174 Shares 2077 views

Słodki stół do ślubu: że stosuje i jak ozdobić

Och, to słodko do ucha każdej dziewczyny słowo „małżeństwo”. Wszystkie dziewczyny, bez wyjątku, od wczesnego dzieciństwa marzy o tym, jak będzie ich triumf. Są one szczegółowo jej suknia, welon, fryzurę i bukiet. W dokładnie wiedzieć, jak wiele osób będzie zadzwonić, gdzie będą posiadać bankiet, a co będzie słodki stół na weselu. Tylko jeden szczegół nie jest pokryty bujną wyobraźnię młodych – co będzie oczyszczenie.


A teraz, czas mija, brakującym ogniwem (pan młody) w końcu znalazł dziewczynę marzeń i idzie do pracy. A sytuacja w trakcie przygotowań do ślubu Wystarczająco, trzeba przemyśleć i przygotować, bo w decydującej dnia wszystko powinno pójść gładko.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba uczciwie i bezstronnie zdecydować – to z budżetu imprezy. Jest to pierwsza i jedyna akcja „dodając” w organizacji ślubu. Dalej będzie tylko „odejmowanie”: sukienka, garnitur, pierścień, samochód, fotograf, a wreszcie bankiet ze zmianą potraw, który jest stałym elementem słodkim stole.

Ślub jest zwykle podawane wiele potraw i napojów, oraz deser element nie powinien być tu wyjątkiem. Ostatnio w modzie candy bar lub słodkim stole, mówiąc w języku rosyjskim. Ten wyraźny obszar poświęcony wyłącznie do deserów. To nie musi być stół. To może być regał, półka, drabinka lub ciężarówka. Tutaj konieczne jest, aby skupić się na ogólnym projekcie kolacji ślubu, jego stylu i kolorystyce. Ale jedna zasada musi być spełniony: słodki stół na weselu powinna być wystarczająca, apetyczny i piękny. Jej podstawą może dokonywać żadnych słodyczy z domowych ciast i wypieków na wyśmienite ciasta i ekskluzywne czekoladki z najlepszych czekoladowymi. To wszystko zależy od początkowej kwoty. Ale cokolwiek to było, powinno być dużo (7-10 rodzaje cukierków na 2-3 kg każdego rodzaju). Trzeba być nie kierując się liczba osób (chociaż, oczywiście, być również brane pod uwagę) i ogólnym wyglądem słodkiej rogu, który powinien brzmieć jak dobry prezentacja wyrobów cukierniczych.

W projektowaniu batonika należy stosować regały, półki lub stoisk, w celu ustalenia ucztę na różnych poziomach wysokości. Odbywa się to, po pierwsze, dla wygody gości, a po drugie, ponieważ słodki stół na weselu (patrz zdjęcia poniżej i powyżej) wygląda bardziej korzystna.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wydajności, w którym będą serwowane desery. Jeśli jest miękkie ciasta lub kawałków ciasta, należy umieścić je w opakowaniu jednostkowym lub kosza na papier, dzięki czemu goście mogą wziąć w swoje ręce i wysłać w ustach, bez ingerencji z koniecznością przeprowadzenia talerz i widelec. Jeśli oferowanych słodyczy, suszonych owoców, orzechów lub innych małych produktów stałych, zorganizować je w przezroczystych wazonach lub specjalnych banków, tak aby były one łatwo zobaczyć i łatwe do uzyskania. Ciepłe zatwierdzenie od gości wezwie tę inicjatywę organizatorów jak dzielenie na stole małych zamkniętych workach, w którym można zabrać do domu ulubione smakołyki.

Dokonywanie słodki stół na weselu powinny być pozostawione przypadkowi: tle, obrusy, serwetki, pojemniki na desery – wszystko musi być zaprojektowane w tym samym stylu i „marki” kolorów ślubnych. Warto dodać kompozycję kwiatów, jasnych obrazów lub kart z nazwiskami traktuje.

Ślub – to jedno z tych wydarzeń, które następują moda idzie w parze z zachowaniem tradycji. A jeden z nich mówi, bez świąteczne ciasto niepojętej słodkim stole. Przygotowanie do ciast weselnych różnych konfiguracjach: jedno-, dwu- i trzy-kondygnacyjnych, z rysunkami, napisami, a także dekoracje w postaci kwiatów i pierścieni. Nowożeńcy razem wziąć nóż, pokroić ciasto na kawałki, a następnie rozprowadzać je do rodziców i gości. To jest zawsze w ruchu i uroczysty moment, kiedy wszystkie oczy i obiektywy są włączone do bohaterów przy okazji, więc wybór ciasta powinien być traktowany poważnie, więc nie rumienić, oglądanie niezapomnianych zdjęć.