440 Shares 8902 views

Wildlife: Jak duże są komary?

Prawdopodobnie każdy z nas miał obserwować wieczorem poleciał do domu lub mieszkania dużego i bolesnego komara. Och, jak ja ich nienawidzę! Ale nie o to chodzi. Czy wiesz, jak duży komary są nazywane? To długi czas nie wiedziałem, dopóki nie było grzebać w literaturze. Oczywiście, to nie jest dużo odkrycie, jednak okazały się zbędne. Więc pójdziesz!

Jak duże są komary?

Generalnie, ich potoczna nazwa – „Żuraw-fly”. Jednak moja ciekawość i głód wiedzy pomógł mi dowiedzieć się o tych owadów uzyskać więcej informacji. Na przykład, dowiedziałem się, że komar duży nazvvanie „dźwig-fly” było ludzi. W nauce, jak takie istoty są nazywane „Dergunov”. Ale to nie powstrzymało mnie! Stało się żywotnie zainteresowany, aby wiedzieć, dlaczego tak ochrzczony.

Jak komary są duże: nazwa tajemnicy

Wszystko było jeszcze łatwiej, niż myślałem. Fakt, że te owady, które lądują na każdej powierzchni, wyciągnął przednie łapy, a zatrzymując się na czas nieokreślony. Jednak w tej pozycji, jest coś, co dało mu swoją nazwę. Są one ciągle skurcze jego przednie łapy! To miejsce, gdzie nie było takie proste imię!

komary życia Dergunov

Zwykle widzimy jeden lub dwa Dergunov pływające w naszym domu. W naturze, podobnie jak całe gromady roje! W spokojnych letnich wieczorów po prostu wbity w ciepłym powietrzu. Dla nich jest to najbardziej odpowiednie siedlisko. Co ciekawe, w tych ogromnych skupisk są prawie wyłącznie mężczyźni.

Zwierzęcy i ludzki Dergunov absolutnie nieszkodliwe. Oni nie mogą ugryźć. Wręcz przeciwnie, są one bardzo pomocne dla osoby w bardzo interesujący fakt … co? Przeczytać mój artykuł na temat!

Fishing!

Każdy wie, że ryby można złowić w miękiszu chleba, robaka, na robaki i larwy ochotki. Oto najnowsza, przynęta i jesteśmy zainteresowani. Jaki jest Joker? To brzmi głupio, ale myślałem, że Joker – suszonych motyl! Ale nie! To jest larwa naszych z wami „triumf sprawcy!” Pomnożyć mas i służyć najbardziej ulubionym pokarmem wiele ryb słodkowodnych. Jeśli w domu masz akwarium z rybami, należy pamiętać, że te same czerwone robaki, które są wykorzystywane jako pasza dla ryb, to jest larwa, która kładzie duży komara. Jak nazwać takie działanie? Oczywiście, rozprzestrzenianie murze! Na tym – na.

reprodukcja

Komary-Dergunov (lub dźwig-fly) pomnożyć złożeniu jaj w wodzie. Zewnętrznie przeszłość przypominać galaretowate przezroczyste kule lub kiełbaski podłużny. Po pewnym czasie pojawiają się larwy, a następnie nabycie zieloną lub czerwoną barwę. Przepoczwarczenie występuje na dnie stawu osadów w kanałach specjalnych. Wkrótce nadejdzie czas do wyklucia. Ciało poczwarka zaczyna Powietrze przepływa szybko naciska na powierzchnię wody. Nie obejmuje ona zaczynają pękać, a skrzydlaty owad jest zwolniony!

Przyjaciele, teraz wszyscy wiemy, jak duże są komary, dlaczego tak ochrzczony jako one rozmnażać i jaki tryb życia prowadzi. Mam nadzieję, że mój artykuł był pomocny dla Ciebie. Powodzenia!