867 Shares 4128 views

Jakie są konkursach Dziecięce urodziny

Największą radość w życiu każdej rodziny – jest, oczywiście, dzieci. Posiadanie dziecka przynosi wielkie szczęście i niekończące opieki. I nie są one coraz mniejsze z każdym rokiem. Jednym z najbardziej kłopotliwych, ekscytujących i radosnych dni – w dniu urodzin syna lub córki. Naturalnie, ten dzień powinien być szczególnie niezapomniany, naprawdę zabawne, nietypowe. Gdy firma ma zamiar trochę niespokojny i niespokojny chłopców i dziewcząt, najlepszym sposobem na ich hobby staje zabawy na świeżym powietrzu gry z określeniem zwycięzców i nagród. Bardzo dobre będą konkursy dla dzieci na przyjęcie urodzinowe. Są to ogromna liczba. Więc z wyborem żadnych problemów. Trzeba tylko otworzyć prasowej dzieci lub stron internetowych i może sprawić świąteczny program, który obejmuje różnorodne konkursy. W dniu urodzenia dziecka ważne jest, aby wybrać dokładnie to, co będzie cieszył przez urodzin i jego przyjaciół. Konkursy powinny być do gier, ekscytujące i zabawne.


Tak, że można wybrać wakacje dla dzieci?.

Pierwszy i prosty konkurs nazywa się „pchnięcie kulą”. Co należy zrobić tutaj? Z jednej strony stołu od krawędzi umieścić nadmuchiwanego balonika. Wybierz, który doprowadzi, wiążąc je z taśmy lub szalikiem oczy i odwraca się plecami do stołu. Lider odchodzi od stołu bezpośrednio na 4-6 stopni i zamienia na miejscu kilka razy. Po tym, musi znaleźć stolik i spróbować przedmuchać piłkę z nim. Najczęściej okazuje się, że dziecko odwraca po utracie orientacji i jest zupełnie w innym kierunku. Wygląda to dość zabawne i przyjemne resztę wakacji.

Jakie inne konkursy dla dzieci na przyjęcie urodzinowe, można zorganizować dla gości? Na pewno wszyscy będą cieszyć się zabawa konkurencji „Drum wkrótce.” Sama nazwa już ujawnia swoją istotę. Aby zagrać w grę trzeba będzie dwie cewki oraz ciąg 3-6 metrów. W środku przędzy jest wiązce lub skrzyni zawiesza. Dwóch graczy wziąć na cewce i są naprzeciwko siebie w takiej odległości, że nić napiętą między nimi. Na hrabiego „trzy” dzieci zaczynają wiatr wątek na szpuli, im szybciej, tym lepiej. Stopniowo będą bliżej do znaku w środkowej, nici, a zwycięzcą zostanie ten, kto pierwszy dotrze do niej.

Które można przeprowadzić przetargi na urodziny? 8 lat dzieci – jest to czas, kiedy był już w stanie czytać i pisać. Konkurs, który ujawnia swoje zdolności i te umiejętności będzie przydatna. „Zbierz słowo” Na przykład grę. Do konkursu będą wymagać zestaw modułów, z których każdy jest napisane literami alfabetu. Dzieci siedzą wygodnie wokół stołu. W specjalnym pudełku stawiamy notatkę z prostymi krótkimi słowy, wymieszać i dać każdemu szansę na zdobycie jednej liście. Na rozkaz faceci zaczynają zbierać kostki słowa napisane na swojej kartce papieru. Kto będzie zbierał pierwsze właściwe słowo, dostać słodką nagrodę.

Konkursy dla dzieci urodziny zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem dla ciekawej i zabawnej rozrywki. Ważne jest, aby pamiętać, że przegrani w konkurencji nie powinno być. Wszyscy uczestnicy gry muszą być przyznawane nagrody, wszystkie takie same konieczne jest, aby podziękować za udział w konkursach. Nikt nie powinien czuć się obrażony.

I musimy dbać o programie konkursowym na wakacje dla dzieci. Ważne jest, że proces zaangażowany i dziecko. Wielka przyjemność z nim dostanie Ciebie i Twojego dziecka. Czasami rodzice z dziećmi cieszyć się grając w konkursach dla dzieci. Na urodziny każdego dziecka najbardziej chce się bawić i spędzać czasu z najbardziej bliskich i rdzennych mieszkańców – matka, ojciec, przyjaciele. Wspólne gry i konkursy – to najlepszy sposób, aby spełnić to pragnienie.