463 Shares 1387 views

Rozważmy kamienie Taurus

Znak zodiaku Byk uosabia wytrwałość, kreatywność, rozwój. Osoba urodzona pod tym znakiem, ma niezwykłą inteligencję, spokój, w konflikt przychodzi rzadko i tylko w tych przypadkach, w których nie można uniknąć. Taurus – doskonałym pracownikiem. Dla realizacji jakiegokolwiek rozwiązania biznesowego genialnie wykonuje ją z niezwykłą wytrwałością. W rezultacie – perfekcyjnie wykonane zadanie.


Jeśli w jego zwykle stan Taurus jest bardzo wyważony i delikatny, w złości, to może być przerażające. Jak rozwścieczony byk, może zniszczyć jej sprawcy.

Taurus kamienie nie powinny być zbyt aktywny – dość wysoka energia znak. Głównym celem kamienie oznaczało dla niego – do kanału energii swojego właściciela w niezbędnym kierunku. Z tym poradzi kahalong, kwarc różowy, onyks, koral, malachit, lapis lazuli, szafir.

Najbardziej odpowiedni kamień dla Taurus – kwarc, który będzie go uratować od samotności, zwiększenia jego atrakcyjności. Przeżyły ciężkie rozstanie z ukochanym róża serce kwarc gojące się rany, dać spokój i pozwolić, aby przejść do przodu. Ma podobne właściwości i turkusowy, które pomogą w sprawach sercowych. Kamień może być od bladego błękitu do głębokiego koloru turkusowego.

Turquoise nie mogą być używane tylko jako talizman, ale jako pięknej dekoracji, ale tylko dla dziewcząt do 20 lat, ale kobiety nie są zalecane do noszenia go na 30 lat. Konieczne jest, aby pamiętać jeszcze jedną właściwość zdumiewający turkus – „die” jest w stanie Dzieje się kamienia w przypadku, gdy będzie on w rękach chorego, który w poważnym niebezpieczeństwie.

Kamienie Taurus może podnieść się do różnych sytuacji życiowych. Na przykład, dość rzadkie gatunki opal – kahalong – zaleca się nosić kobiety, która marzy, by stać się matką wkrótce. Mężczyzna Byk z tego kamienia będzie pozbyć się wielu chorób narządów płciowych. Kahalongi – bardzo silny wpływ na siłę swoich kamieni Taurus. Są w stanie dokonać bardziej harmonijny związek kochanków, utrzymania zdrowia i przyczyniają się do poprawy samopoczucia. Najbardziej aktywny z tych kamieni w zimie i wiosną. Kahalongom pierścień noszony na środkowym palcu.

Kamienie Taurus są zróżnicowane, więc trzeba dobrze zrozumieć to, czego najbardziej potrzebne w tym okresie jego życia, aby znaleźć drugą połowę, jak najszybciej zajść w ciążę lub w celu poprawy ich samopoczucia.

Dla kreatywnych przedstawicieli tego znaku jest idealny koral. Ponadto, te kamienie Taurus – piękne uroki dla stosunków rodzinnych. Dodał do swego pana roztropności i mądrości, zachowaj od niebezpiecznych pokus. Kobieta Byk potrzebuje różowy koral, człowiek – red.

Może będziesz zaskoczony, ale natura ma pod opieką Taurus, którzy marzą o karierze politycznej, tworząc dla nich „kamień przywódców” Amazing – Onyx. To wzmacnia wolę i ma wygrać konkurs, przyciąga sukces i równoległy ogranicza wrażliwą i podatną Taurus od niepotrzebnego niepokoju, uczucia.

Kamienie Taurus są również konieczne. Jest to przede wszystkim wspaniały szafirem. Będzie ona chronić przed zniesławienie, wzmocnienie uczucia przyciągnie sympatię innych.

Jednak nie należy polegać wyłącznie na sile kamieni: starań zmierzających do dostizhetiya szczęście jeszcze.