891 Shares 5429 views

Efremov Nikita Mihaylovich: biografia, życie osobiste, zdjęcia młodego aktora

Kto jest Efremov Nikita Mihaylovich? Ta młodych, zdolnych ludzi już dość dobrze znany aktor, zasługuje nie tylko znane nazwisko. Ma nie tylko dane doskonała aktora, ale także ma bardzo atrakcyjny wygląd: Wysoki, świecące niebieskie oczy i niesamowity urok i miły ton głosu. Jego zdolność do uzyskania ludzi, zwłaszcza dziewcząt, było powodem, że jest on uznawany za dużo powieści z dość znanych aktorek, choć temu zaprzecza. Tak, niech dowiedzieć się więcej szczegółów z jego biografii, rozwijać się jako aktor, jak i życiu osobistym.


Historia rodziny i biografia Nikity Efremova

Urodził się w Moskwie w dniu 30 maja 1988 r. Nazwa jego słynny ojciec Mihaila Efremova i bardziej sławny dziadek Oleg Jefriemow zaczął nosić tylko 12 lat. matka Nikity – Asia Vorobyeva (Bikmuhametova), absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Moskiewskiego.

Dość ciekawa historia się rodzicom Nikita: spotkali się w teatrze „Współczesnej”, gdzie pracował jako redaktor Asya literackiego, zbierając kawałki dla produkcji i Michael krótko kierował Teatr Studio „Sovremennik-2”. W tym czasie, Asia była żoną Antona Tabakov, ale ze względu na powieści Michaela rozwiedli. Jednak nawet po urodzeniu chłopca para nie zalegalizować ich związek, a wkrótce sprzedawane na stałe.

Podczas formowania osobowości aktora

Efremov Nikita Mihaylovich poszedł do szkoły z zacięciem matematycznym. Był dość emocjonalne i aktywny chłopiec: kochał piłkę nożną, hokej, siatkówka, udział w szkolnym amatora. Na pierwszy myśli o zawodzie aktorskim, ale do końca szkoły zdecydowałem, że byłoby wprowadzić Moscow Art Theater School. Ojciec nie próbował odwieść syna od tej dziedzinie, choć ostrzegł, że taka praca nie jest ich płuca. Nikita został przeszkolony na kursie Konstantin Raikin aw 2009, na studiach, było jasne, że ma wielki potencjał.

praca teatr Nikita Efremov

Kwestia Moskiewskiego Teatru Artystycznego Szkoła została poprzedzona dwiema tezami, które zaangażowane Efremov Nikita Michajłowicz. Odgrywa "Silence – Gold" (rola Don Juan) i "Biada z Wit" (rola Chatsky). W drugim, zdobył „Złotą Listę 2009” dla najlepszego aktora.

Po studiach podjął pracę aktora w teatrze Moskwa „Współczesnej”, założonej przez jego dziadka. Nikita twierdzi, że działał bez pomocy i interwencji ojca. Jest możliwe, aby wierzyć, ponieważ został zaproszony do pracy w innych teatrach. W „Współczesna”, że jest zaangażowany w następujących produkcjach:

  • "Czystych" (S. Naydenov) skierowane E. Polovtseva – rola p Kolb.
  • "Three Towarzyszy" (EM Remarque) wystawiona G. Volchek – wykonuje Gottfried Lenz.
  • "Serge" (Czechowa) skierowane K. Vytopotova – Sergei Wasyliewicz Nikitin odgrywa.
  • "Gorbunov i Gorczakow" (Brodsky) wystawił E.Kamenkovicha – rolę Gorbunova.

Filmy i rola

Już w latach studenckich Efremov jego Nikita Michajłowicz pojawił się w epizodzie w pierwszym filmie – Staś grał w serialu „My Fair Niania” i Eliasza w melodramacie „Najpiękniejsza”. Pierwszym bohaterem jest przedstawiony na ekranie Nikita – to motyw z filmu „nienasycony”. Ale przede popularność i sukces przyniósł kołowrotek wojskową filmie „The Legend of bombowca”, gdzie aktor wcielił się w rolę pilota Andrew Grivtsova Radzieckiego. Zaraz po premierze filmu wyrażona przez Iwan Jefriemow Cartoon „carewicza Iwana i Wilk”.

Zdarzenia te miały miejsce w 2011 roku, aw 2012 przyniósł sławę Nikita pracuje w cyklu „lat osiemdziesiątych” (student Galdin) oraz w filmie „Cinderella” (Pasha bohater). Potem zagrała w filmie „Miłość z akcentem”, „zabawa”, „Wszystko zaczęło się w Harbinie”, „Próba”, „ciocia”, „Odwilż” (gdzie gra jego dziadek), „Priest-san”, a także głos druga część komiksu o carewicza Iwana. W produkcji 2014 są już trzy obrazy, które zaangażowane Efremov Nikita Michajłowicz.

Prywatne życie młodego aktora

Wielu widzów, którzy lubią pracę aktora, zainteresowanych szczegółami swojego życia osobistego. Wynika to z faktu, że Nikita należącej do słynnej rodziny, a on jest uznawany za wielu romansów biurowych. Na przykład, dziennikarze twierdził, że spotkał się z Kristinoy Asmus, partner w filmie „Kopciuszek”, ponieważ podczas prezentacji obrazu, wyglądały jak szczęśliwa para. Aktor i jego rodzina twierdzą, że stosunki między nimi jak para nie miała.

Wiadomym jest, że w jego życiu odegrała znaczącą rolę inną aktorkę Annę Mihaylovskaya, ale rozpadł się szybko. Teraz Nikita – Yana Gladkih, zbyt młoda aktorka, z którą spotkał się już ponad rok. Ale to jest niemożliwe do przewidzenia przyszłości w osobistym życiu aktora, który mógłby łatwo zdobyć serce kobiety. Patrząc na ojca, mając 6 dzieci z różnych żon, może on podążać za jego przykładem.

Jeśli nie widziałem go w filmie i nie wiem jak to wygląda Efremov Nikita Mihaylovich, zdjęcia aktor jest w tym artykule. Możesz być zainteresowany nie tylko jego życie osobiste, ale również jego praca.