517 Shares 1881 views

Jak udekorować dom na Halloween. Jak udekorować dom na Halloween w ich rękach

Halloween to tradycyjny amerykański święto. Jednak w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Dzień Wszystkich Świętych obchodzony jest 31 października, wielu ludzi wymyślić, aby włączyć tę noc swoje mieszkanie w ciemnym i złowrogim miejscu. Aby to zrobić, oni dokładnie przemyśleć wcześniej każdy szczegół, aby zdecydować, jak udekorować dom na Halloween.


Nastrój świąteczny powinien być

Oczywiście, najpierw trzeba zdecydować, czy konieczne jest do właścicieli apartamentów. One po prostu nie dostrzega tej uroczystości, a ktoś dowodzi tematyce programów, które odbywają się w różnych klubach, więc wystrój wnętrz dla nich nie ma sensu. Ale ci, pozytywne nastawienie, to warto pomyśleć o tym, jak urządzić dom na Halloween, i co jest potrzebne do tego.

Nawiasem mówiąc, tej nocy, wiele dzieci przebierają się w kostiumy, maskach, malowania twarzy, z radosnym śmiechem i pisk prowadzony przez drzwi, dzwonienie w mieszkaniu, przerażających gospodarzy i żądając pieniędzy i cukierków w zamian za uratowanie ich życia. Naturalnie chcesz „nie stracić twarzy” przed małymi potworami. Dlatego wystrój domu na Halloween wystarczy!

Od czego zacząć? Oczywiście, stół!

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że niezwykły wystrój powinien być nie tylko przy wejściu do zabawiania dzieci zabawy, jak również w całym mieszkaniu – tak mówią same za siebie. Dlatego zaleca się, aby rozpocząć z dekoracji stołu. Czarny obrus i kandelabry ze świecami czerwonych będzie bardzo istotne.

nogi stołowe mogą być „umieścić” w paski i skarpety „obuty” w maltretowanych butów. Tak więc, tabela będzie wyglądać starej wiedźmy. Tradycyjne kolory swojego golfa jest czarny, fioletowy, pomarańczowy i czerwony.

Kolacja powinna być również trochę nietypowe. Na przykład, mogą być zwinięte w rolki placki i umieścić pięć sztuk na każdej płytce, a na krawędzi umieścić elementy pomidorów, wycięte w kształcie trójkąta. W związku z powyższym, w święto przypomni czarownicę ramienia lub wampira.

Można upiec ciasteczka lub ciasto lub tort rzeźbienie przysmak w postaci przedstawicieli sił ciemności. Jednak to zajmie dużo czasu, więc konieczne jest obliczenie siły.

Na butelkę wina można umieścić na specjalnej okładce z wizerunkami różnych potworów i potworów. W skrócie, jak udekorować stół na Halloween, każdy decyduje za siebie. Konieczne jest jedynie, aby wymyślać i spróbować.

Pająki, szczury i nietoperze – święto wymagana "gościom

Myśląc o tym, jak urządzić dom na Halloween, nie zapomnij o tradycyjnych zwierząt towarzyszących siły otherworldly. Pod świecznik można umieścić olbrzymi pająka. Do jego produkcji potrzeba małej dyni, malowane czarną farbą akrylową. Następny wyciągnąć złe usta i oczy. Nogi są wykonane z drutu, owinięte w czarnej tkania nici. Oni tkwią w dyni. Samica, oczywiście, muszą być dzieci. Dlatego, żyrandol będzie musiał losowo owinąć białą nicią, aby uzyskać „kokonu”. Kilka nici pozwolić na dół, i wiążą się małe figurki pająków – związana tkana perełek lub wycięty z tektury.

Zawiesić płaską mogą również sylwetki nietoperze, szczury, węże i tym podobne. D. Takie ozdoby na Halloween nie pozostawia nienaruszone.

Atmosfera powinna być tajemnicza

Mieszkanie, oczywiście, niezbędne do otaczania ciemność i tajemnicę. Po pierwsze, zwykłe żarówki muszą być zastąpione przez fioletowy lub pomarańczowy. W tym przypadku dekoracji na Halloween będzie wyglądać jeszcze bardziej trudne.

Po drugie, jeden z rogów może być „obsadzone” ducha. Do jego produkcji potrzeba stare prześcieradło. Wyciągnąć go między ścianami, a następnie wklej duch duże oczy i usta otwarte z przerażenia. Nie można korzystać z arkusza i gazę, składany w kilku warstwach. W ten sposób można osiągnąć efekt przezroczystości.

W oknach zamiast zasłon najlepiej jest powiesić czarną tkaniną, cięcie jej nożem, tak jakby te rysy lewo trochę straszną bestię. Odpowiednie do tego celu są także duże worki na śmieci. Sami na szybach i lustrach przyklejony wstęgi papieru. W skrócie, jeśli nie wiesz, jak udekorować dom na Halloween własnymi rękami, wziąć te wskazówki na pokładzie. Pomogą one stworzyć niezbędną atmosferę.

Jak udekorować dom na Halloween, powiedz Jack Dyniogłowy

Bez najważniejszego święta charakteru, oczywiście, nie jest możliwe! Jack Lampa musi być obecny w domu. To bardzo proste. Odetniemy dyni szczyt, usunął ciało, odciąć nos, usta i oczy. Wewnątrz znajduje się świeca-tablet. Następnie końcówka pokryta jest dynia.

Jeśli myślisz o tym, jak urządzić dom na Halloween z rękami bardziej oryginalny sposób, Jack umieścić na pokrywie w formie stożka. Będzie kierował czarownicę.

Możesz dodać dynię, „urok”, potarła kardamon, goździki i cynamon. Zapach okaże się bardzo ładnie.

nietypowe rozwiązania

Jak Halloween ozdobić dom własnymi rękami, każdy wybiera. Ten festiwal pozwoli właściciele domu, aby pokazać wszystkie swoje twórcze myślenie. Na przykład, możliwe jest wytworzenie tzw drzewo pecha. W tym podjęte dużym krzywe branży, jest umieszczony w pojemniku z piaskiem, owinięta bandażami. Uzyskaj mumie trzeba przykleić oczy. Wisiał na gałęzi mogą być różne małe figurki nietoperzy, duchów, czarownic.

Sufit jest również dobry pomysł, aby powiesić miotłę. Czarownica nie będzie na to, aby wykonywać żadnej pracy. Wszelkie pluszak w czarnym płaszczu i kapeluszu spiczastym będzie wyglądać po prostu idealne.

Na podłodze można rzucić suchych liści. Pokój będzie wyglądał opuszczony. Koncentrat pomidorowy lub czerwona farba na podłodze, można narysować „krwawe ślady.” Najważniejsze – nie povytirat im nogi.

Końcowe akordy

Na zakończenie pozostaje do dodania do wszystkich elementów wystroju przygotowany jakiś straszny straszny muzyki – na przykład motywy pogrzebowe, płacze duchów, wycie wilków, itd. To przygotowanie do spotkania wakacje będą na … Możesz cieszyć się swoją pracę!

To święto jest bardzo zabawny. Więc nie przegap wielką szansę, aby dekoracje na Halloween z rękami. Trochę trudne z wystrojem, coś zmienia się we wnętrzu, napełniając dom poczucie tajemnicy i magii unoszący się w powietrzu, dajesz przyjemność sobie i wszystkich członków jego rodziny.

Wszystko zależy od wyobraźni

Tak, jak udekorować dom na Halloween, bardzo jasne. Jednak nie są to wszystkie możliwe opcje. Dekorowanie domu, każdy może wyrazić swoją wyobraźnię, jak uzna to za stosowne.

Może ktoś chce malować kolory parapetów, a niektóre dołączyć do drzwi rzeźbione wizerunki myszy i pająków.

Bardzo dobrze, jeśli dom ma kominek. Na niej można również powiesić pająki. Sytuację natychmiast nabyć dość złowieszczy wygląd. Włochate pająki mogą być wykonane z kawałków futra, dołączyć do nich wynikać z Yorshik do fajek. zachować swój kształt, więc te elementy dekoracyjne uzyskuje się po prostu wspaniały.

Ładny wygląd jak cały wieniec z tektury lub małych nietoperzy tykovok. Są one zawieszone na nici i rozciągają się od ściany do ściany, przez wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu.

A oto inna ciekawa opcja dla tych, którzy mieszkają w domu prywatnym lub na pierwszym piętrze. Z okna swojego apartamentu może wyglądać straszny potwór. Mała plastikowa piłka musi być przecięty na pół, aby uzyskać tzw oczy. W środku każdego ucznia jest rysowany. Po tym, muszą one być montowane na drzewo lub krzew rosnący w pobliżu okna.

Wazon może być również bardzo nietypowe. Aby zrobić to, trzeba będzie zwykły bank i dyni, z których wystarczy wyjąć miąższ. Owoc jest lepiej wybrać małe. Bank umieszczony wewnątrz i wypełniony wodą. Aby umieścić kwiaty. Można jednak obejść się bez wody. Aby to zrobić, należy umieścić w wazonie lub innych suszonych kwiatów Miechunka.

W ogóle, do ozdobienia domu na Halloween może być bardzo stylowe, jasne i oryginalny. W tym mieszkaniu będzie można zorganizować zabawy hałaśliwą imprezę z przebrań i różnych zawodów. Wypełnij swój domowy mitycznego ducha, przekształcić go w prawdziwy dom czarownice, potwory, duchy, wampiry i wilkołaki.