214 Shares 9937 views

Odkurzacze z akwafiltrem Thomas Twin TT Aquafilter. cechy eksploatacyjne Instrukcji

Odkurzacze z dużą liczbą akwafiltrem. Ich producenci obiecują wysokie stawki. Twierdzą, że produkty są zdolne do całkowitego usuwania kurzu, tracąc jedynie jedną setną (lub nawet tysięcznej) procenta. Ale nadal trzeba zobaczyć, jak sprawy mają się naprawdę. Po tym wszystkim, nie zawsze można wierzyć obietnicy.


Jeden z najbardziej znanych producentów odkurzaczy do prania jest niemiecka firma „Thomas”. Produkuje m.in. odkurzacza z akwafiltrem Thomas Twin TT Aquafilter. Instrukcja obsługi pomoże Ci zrozumieć, dobrze jest on naprawdę jest, jak twierdzą twórcy. Opisane zalety towarów mogą w niektórych przypadkach ma być wadą.

Przegląd odkurzacza

Nowoczesna technologia, dzieła wielu ludzi przez długi czas pomógł stworzyć nowy model Odkurzacze z akwafiltrem. Mówimy o modelu Thomas Twin TT Aquafilter. Regulaminy załączone do zestawu, zapewnia, że odkurzacz jest w stanie oczyścić wszystkie powierzchnie w pomieszczeniu (podłogi, meble, dywany, i tak dalej).

Ponadto, twórcy twierdzą, że model jest w stanie oczyścić powietrze w pomieszczeniu. Według ich zapewnienia, że oczyszczone 99,99% wszystkich cząstek zawieszonych w powietrzu mikroskopowych. W tym celu odkurzacz wyposażony w filtr HEPA.

pralki odkurzacz Thomas Twin TT Aquafilter nie ma worka na kurz. Zamiast tego zainstalowany zbiornik wodny oraz dwa filtry. Jedna z nich przebiega powietrza odlotowego. Inne – woda.

parametry techniczne

Za pomocą odkurzacza do czyszczenia na mokro, na sucho i zbierania wody. Jego pobór mocy jest szesnaście stu kilowatów. Worek na kurz jest zastąpiony przez objętość zbiornika wody pięciu litrów.

Przednia obudowa ma zderzak ochronny. To chroni przed mechanicznymi szokować się odkurzacza, a także meble w pokoju. Teleskopowa rura jest wykonana ze stali nierdzewnej. Wąż jest bardzo elastyczny.

Obudowa jest w pełni chroniony przed wnikaniem wilgoci. Istnieje osobny zbiornik na detergenty.

dysze

Hoover „Thomas” z akwafiltrem obsadzone przez dużą liczbę dysz, które są zaprojektowane, aby ułatwić proces czyszczenia. Zestaw ten zawiera dyszę podłogowych i dywanów, szczotka do mebli, podłużne jak dysza do trudno dostępnych miejsc. Ponadto, ze względu na dostępne dyszy odkurzacza pozwala mycia okien, miękką powierzchnię. Jest dysza dywanów natryskowego.

Thomas Twin TT Aquafilter: Instrukcja użytkowania

Pierwszym etapem jest zawsze wykonywane suche czyszczenie. W ten sposób wszystkie zanieczyszczenia są usuwane, co jest wykrywane przez strumień powietrza. Czy kurz, piasek, nici, piór i tak dalej.

Następnie można przystąpić do czyszczenia na mokro. Odkurzacz do czyszczenia zanieczyszczeń, które nie mogą być wyeliminowane przez zastosowanie „suchym” sposobie, stosując akwafiltrem. Ta kategoria obejmuje suszone plam brudu rozlany sok ślady mokrych butów i tak dalej. Na tym etapie ważne jest, aby upewnić się, że zbiornik był zawsze woda. Nie wolno włączać odkurzacza, jeśli woda jest skończona.

Do pracy w trybie „na mokro” systemu zamiast akwafiltrem muszą być zainstalowane do ochrony elementów przed zachlapaniem „wet” i innymi częściami tego systemu.

Przed czyszczeniem na mokro dywanów i mebli tapicerowanych, upewnij się, że powierzchnie dane są odpowiednie do takiego sposobu czyszczenia. Na przykład, nie jest konieczne, aby odsłonić mokrej ściereczki, tkane strony, zbyt cienki i poplamione.

braki

Co dziwne, ale często zdarza się, że godność przekształcić wad. Stało się to z modelem „Thomas Twin TT Avafiltr”.

Na jakość czyszczenia odkurzacza służy do akwafiltrem. Cena, odpowiednio, będzie wyższa niż w „normalnej” modelu. Tak więc, w różnych sklepach wartość tego modelu jest w przedziale 18-23 tysięcy rubli.

Duża liczba dysz i szczotek pozwalają usunąć nawet najbardziej niedostępnych miejscach z różnymi rodzajami powłok. W tym przypadku nie są one używane tak często. To miejsce do przechowywania ich potrzebują dużo.

Po każdym zasysania i wszystkie jego elementy powinny być umyte i wysuszone. Ale nie ważne jak bardzo się starasz, pleśń lub grzyb może pojawić się w czasie. To powoduje nieprzyjemny zapach, który może być uwalniany do atmosfery podczas czyszczenia.

Urządzenie filtrujące są miejscem, w którym pył zbiera się w sposób ciągły. Jednocześnie są one poddane ubojowi. To zmniejsza moc ssania. Podczas czyszczenia dużych powierzchni, filtr będzie musiał umyć kilka razy.

Użyj odkurzacza jest kosztowne pod względem finansowym. „Akwafiltrem Thomas Twin TT” wymaga wymiana filtra HEPA nie rzadziej niż raz na dwa miesiące. Wymóg ten różni się od innych akwafiltrem czystsze. Cena jednego filtra osiąga połowę wartości konwencjonalnego modelu.

Mając to na uwadze, należy upewnić się przed zakupem, że wszystkie cechy pozwolą wykorzystać model, jak się wydawało. Jeśli tak, i masz zamiar kupić to model z akwafiltrem noty pralki odkurzacz Thomas Twin TT Aquafilter. Instrukcja obsługi pomoże zbudować i jak z nich korzystać.