504 Shares 2880 views

Najstarszy kot na świecie

Najstarszy kot dzisiaj – Lucy. To jest najczęstszą zwierzę urodził się w odległym 1972 roku. Kiedy znaleziono jej właściciele się o tym, udali się do weterynarza. Eksperci byli zaskoczeni stanem zwierzęcia. Kot zjadł bardzo dobrze, a nawet przeniósł grał. Lekarze nie mogli dokładnie określić jego wiek, ale powiedziano mi, że według ludzkich standardów, jest 172 lat! Nawet starzy Kaukaz nie osiągnąć takiego zaawansowany wiek. Przy średniej długości życia kota od 15 lat, Lucy doświadczył odpowiedniki już trzy razy. Dziś nadal łapie myszy w ogrodzie pana.

Najstarszy kot mieszka w domu 63-letni Bill Thomas. W 1999 roku zmarł jej byłego właściciela, który pochodzi chrzestnej Bill. Zwierzę było gdzie umieścić, więc człowiek osłoniętych go. Nie mógł sobie wyobrazić, że kot jest już w zaawansowanym wieku, bo zachowywał się jak zdrowy dojrzałego zwierzęcia.

Lucy – wielki myśliwy. Pod jej nadzorem myszy w ogrodzie nie ośmielają trzymać nos. Obecnie jest to światowy rekord długości życia wśród kotów. Okazało się, zupełnie przez przypadek, kiedy Bill poszedł zobaczyć ciotkę. Powiedziała, że przypomniała Lucy kotka 40 lat temu. W rodzinie miałem sklep rybny, gdzie wesoły kotek czuł dobrze. Oczywiście, właściciele wiedzieli, że żyli starego kota, ale nie miał pojęcia, ile.

Dla sprawy Lucy wziął gminy, który kontroluje przeprowadzono niezbędne badania u weterynarzy.

Najstarszy kot nie słyszeć, choć nie przeszkadza jej być w świetnej formie cieszyć się życiem i polowania. Myszy w ogrodzie nadal boi się Lucy.

Właściciele dowiodły, że jest starszy niż obecny rekordzista w tej dziedzinie – Fuzzy Kot, który mieszkał przez 38 lat. Oraz tytuł „najstarszego kota na świecie,” Lucy przeniesiony.

Później okazało się, że to niesamowite zwierzę urodził się w 1972 roku w Llanelli. Były nawet świadków, którzy obserwowali Funny kitten w sklepie ryb we wczesnych latach 70-tych. Mieszkańcy aktywnie popierane że Lucy dostaje ten tytuł. Wierzą, że zasłużyła na szacunek.

Po Fuzzy kot przez długi czas, nikt nie złożył wnioski o tytuł najstarszego kota. Lucy jest prawdziwym dobrodziejstwem dla wszystkich. To naturalne zjawisko jest warte studiowania, nie wspominając sprawdzić. służba prasowa przedstawicieli Księgi Rekordów Guinnessa byli zaskoczeni tą informacją.

Najstarszy kot Lucy – duma rodziny Billa. Czasem pod nosem są niesamowite rzeczy, niepowtarzalne, unikalne w świecie. Najważniejsze – być uprzejmy i aby móc zobaczyć niezwykłe w zwyczajne, nawet w najbardziej prosty kota domowego. Lucy – symbol jak zwykli mieszkańcy naszych domach stały się międzynarodowe gwiazdy, która honoruje całego świata. A nawet jeśli to tylko kot, ale zdobyła szacunek fakt, że tak wiele lat mieszkał, rozkoszując właścicieli i korzyści ich domu. Teraz jej nazwa jest dumnie zdobi na kartach Księgi Rekordów Guinnessa, wraz z innymi znanymi ewidencji i zjawisk. Może Lucy kot będzie służyć dobrą obsługę całego społeczeństwa ludzkiego, gdy tajemnica jej długowieczności zostaną ujawnione.