745 Shares 7673 views

Instrukcje: jak umieścić na czarnej liście w „Classmates”

W sieciach społecznych, mamy niekiedy do czynienia z takimi użytkownikom komunikować się z tym dość ciekawa, a może więcej, zdegustowany. Takie osoby nie chcą pokazać swoje zdjęcia i podzielić się wiadomością. Korzyść z administratorów sieci społecznych i dostarczyły go. Istnieją specjalne funkcje, aby ludzie na czarnej liście, a tym samym ograniczyć ich dostęp do swojego profilu. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak umieścić na czarnej liście w „Classmates”.

Jak przydatna ta funkcja?

można dokonać komunikacja w popularnej rosyjskiej sieci społecznej bardziej komfortowe i self-zdefiniować listę ludzi, którzy nie mogą przeglądać swoje konto. Ponadto:

  • użytkownik, który znajduje się na czarnej liście, nie ma dostępu do strony;
  • pisanie wiadomości, monitorowania stron aktualności, komentarze fotograficznych, on też nie może.

Gdzie w „kolegów” czarnej liście?

Aby dostać się do listy osób, którzy mają dostęp do Twojego profilu został ograniczony na swojej inicjatywy, trzeba będzie:

  1. Idź do strony.
  2. Wybierz „Więcej” link. Znajduje się w pasku menu, tuż po swoich danych (imię i nazwisko).
  3. Wybierz sekcję „czarnej liście”.
  4. okno otworzy się przed tobą, gdzie można zobaczyć wszystkie niechciane osoby, o ile oczywiście, mają tam.

Jak na czarnej liście w „Classmates”?

Pozbyć się uciążliwego użytkownika jest bardzo proste. Proponujemy dwa sposoby na czarną listę.

  1. Przejdź do strony użytkownika, który chcesz, a następnie wybierz z menu po awatarów, link „Zgłoś nadużycie”. Jeżeli którykolwiek z punktów blisko ciebie, a następnie umieścić przed nim kleszcza i kleszczy do propozycji zmiany ludzkie nieszczęście.
  2. Wykorzystują was będzie w stanie tylko jeśli wcześniej korespondował z tą osobą. Tak, przejdź do sekcji „Wiadomości” (pomarańczowy menu pionowe), to okaże się konieczne korespondencji z użytkownikiem i na górze wybierz ikonę kłódki (skrzyżowane okrąg).

Główną różnicą pomiędzy pierwszym sposobie, drugi jest dodanie osoby do czarnej listy cicho nie dostaniesz. Twoja wizyta jego strona będzie wyświetlana w sekcji „gości”. Interesuje się pytanie, jak umieścić na czarnej liście w „Classmates”, pozostając niewidzialnym? Odpowiedź jest prosta – należy wybrać drugą metodę.

Usuwanie czarnej liście

Jak na czarnej liście w „Classmates”, mamy już omówione wcześniej. Teraz możesz dowiedzieć się, jak odblokować użytkownika, w przypadku, jeśli kiedykolwiek trzeba z nim rozmawiać. Działania są również bardzo proste. Musisz iść do czarnej listy i najedź na awatar właściwą osobę. W menu, które się pojawi, wybierz opcję „Unlock” i kliknij na nią. Gotowe! Dostęp do strony użytkownika odbudowane.

Oto funkcja ramach „kolegów” stronie internetowej, aby pomóc chronić się przed niechcianym komunikacji z użytkownikami i spędzania czasu w sieci społecznej z przyjemności.