137 Shares 1241 views

Dmitry Miller: biografia, filmografia, życie osobiste

Popularny i bardzo popularne do tej pory aktor. Po uruchomieniu swojego życia artystycznego ze sceny, że działał równolegle w niewielkich rolach w filmach. Spotkać – aktora Dmitry Miller.


Niezwykła droga do zawodu

Dima Miller urodził się 2 kwietnia 1972 roku. Jego mała ojczyzna było miasto Mytishchi. Chłopiec urodził się w najzwyklejszym rodziny rosyjskiej, nie ma związku z bohemy aktora. Jego matka – księgowym, a tata – prosty cieśla. Dmitry droga do zawodu była bardzo długa.

Po pomyślnym ukończeniu liceum wyjechał do służby w wojsku. Kiedy wrócił do rodzinnego miasta w 1992 roku, młody człowiek zaczął pomagać jego szkolnych przyjaciół do obrotu na rynku. W tym samym czasie wstąpił do szkoły medycznej.

Wydawało się, że los nabytych dobrze zdefiniowanych konturów i perspektyw, gdyby nie przypadek. Chodzenie jeden dzień w Moskwie, Dmitry Miller zobaczył ogłoszenie o rekrutacji studentów rozpoczynających się w słynnej szkole teatralnej. Wspomina aktor udał się do studia z ciekawości, aby zobaczyć jak wygląda proces licytacji. Ale nieoczekiwanego – zainspirowany twórczej atmosferze, zdecydował się wziąć udział w konkursie i czytać słynny fragment z „Mojego Hamleta”. Jednak początkujący aktor nie mógł poradzić sobie z podniecenia. Debiut można uznać za niepowodzenie, gdyby nie pomoc słynnej aktorki Bystrova Anna Pawłowna. Podeszła do zawstydzić faceta, wziął go za rękę i zaprosił do zapoznania się z nią przejście. Wszystko poszło świetnie!

Początki kariery

Jako student WTU im M. S. Schepkina, że zanurza się w swoich badaniach. Dmitry nie zakładamy, że zawód aktora więc zabrać go. W 2001 roku ukończył studia i rozpoczął pracę w teatrze muzycznym „w Basman”, który przez pięć lat stał się stałym miejscem pracy.

Należy zauważyć, że ekipa telewizyjna zauważył aktora początkujących i zaproponował mu mały epizod w filmie „Marsz Turecki”, następny „Antikiller”.

Finest godziny

Dmitry Miller, którego biografia jest już nierozerwalnie związana z zawodu aktorskiego, pierwsze promienie chwały czuł po premierze filmu „The Servant”. Wydarzenia pochodzą obraz w czasie wojny rosyjsko-szwedzki.

Nieustraszony i romantyczny Francuz Sharl De Breeze Miller stał się bardzo popularnym bohaterem wielu widzów. Należy zauważyć, że w celu uzyskania naturalnego obrazu i harmonijny, aktor przez kilka miesięcy aktywnie zaangażowany w konnej i szermierki.

"Montecristo"

Dmitry Miller, którego filmografia została wypełniona ciekawych prac, a rok później wystąpił w serialu. Tym razem dostał negatywną rolę Maksima Orłowej. Dmitry bohater znalazł się w trudnej sytuacji i popełnić łajdactwo. On stara się złamać sieć negatywnych okoliczności, ale na próżno.

popularne utwory

W 2010 roku Dmitry Miller zadowoleni jego fani pracować w dramacie kryminalnym „Cherkizon. Jednorazowe ludzi ". W tym filmie aktor zagrał rolę Siergiej Winogradow chirurga, którego żona umiera pod tragicznych okolicznościach. Chcąc zmienić życie na lepsze, bierze ze sobą pasierbicę dekady przeniósł się do Moskwy. Ale problemy nadal plagą chirurga – dziewczyna na Rynek Czerkizowski znika w tajemniczych okolicznościach. Opuścił życie społeczne w ramach rynku, a później wpaść w niewolę.

W tym samym roku Dmitry Miller pojawił się przed jego fanów w mistycznego thrillera „Masakra”. Grał rolę Władimira Pazurkevicha, który marzy o zostaniu najbardziej zwykłym człowiekiem, a być z kobietą, którą kochał, ale na szczęście to zapobiega ciemną i tajemniczą stronę życia. Winić potężny rodową klątwę.

„Kiedy żurawie odlatują na południe” (2010)

Wielu pamięta pracy aktora w tym pięknym melodramatu. nauczyciel wieś Irina samotna matka z pięciu letniej córki. Była przyzwyczajona się rozwiązywać swoje problemy. Ale problem, winę na samotnej kobiety, to jest poza mocą niego. Jej córeczka jest nieuleczalnie chory. Dziewczyna pilnie potrzebuje kosztownej operacji, które mogą być wykonywane tylko w Niemczech. Liczne odwołania do urzędników i prośby o pomoc nie przyniosły żadnych rezultatów. Pozostaje jedyna nadzieja – miejscowy biznesmen Ivan Zhurbin, ale również od odpowiedzi Irina nie otrzyma. Zdesperowany, biedaczka miesiąc wynajmuje opuszczony dom nad jeziorem, aby spędzić ostatnie dni obok umierającego dziecka. Ale los zdecydował inaczej ..

CTC kanał wprowadzony w 2011 roku adaptacji popularnego serialu izraelskiego, który został nominowany do nagrody „Emmy”, jak sitcom. Na naszej telewizji, był nazywany „Traffic Light”. Film opowiada o relacji trzech długoletnich przyjaciół. Jednym z nich jest żonaty, drugi w najbliższej przyszłości zamierza się ożenić, a trzeci – kawaler i niepoprawny kobieciarz. Jego rola właśnie grał Dmitri Miller.

W 2012 roku na kanale telewizyjnym „Rosja” rozpoczął pierwszy sezon popularnego serialu telewizyjnego „Sklifosovsky”. Pierwszy sezon składa się z 24 odcinków. Dmitrij grał rolę utalentowanego chirurga Petra Pastuhova. Film opowiada o codziennym życiu słynnej „Sklifa”, gdzie cała praca jest podporządkowana jednym celu – aby ratować ludzkie życie. Sukces serialu był oszałamiający. Publiczność była bardzo zainteresowany losem bohaterów w białych płaszczach, więc wydali swój drugi sezon w 2013 roku. Lekarze i pielęgniarki nadal ratować życie, a równolegle do zrozumienia zawiłości własnych losów. W 2014 pojawił się trzeci sezon serialu. Życie i losy głównych bohaterów nie pozostawi nikogo obojętnym.

Życie osobiste Dmitrija Millera

Przez ponad piętnaście lat, popularny aktor ożenił się z kolegą, aktorka Julia Dellos. Ich znajomość miała miejsce w klasie stepów że Dmitry uzależniony. Został poproszony o wypracowanie z aktorką, która chciała nauczyć się stepować beat. Rezultatem jest szczęśliwa rodzina. 04 kwietnia tego roku, Dmitry został dumnym ojcem dwóch uroczych córek. Jest to pierwsze wspólne dzieci Miller i jego 42-letnia żona Julia Dellos. Dmitri ma syna, Daniela, który w ubiegłym roku ukończył wydział dziennikarstwa telewizyjnego Uniwersytetu Moskiewskiego.

„Brakujące”

Melodramatyczny seria zbrodnia została wydana w 2013 roku na kanale telewizyjnym NTV. Pod koniec 90 prospektywne operacyjnego Aleksandra Boukreev Sergeem Tihonovym i jego partner starał się zatrzymać niebezpieczny recydywista Awdiejew. W pogoni dostaje w wypadku samochodowym, wpada w śpiączkę, a od dokumentów, gdy nie jest to niemożliwe, aby go zidentyfikować. Uważany jest za zaginionych.

Po 18 lat w szpitalu w małym miasteczku wyszedł ze śpiączki, nieznanego młodzieńca. Dla niego wszystko w zmienionym świecie niezrozumiałe i nieznane …

Dmitry Miller szkoda

Na początku tego roku, Dmitry był poważny problem ze stawów. Potrzebował do operacji stawu biodrowego. Operacja została przeprowadzona przez niemieckich ekspertów w Bad Salzuflen. Cały czas z nim była jego ukochana żona Julia i wierny.

ciekawostki

Od 2012 roku, Dmitry Miller zainteresował się surowej żywności, pomimo faktu, że kocha pyszne gotowane mięso. Jednak nowy system władzy, z którą wprowadził żonę, miał duszę aktora. Trzy miesiące później, poczuł przypływ sił i energii. Dmitry praktyka chińskiej gimnastyki codziennie rano i wykonuje serię ćwiczeń jogi.