płatki śniegu tańczą do tajemniczej, specjalnie wybranej melodii, wraz z blichtru, deszczem i innymi odpowiednimi atrybutami. Klasyczna wersja – powód do tańca wokół pięknej choinki. Inna opcja – taniec z obiektami, w których jakość może być bębnami, marakasy, chusteczki, etc …

3. Podniesienie czegokolwiek. Jest to bardzo interesujące dla dzieci w tej grupie wiekowej. Rozpocząć grę można z słowami: „Kurka kulki nośne, i upadli i zostały rozrzucone na drodze. Ona potrzebuje pomocy „- i tak dalej ..

Rozrywka i gry dla dzieci na sylwestra

Ponieważ dzieci mogą bawić się w ten sposób:

 • Oferta, aby dom noworoczne, stosując rozmaite słodycze .. ciasta, ciastka, dżem, mleko skondensowane, itd. Firma dzieli się na dwie grupy, a który jest w stanie lepiej poradzić sobie z zadaniem, a ona wygrała. Słodycze mogą spróbować na podwieczorku.
 • "Peerless śniegu." Każdy musi dać parę nożyczek i papieru. Osoba, która przetnie najładniejsze wygrywa płatka śniegu. Mogą ozdobić pokój, choinki, a tym samym stworzyć świąteczną atmosferę.
 • „Snowball w łyżką.” Team-wszystko rozrzut w równych odległościach. Ponadto, gdy gospodarz mówi: „marzec” – podano w miejscach trzeba wnieść w łyżce bawełny śniegu. Kto był pierwszy poradził sobie z zadaniem i nie upuścić śnieżki – wygrywa.

Ciekawe konkursy sylwestrowe dla wszystkich

Niezależnie od wieku zawsze będzie zabawa spędzić te bezpretensjonalne gier:

 1. Wyrazy z „Jodła”. Wszyscy uczestnicy muszą pochodzić z możliwie największą liczbę słów, która będzie połączeniem „świerk”. Na przykład: zamieci, Delfin, komórki, itp …
 2. „Lot z płatki śniegu.” Każde wydane te same kawałki wielkości wełny. Zdaniem zespołu muszą rzucać się i spróbować dmuchanie od dołu, przytrzymaj go trochę dłużej w powietrzu.
 3. „Zwierciadło”. Jeden uczestnik siada plecami do wszystkich, a jego rolę – lustra. Moderator pyta: „Co się właścicielem tego obiektu?” – zbierając którykolwiek z poprzednio ułożone osobistych każdego gościa. Podłączanie wyobraźnię, „lustro” pochodzi z różnych zabawnych zadań.

Jak inaczej zabawiać gości w Sylwestra?

Przy stole można zorganizować konkurs z cukierków. Wybrana osoba musi złapać członek sprawie transferu cukierków, który jest przekazywany z rąk do rąk pod stół.

Nie zapomnij o konkursie oprócz zabawy tanecznej muzyki, dziarski pozdrowienia wideo, ekscytujące gry, takie jak „Twister” i tak dalej. N.

Prezentacja prezent

Nie uroczystość nie może być bez prezentów, a zwłaszcza takie jak Nowy Rok. Sam proces prezentacji prezent, można również pokonać zabawy i niezwykłe. Kilka sposobów, aby to zrobić:

 • Oferujemy znaleźć skarb. Deal mapy z trasami, które wskazują na lokalizację nagrody, lub postępuj zgodnie z instrukcjami.
 • Kreatywne opakowanie. Malutkie rzeczy można umieścić w ciągu kilku pola, prezenty i więcej – w różnych opakowaniach. Gdy stół bankiet będzie wszystko w pośpiechu, aby otworzyć prezenty, niespodzianka i zabawa spektakl będzie zapewniony.
 • Odtwarzać niespodzianek loterii. Jeśli wybranych opcji uniwersalnych gratulacje spółki, byłoby to wielkie partie pomysł, który będzie ustalenie właściciela każdego przygotowanych gadżetów. To zabawne, łatwe i przyjemne.

Podejście to stan emocjonalny obecny w super przyjemny wieczór.

zawody intelektualne

Dla uczonych koło garnitur gier goście intelektualnych i rozrywki na Sylwestra, które pozwolą uczestnikom pokazać inteligencję i dowcip. Kilka pomysłów:

 1. „Wesołych stowarzyszenie”. W przypadku braku jednego z uczestników w spółce myśli o słowie. Następnie z powrotem wyszedł i ludzie zaczynają domyślać wymyślił stowarzyszenie przyjaciół wiodących pytań. Reszta spotkać i cieszyć zabawną rozrywką.
 2. „Detektywi”. W zależności od liczby uczestników, kilka minut pomieszczenie, pozostawiając jedną lub kilka osób, które po powrocie muszą „rozwiązać przestępstwa.” Zaczynają zadawać pytania, na które odpowiedzi „tak”, „nie”, „może”. Chodzi o to, że nie ma historii, a odpowiedzi są podane w zależności od litery w pytaniu: samogłosek – Tak, zgadzam się – nie miękkim znakiem – możliwe. Wymyślona historia będzie bardzo ekscytujące, zanim badacze określają, co jest tajemnicą.
 3. „Banalne Wyrażenie”. Bardziej korzystne dla małych firm. Wybrać konkretny temat, zgodnie z którym każdy z uczestników wymyślić 10 najbardziej popularnych słów i zapisać je na kartce. Następnie obliczane są punkty, które wykazują, w zależności od liczby meczów. Na przykład, jeśli temat „Miasta” 8 z 10 Moskwa będzie sprawiają come true, to każdy dostaje 8 punktów dla danego słowa, a do Mediolanu, który spotkał się raz, a punkty, odpowiednio 1. Gracz, który gromadzi najwięcej punktów.

Organizować rozrywkę na Sylwestra tego typu jest bardzo proste. Na pewno przyniesie nowe emocje w zebraniach picia.

Zabawa program dla przedsiębiorstw pm

Wszelkie rozrywki na Sylwestra dla spółki będzie radość, zarówno chcą uciec od codziennej pracy i zapomnieć o wszystkich problemach. Ciekawe pomysły na obchody w drużynie:

 • „Zatrzymaj chwilę”. W kręgu pod pozytywką jest nadawany z różnych ubrań. Gdy muzyka cichnie, osoba w czyich rękach znajduje się szafa, stawia na drobiazg. Zgodnie z zasadami rzeczy trzeba nosić uzgodniony czas realizacji.
 • Na początku wszystkich świąt traci rozproszonych, które wskazanych zadań i czasu na jej przeprowadzenie. Bardzo zabawna sytuacja zdarza się, gdy podczas toast do kogoś z gości zaczną piać, lub taniec Lambada na krześle.
 • Na uroczysty charakter w dwóch workach są notatki. W jednym – nazwiskami gości w drugiej – Nowy Rok życzenia. Ołów dostaje notatki z dwóch toreb i po kolei czytanie, z którymi teraz będą omawiane, i jakie są prognozy na niego w przyszłym roku.

Gry dla dorosłych Spółki

Takie konkursy i zabawy dla Nowego Roku wolą używać w młodości, firmy studenckie:

 • „Kto to jest?” Jedna osoba z zawiązanymi oczami i czuje, powinien ustalić, kto jest przed nim. Komplikować można zmienić ubranie.
 • „Ach, te kule!”. Zrobione długie balony i są zaciśnięte pomiędzy nogami. Zadaniem przekazać go innej osobie bez broni do tego samego. Każdy, kto spada przedmiot, zostanie ukarany grzywną, i tym podobne – aby zdecydować całą firmę.
 • "Hot Dance". Z udziałem kilku par. Każdy cukierek jest podana, który musi być włożony do ust i do tańca. Para, która jest odłączony – utracone.

Gry Boże Narodzenie w różnych krajach

Większość ludzi Uwielbiam podróżować, ale nie każdy wie, co Boże Narodzenie rozrywkę na Nowy Rok najczęściej w egzotycznych krain.

W Tajlandii, w konkursie z kokosów, gdzie uczestnicy jeżdżą owoce i spróbować złamać je bez używania rąk. Ci, których działania są skuteczne, otrzyma nagrodę – kokosowe.

Świetna zabawa na Nowy Rok dla dzieci z praktyką kulowym w Laosie. Chłopcy i dziewczęta będą topnieć w dwóch rzędach naprzeciw siebie w parach i rzucać piłkę. Kto nie złapać, rzucający musi wykonywać zadania. Pary tak często, jak chcą zmienić.

obywateli Kambodży bawić z pomocą owoców, podobnie jak figi. W tym przypadku można użyć jabłka. Uczestników podzielono na 2 zespołów i są naprzeciwko siebie. Przed każdym owocem jest 5 i 1 w dłoniach. Dalsze członkowie zespołu rzucać przed wroga stojącego na jabłko. Celem – aby zachować jak najwięcej ilości owoców w ich rękach. Zespół złapany mniej owoców, traci, a zwycięzcy otrzymają nagrody.

Jak świętować Nowy Rok zakochanych para?

Niektóre pary marzą, aby uczcić Nowy Rok samotnie, i inne takie pomysł jest związany z okropnym nudne zajęcie. Nie jest konieczne z góry zdenerwowany jeśli moi przyjaciele nie dostać się do, lub z jakiegoś innego powodu musiał spędzić Sylwestra z ukochaną osobą samotnie. Takie okoliczności, wręcz przeciwnie, jest to możliwe do wykorzystania i zbliżyć, twórczo organizuje program zabawy do zabawy w całości.

Pierwszą rzeczą, aby wspólnie omówić wszystkie plany i oczekiwania, określając styl świątecznej atmosferze. Może to być:

 • Klasyczny romantyczna kolacja z lekkich posiłków i łagodnej muzyki. Szampan z pewnością towarzyszyć miły kontynuację wieczoru. Wspaniała atmosfera dla zmysłowych słów i wymiany prezentów.
 • skrypt erotyczny zapewnia bardzo interesującą uroczystość. Aby to zrobić, należy przygotować przez uwodzicielskie kostiumy i inne odpowiednie pod atrybutów tematycznych. Owoce, szampan, śmietana i kostki lodu są świetne może zapewnić pożądany nastrój.
 • Ekstremalne sylwestrową można spędzić na plaży lub nad oceanem, w górach, w lesie. Takie podejście neordinaren i zapamiętać.

W zależności od wybranego powietrza powinien wybrać rozrywkę na Sylwestra, aby udekorować pokój i cieszyć się wspaniałe chwile.

Najważniejszą rzeczą – nie stracić serce i bawić się na pełnym programem.