732 Shares 4251 views

Elza Scarlet: biografia, zdjęcia. Pancerz Elsa Scarlet i ich nazwy

Elsa Scarlet lub Elsa Scarlett, stanowi jedną z kluczowych postaci i manga anime. Ona – najbardziej wpływowa kobieta w gildii „Fairy Tail”. Ale dokonując bardzo potężny czarnoksiężnik, twórcy anime nie nadał charakter najlepsze przeznaczenie. Zaprzyjaźnić, odnaleźć sens i kochać siebie, musiała ciężko pracować.


opis postaci

Elza Scarlet – to bardzo atrakcyjna i miła dziewczyna 19 lat. Jej długie rude włosy rzadko zebrane w koński ogon, a jej twarz jest ozdobiona ciemnych oczach. Nikt nie może konkurować z urodą i wdziękiem figury. I taka sytuacja utrzymuje się pomimo faktu, że jest ona stale jedzenia słodyczy, zwłaszcza ciasta.

Photo by Elsa Scarlet otwiera widzowie wojowniczy charakter, nie bez uroku. To nigdy nie jest taki sam, bo w tym tkwi jej siła – natychmiastową zmianę zbroi. Ale to zdarza się tylko w walkach. W życiu codziennym ona zazwyczaj preferuje lekki pancerz, który może chronić przed atakiem z zaskoczenia, aby dać czas na wymianę zbroję.

Color Magic Elsa szkarłat, dlatego też ma swoją nazwę. Ale ubrania i zbroje nigdy nie będzie miał jednego konkretnego skoku, zawsze są różne.

biografia

To nie od razu stał się potężnym magiem, Elsa Scarlet. Jej biografia nie różni się radosne i predkrasnymi wydarzenia. Urodziła się około 765 rodziców lub innych krewnych z dziewczyn nie wiedziała, jak Scarlett ani próbowali znaleźć informacje. Po pierwsze, to był prosty niewolnik zaangażowany erekcji „System R». Ale jeden z budowniczych, Rob znalazł się członek cechu, „ogon Fey.” Pomógł jej uciec, jednocześnie otwierając wnętrze młodej dziewczyny magiczne.

Prace budowlane na wielu dzieci i młodzieży, w tym Gerard. Wraz z nim, zdecydowała się uciec, ale nie jest to możliwe. Gerard udaje mu się chwycić osłonę, a następnie brutalnym torturom. W procesie jest podawany złego ducha, który pomaga mu radzić sobie z przeciwnikami. Ale Gerard staje się jeszcze bardziej gwałtowny charakter niż samych strażników. To oddaje „Paradise Stronghold”, ale Elsa ma czas na ucieczkę. Nawiasem mówiąc, właśnie ze względu na Roba, ona następnie wchodzi do cechu.

cechy

Elza Scarlet – specjalny charakter anime, co znajduje odzwierciedlenie w cechach charakteru. Podobnie jak wszystkie młode dziewczyny, ona zwraca szczególną uwagę na ich piękno. Choć wygląda bardzo niezwykłe. Po pierwsze, ona prosi swojego rozmówcę o tym, jak to wygląda, ale odpowiedź na to jest mało interesujące. Scarlett jest pewien, że będzie on biedny i nie lubi. Dlatego preferuje bezpośredni ładunek trafiony.

Jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na fakt, że Elsa uwielbia eksperymentować z ubraniami. Dziś ona jest ubrana w kelnerka lub pielęgniarkę, jutro staje się miłym kuba, i tak dalej. D. Jest prawdopodobne, że pasja ta otrzymała dzięki swojej zdolności do zmiany pancerza podczas walki. Ona nie wie, jak to jest – być zawsze taka sama.

Często ludzie wokół pobliżu Elsa znudzi, nie nudny do jej podjęcia. Ale to jest – wielkim przyjacielem, mimo że cały czas stara się nauczyć, aby kształcić. Nawiasem mówiąc, wiele z jej wskazówek nie jest bez znaczenia i bardzo pomocny.

The Guild "Fairy Tail"

Miradzheyn jest głównym wrogiem i rywalem, nowy członek gildii. Elza Scarlet walczył z nią, tylko dostać szansę. Ale to, co pozwoliło mu uzyskać tytuł „Sorcerer Klasy S”, i zdarza się w wieku 15 lat.

Cech robi systematycznie. Scarlett wydaje swoje otoczenie, znajomych, a ona ciągle próbuje ingerować w ich prywatność. Natsu i Gray, na przykład, jest bardzo irytujące młoda czarownica, ona bije je do wiecznej walki. Ale mimo to, Elsa odnosi się do nich jako młodszych braci. Ponadto, Szary, staje się dobrym przyjacielem, który w każdej chwili może polegać.

Nieco później, istnieje inna postać otoczona Scarlett – Lucy. Początkowo jej talenty nie zostały docenione. Jednak po Lucy wykonuje polecenia Natsu stosunek Elsa zmienia się drastycznie.

Dla gildią Scarlett jest gotowy na więcej, nawet śmierć jej nie przestraszyć. Jeśli trzeba chronić przyjaciół od wrogów, to zrobi to bez myślenia o własnym losie i dobrego samopoczucia.

Charakter i zdolność

Nie ma bardziej wydajne i celowe czarodziejka niż Elza Scarlet. Armor samotność czyni ją jeszcze bardziej, zmuszając zapomnieć o samozachowawczego. W walce, ta młoda dziewczyna zachowuje się tak, że będzie zazdrość doświadczonych czarodziejów i wojowników. Wszyscy członkowie „Fairy Tail” awe sam jej imię.

Kiedy Scarlett pokazuje jego szacunek lub pochwały, dotyczy twarzy znaków do jego piersi. W tym momencie zapomnieć o bólu i straty, ponieważ taka czarodziejka gest – wielka rzadkość.

Jeśli chodzi o moc, to jest przezbrajania. W zależności od tego, co ma do walki z wrogiem, Elsa może natychmiast zmienić broń i zbroję. Ich ona „wyciąga” z innego świata, a każdy z nich ma inną charakterystykę.

zbroja

Armor Elsa Scarlet (nazwy niektórych z nich można obejrzeć w tabeli) są przedstawiane w niezliczone. Istnieje ponad 100. Niektóre stroje nie są interesujące, ponieważ tylko wpływają na wygląd bohaterki. Tylko niektóre z nich mogą być naprawdę najlepsi pomocnicy w walkach. Zostaną one omówione poniżej.

Nazwa zbroi efekt
Valkyrie To pozwala oprzeć się wielu wrogów. Elsa oscylować wokół łopatek, które w znacznym stopniu pomóc w walce
Giant lub Titan Rosnąca siła rzutu
czarne Skrzydło Noszenie go, Elsa staje się jak nietoperz. Jest to okazja, aby latać
diament Nacisk kładzie się na obronę, bohaterka jest w stanie wytrzymać potężne ciosy
lampart Mogą zwiększyć sprawność i wytrzymałość, ale obrony ofiary
Queen of thunder Chroni przed piorunami i ataków elektrycznych. Charakterystyczną cechą – obecność dużej i niezdarny pracowników
Scarlet Cherry Przenieść moc bohaterki na miecze, pozwalając uderzyć przeciwnika z poważnymi zbroi
czarodziej Zwiększa szybkość i wytrzymałość, dzięki czemu ruchy gładka i elastyczna
Królowa morza Przeznaczony do użytku na wodzie. W związku z tym, że jest w stanie odzwierciedlić dowolny wodny atak
Królowa Ognia Mogą one chronić przed atakami przeciwpożarowych, a także używać ich w pojedynkach i bitwach

Niewątpliwie Scarlet Elsa jest najbardziej kolorowy i niepowtarzalny charakter anime „Fairy Tail”. Jego wytrzymałość, aby wytrzymać napór setek potworów i stworzeń, a podczas bitwy Scarlett nie potrzebujemy pomocy kolegów. To nie jest już tylko ona była w stanie powrócić do swojej dawnej świetności gildii.