745 Shares 7596 views

Ślub bukiet frezji podkreślać urodę panny młodej

Frezja – roślina z Afryki Południowej. Ma pachnące kwiaty o delikatnym i wyrazistym aromacie i ogromnej palecie kolorów – od białego do fioletowego. Ta wieloletnia roślina może być uprawiana w szklarni lub w otwartym terenie w subtropikalnym klimacie.

Trochę historii

Pachnący kwiat frezji zawdzięcza swoją nazwę na cześć botanik i lekarz kutra. W swoim kraju (Republika Południowej Afryki) rośnie w wilgotnym brzegu w pobliżu wody. Na liściach macierzystych są całkowicie nieobecne, ale jego szczyt zwieńczony kwiatostanu 3-5 sztuk. Pomysł, aby zbierać te kwiaty w bukietach urodzonych stosunkowo niedawno – na początku XIX wieku. Ale w tych dniach, bukiet frezji mogli sobie pozwolić wszyscy – to było bardzo drogie.

Znaczenie kwiat

Te wspaniałe kwiaty dawna symbolem szczerości i zaufaniu. Kwiaciarnie go używać, gdy ktoś ma do powiedzenia w języku kwiatów, słowa uznania i wdzięczności.

Z historii bukiet ślubny

Jeśli dzisiejsza bukiet ślubny – romantyczny atrybut, zanim miał znaczenie magiczne. W Rosji narzeczona zbierając bukiet czosnku i innych silnych pachnące rośliny, aby odstraszyć złe duchy. W starożytnej Grecji, panna młoda włosy plecione bluszcz, symbolizujące wieczną miłość. W Hiszpanii, w rękach dziewczynki miał być gałęzie drzew cytrusowych. Od XVIII wieku w Europie, panna młoda z pewnością do dekoracji z kwiatów pomarańczy drzewa. Obecnie w wielu krajach, tradycje narodowe są przechowywane starannie. Na przykład, wszystkie angielskie narzeczona nadal wychodzić do gości z małym bukietem Forget-me-lub urokliwych bratków. Bride wysokiej społeczeństwa z pewnością dodać do bukietu Myrtle patyk. Mówi się, że ta tradycja wprowadziła nawet Koroleva Viktoriya.

Bukiet frezji wesele

W ostatnich latach nasz kraj stał się bardzo popularny Proste i eleganckie ślubny bukiet frezji. To nie jest po prostu kwiatowy kompozycji, jest symbolem wyrafinowania, gentility i czułości. Bukiet frezji nadać mu niepowtarzalny urok i lekkość, przekształcić go w księżniczka. Ten wyjątkowy kolor – są one w stanie utrzymać swój niepowtarzalny smak i świeżość przez dziesięć dni po cięciu.

Bukiet białych frezji

Jeśli bukiet ślubny z frezji będą dokonywane wyłącznie z białych kwiatów, stanie się symbolem anielskiej czystości i niewinności panny młodej, w czasie całej celebracji będą przyciągać wzrok wszystkich obecnych.

Połączenie z innymi kolorami

Można stworzyć luksusowe ślubny bukiet frezji, dodając do nich róża, orchidea i trochę zieleni. Rygor i gentility freesias, eleganckie róże i storczyki stworzy bezkonkurencyjną skład czułością.

Alergia na frezji

Jak wspomniano wcześniej, frezji – tropikalny kwiat, który ma dość delikatny, ale silny zapach. Bride całej uroczystości będzie go wdychać, więc kupując ślubny bukiet frezji, należy wziąć pod uwagę specyfikę organizmu. Jeśli raz masz objawy reakcji alergicznych, to lepiej zrezygnować z tej bukiet.