346 Shares 2495 views

Lodówka LG GA-B489YEQZ: recenzje

Bez lodówki nie może żyć w naszych czasach nie ma rodziny. Dlatego prawidłowy dobór modelu tego urządzenia zależy od jakości ludzkiego życia. Teraz popularny lodówka LG GA B489YEQZ. Co to jest dobre, a co do parametrów tego modelu różni się od innych w swojej klasie?


producent

LG – koreańska marka sprzętu gospodarstwa domowego. Zakres lodówek marki, odkurzacze, kuchenki mikrofalowe, pralki. Produkty wytwarzane są w wielu krajach na całym świecie. Instalacje do produkcji artykułów gospodarstwa domowego z marką LG budowane są w Chinach, Indiach, Turcji, Filipin, Rosji. Firma produkuje drogie inteligentne technologie i produkty dla szerokiego grona odbiorców.

opis

Kraj pochodzenia lodówki LG GA B489YEQZ – Rosja. On nie ma dostępu do internetu i wiele innych drobiazgów nowoczesnej technologii. Ale to jest dość konkurencyjna marka na rynku rosyjskim.

Od podstawowego modelu posiadanego lodówki LG GA B489YEQZ różni się tym, że jego zamrażarka jest na dole. Każda z komór chłodniczych i zamrażarce, jest wyposażona w oddzielne drzwi. Całkowita ilość lodówce – około 400 litrów. Spośród nich użyteczną objętość nadaje się do użytku 360 litrów.

Wymiary 60h69h200 zobaczyć lodówkę LG GA B489YEQZ. Opinii niektórych nabywców powiedzieć, że zajmuje zbyt dużo miejsca w mieszkaniu. Ale zamrażarka zadziwiać rozmiary. Różni lodówki LG GA B489YEQZ. Opinie właścicieli powiedzieć, że w czasie, są one ładowane do niego 35 kg mięsa i około 5 kg kurczaka. Aby nie mrożone kawałki do siebie, warstwy przesunąć papier pergaminowy.

W komorze chłodzącej umieszczone półki do umieszczania produktów. Wszystkie z nich z otaczającej szkła. To chroni użytkowników przed cięciami.

Jak użytkowników do obecności stref świeżości i zerowym obszarze.

Ryby i mięso strefa świeżości nie są ogorzały. Owoce w miesiącu może być bez opakowania i nie psują. Oczywiście, obszar świeżość zajmuje dużo miejsca, ale jego obecność jest uzasadniona.

Wielu kupujących pozytywnie ocenić wnętrze komory sprzętu. Jest składana półka, wygodny w użyciu. Jest wykonana ze szkła z zderzaki z tworzywa sztucznego.

Lodówka LG GA B489YEQZ posiada specjalną osłonę siatkową dla przedziału roślinnego. Tworzy i utrzymuje poziom wilgoci wymaganej dla produktów do długiego przechowywania. Do zbierania nadmiaru wilgoci są specjalne komórki. Dla nich ona opadnie, a produkty pozostają suche zewnętrznie. Ale nie wysychają, są przechowywane soczyste i smaczne.

Jak odbiorców pudełka dostępność mięsne (dwa) i warzyw z różnych temperatur wewnątrz. Jednak wiele osób uważa, że pokój zbyt dużo mięsa i warzyw – bardzo mało. Chcieliby zobaczyć pudełko do przechowywania warzyw było więcej.

Jeśli usuniesz dolnej półce w lodówce łatwo dopasować trzy-litrowy słoik lub dużym rondlu.

Wiszące półki do montażu butelkach nie jest we wszystkich chłodziarkach.

zużycie energii

Lodówka LG GA B489YEQZ – urządzenie nowej generacji, które mogą być postrzegane, a jego klasa oszczędzania energii. Jest wysoki model A ++.

Jednak niektórzy użytkownicy mówią, że zużywa dużo energii elektrycznej lodówki LG GA B489YEQZ. Opinie wskazują, że temperatura w zamrażarce 18 stopni Celsjusza w miesiącu, to zużywa 25 kW. Inni użytkownicy mówią o oszczędnego wykorzystania energii w porównaniu do innych modeli lodówek.

Konsumenci twierdzą, że boczne ścianki lodówki nie są ogrzewane. Trochę ciepła, są one tylko w niektórych obszarach, w pobliżu drzwi.

kompresor

Kompresor przechowywać w zamrażalniku lodówki. On liniowy przetwornicy. To oszczędza energię. Produkty nawet po długotrwałym przechowywaniu pozostają świeże. Inteligentne kompresor monitoruje wydajność chłodzenia i dostosowuje go. Tarcie wewnątrz zminimalizowane.

Backdraft w tym modelu jest zastąpiony przez tłok. To pozwala zaoszczędzić energię. Punkty dotykowe jest mniejszy, więc powinien działać cicho lodówki GA B489YEQZ. opinie klientów, jednak powiedzieć, że czasami jest dość głośny. Niektóre słychać jednostajny szum chłodnic. Jak mówią, w sypialni to lepiej tego nie robić.

Wszyscy klienci zgadzają się, że piękny i stylowy lodówki LG GA B489YEQZ beżowy. Jednak niektórzy użytkownicy mówią, że z jego pracy wibruje całą ścianę. Dlatego też zaleca się słuchać dźwięku w trakcie pracy, przed dokonaniem wyboru. Ale dźwięk, który zmienia się okresowo. To może zniknąć po miesiącu i może pozostać na zawsze.

Sam kompresor falownik mniejsze zużycie niż normalnie, i trwa dłużej. Gwarancja na nim – 10 lat. Ale nie powinna być mniejsza niż 20 lat. Dowodem na to jest VDE Stowarzyszenia Badań.

Pomaga w technologii Multi-kompresor Przepływ powietrza (dystrybucja zimnego powietrza w komorze w różnych kierunkach). płynie rozpraszania wilgoci zgromadzonej w jednym miejscu, powietrze jest szybko i równomiernie chłodzona. A technologia działa w obu komorach LG GA B489YEQZ. Recenzje niektórzy użytkownicy mówią, że dzieje się na ścianach kondensatu i mrozu powstaje. Inni mówią, że nie obserwuje się takich zjawisk w swoich lodówkach.

rozmrażanie

Często jest to układ rozmrażania jest jednym z decydujących czynników przy wyborze modelu. Lodówka LG GA B489YEQZ (w załączeniu zdjęcie) jest wyposażona w układ Całkowity No Frost. Nie dostarcza żmudny odszraniania, ponieważ bloki lodu nie tworzą się na ściankach komory. Rozmrażanie odbywa się automatycznie. Strumienie powietrza są rozmieszczone w komorach chłodzenia i zamrażania równomiernie. Dlatego na różnych półkach lodówki samej temperaturze.

Funkcja tam przechłodzenie.

projekt

Kupujący jak projektowaniu lodówce. On nie ma problemu pochodzących do każdego klasycznego wnętrza. Zwłaszcza jak konsumenci lodówki LG GA B489YEQZ beżu. Opinie właścicieli powiedzieć, że jest to oryginalny, właściwy kolor do mebli z drewna. Materiał, z którego ściany i drzwi wykonane są, łatwe w czyszczeniu i oczyszcza. To prawie nie zarysować, w każdym razie, podczas czyszczenia. Ale nie wszyscy byli silny lodówki LG GA B489YEQZ. Opinie właścicieli powiedzieć, że po niektóre efekty fizyczne, takie jak kąt uderzenia stolcu, na drzwiach jest utrudniona.

Lodówka jest sterowany elektronicznie. Wyświetlacz jest umieszczony na zewnątrz drzwi. Niektórzy użytkownicy nie podoba się kolor – czarny. Ale istotą pracy jest dla niego jasne, i aby ją zrozumieć, nie trzeba dużo czasu. Ale na ekranie nie są wszystkie informacje na temat procesów zachodzących wewnątrz urządzenia. Można ustawić żądaną temperaturę, ale nie może kontrolować. Jeśli lodówka ma problemy, sprawdź, czy temperatura w tej chwili nie jest możliwe.

Opinie użytkowników wskazują, że produkty przechowywane w nim dłużej i lepiej niż stare lodówki.

bezpieczeństwo

Okres gwarancji na usługi chłodziarki – 7 lat. Jednak w celu użycia go do pracy płynnie, trzeba przestrzegać kilku prostych zasad.

Do lodówki należy przeznaczyć specjalne gniazdo, wszelkie sparowane i podłączone urządzenia nie powinno być.

Lodówka – przedmiotem zwiększonego ryzyka kontuzji. Głównym zagrożeniem może być związane z możliwością porażenia prądem elektrycznym w przypadku nieprawidłowego działania.

Wyłączenie lodówki, nie można pociągnąć linkę ostro, trzymając go mokrymi rękami.

Często odległość od lodówki do gniazd przeznaczonych dla niego jest większa niż długość kabla. Ludzie zwykle zaczynają się zmieniać sobie sznur do powieszenia na jego wylocie. Ale nie można tego zrobić. Takie działania są niebezpieczne dla lodówki i dla użytkownika. Dlatego operacja wymiana przewód musi być wykonywane przez centrum serwisowego.

Należy zachować ostrożność, aby zapobiec wilgoci lub wody z coraz na kablu. W przeciwnym razie może to spowodować pożar. Uraz prądem elektrycznym.

Aby trafić do lodówki nie jest aktualny mistrz, konieczne jest ziemią.

To nie musi być przechowywany w lodówce przez materiały palne, aby oczyścić go z rozpuszczalnikami. Może spowodować zwarcie i pożar.

Jeśli został zalany, możliwe jest włączenie do sieci dopiero po weryfikacji przez specjalistów z centrum serwisowym.

Owinąć lodówki LG GA B489YEQZ potrzeby, wykorzystując dolny uchwyt z przodu i góry na plecach.

Jeśli masz zamiar wyrzucić lodówkę, konieczne jest, aby usunąć uszczelkę drzwi. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do rodzin z małymi dziećmi. Oni często ukrywają się w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Jeśli będzie wspinać się w lodówce z uszczelniaczem i zatrzasnąć drzwi, a potem aby je byłoby praktycznie niemożliwe.

Obejmują sieć lodówkę lepiej od razu, ale po pewnym czasie. Po ustawieniu na poziomie komory i wszystkie elementy komory myjącej z sodą lub innych środków. Aż do rana on wysycha, wentylowane. Następnie można dołączyć.

Chłodziwa w lodówce LG GA B489YEQZ jest izobutan. To nie jest niebezpieczny dla środowiska, ale może się zapalić. Dlatego bardzo ostrożnie należy przetransportować go do obiegu chłodzącego nie jest uszkodzony i nie został zniszczony.

Jeśli masz podejrzenia, że jego integralność jest nadal uszkodzony, w żadnym wypadku nie mogą zawierać go w sieci. Pomieszczenie, w którym znajduje się w lodówce, powinny być takie, 8 g izobutanu miał do 1 m2 powierzchni. Sprawdzaj liczbę izobutanu może być patrząc na etykiecie wewnątrz. Dlatego duża lodówka w małym pokoju nie można umieścić.

Opinie konsumentów są pozytywne

Wszyscy użytkownicy zgłaszali majestatyczny i klasyczny wygląd, który ma lodówki LG GA B489YEQZ beżowy. Opinie wskazują, że radzi sobie z jego bezpośrednich funkcji: długoterminowe i składowania produktów o wysokiej jakości.

Kolor obudowy – biały nie jest pobity, a nie żółty i beżowy, marmurkowe, perłowy.

Podobnie jak w przypadku obecności różnych funkcji i ustawień panelu sterowania. Rodzice małych dzieci lubiących funkcji „ochrony dzieci”.

Oceń ten użytkownik pudełka na kołach, które są łatwe do usunięcia, nawet gdy są mocno obciążone. Tak, a lodówka na kółkach. W związku z tym, jest to wygodne, aby przenieść.

Jak odbiorców jasne diody LED, jest to dość silny i duży. nie znajduje się na boku, jak w wielu starszych modeli, a na dachu, tak że pożądane produkty znajdują się w lodówce łatwo. Żaden bank nie zamknie opinię.

Jest bliższa-stop drzwi. To będzie zawsze szczelnie zamknięte. Jest to użyteczne przy wentylacji po praniu.

Jeśli drzwi są przypadkowo otwarty, sygnał dźwiękowy poinformuje Cię o tym.

Odporny się światło przez 12 godzin.

negatywne opinie

Głównymi skargi hałaśliwym pracy i cienką powłoką drzwi. Właściciele wrażenie, że nie są one wykonane z metalu i tworzywa sztucznego z dodatkiem czegoś metalicznych (magnesy odbywają się na powierzchni drzwi).

Opinie użytkowników powiedzieć, że ich lodówka brzęczy jak traktor przez 10 minut co godzinę. W tym przypadku nie ma podkładki wyrównania nie pomagają.

Po pierwsze, coś grzechotanie, następnie clanks wewnątrz lodówki. Wentylator głośno brzęczy cały czas, od czasu do czasu coś bulgotanie.

Zakup lodówki LG GA B489YEQZ konsumenci mają nadzieję, że nie będzie temperatura w strefie świeżej zero. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Nie jest taki sam jak w komorze chłodzenia, około 3 ° C. Chłodziarka zerowej komora nie jest.

Pracownicy centrum serwisowe zmierzony poziom hałasu, to pokazuje, że dopuszczalna 40 dB nie są przekroczone. Jednocześnie stare modele emitują znacznie mniej dźwięków.

Opinie użytkowników powiedzieć, że świeżość powierzchni mięsa wynosi 4 dni i nie pogarszać. W rzeczywistości, należy pozostawić mięso na tak długo na świeżym strefie ryzykowne. Marchew można przechowywać bez szkody dla wyglądu, smaku i jakości czterech miesięcy.

Opinii nie zaleca się mycia świeżych obszary półki ponieważ woda spada pod szkłem i nie wysycha. Lepiej jest przetrzeć je wilgotną szmatką.

Co jeszcze Charakteryzuje LG GA B489YEQZ beżu? Opinii wada pod skraplania na taśmę uszczelniającą. Może to być spowodowane małżeństwie lub braki rury antykondensacyjny. Zgodnie z instrukcją musi być ogrzewany w okresie letnim – bardzo dużo. A jeśli to naprawdę zimno, a kondensacja ma, jak się wydaje, rurka nie działa.

Z uwagi na powstawanie kondensacji pojawić się defekty wizualne. Zmienić kolor srebrny powierzchni montażowej drzwi lodówki.

Doświadczeni konsumenci wytłumaczyć obecność kondensatu, że rura przed kondensacją działa tylko w momencie, gdy sprężarka jest włączona. A jeśli drzwi lodówki są często otwierane, to działa na krótką chwilę. Dlatego też, jeśli częściej otwierać drzwi lodówki, sprężarka zostanie włączony przez dłuższy czas, a na rurce kondensacyjnej usunie wilgoć lepiej.

Członkowie porównać modele lodówek LG, produkowane w Polsce, Niemczech, Rosji produktów roślinnych. I doszli do wniosku, że mają bardzo cienkie ściany, zwłaszcza w obszarach występów na półkach mocujących.

Nie do końca udany pakowanie lodówki. Z trzech stron otoczone jest przez porowatą uszczelki, a jego nie ma silnika. Dlatego wgniecenia występują płytę, która chroni przed shock.

Jeszcze kilka drobnych wad ma lodówki LG GA B489YEQZ beżowy. opinie klientów powiedzieć, że dach w lodówce jest nierówna. I, mimo że nie ma znaczącego wpływu na działanie instalacji i systemów, oni nie lubią. Jak na okładce lodówce nie dostarcza niczego bo pereveshivaniya drzwi mechanizmu.

Wśród wad określonych braku generatora lodowej.

Zamrażarka bez oświetlenia.

Wyświetlacz jest wyłączony po upływie 10 sekund po zamknięciu drzwi, jest aktywowana po otwartych drzwiach lub kliknąć przycisk. Użytkownicy chcieliby zobaczyć odczyt temperatury w dowolnym czasie.

Nie każdy lubi lokalizację półkach. Niektórzy właściciele chcieliby zobaczyć szuflada na warzywa został podzielony na dwie części. komórka jajowa posiada dwa 8 sztuk. Ale klienci chcą zrobić to co najmniej 10.

  • Nie podoba mi się fakt, że półki mogą być ustawiane tylko w dwóch pozycjach: podnieść trochę albo wcale czyste. Składana półka może być umieszczona tylko na dole.
  • Niektórzy chcieliby mieć półkę zamiast skrzynek.
  • Nie każdy lubi trochę półka na lód w zamrażalniku.
  • Nie zmienia się rozkład temperatur w obszarze świeżego.
  • Szuflady nie można usunąć, dopóki nie zdejmować z półki z drzwiami skrzydłowymi.

Uchwyt jest tak skonstruowany, że aby popchnąć dolną szufladę, drzwi powinny być otwierane do 100 stopni Nie jest to problemem, jeśli lodówka nie stoi pod ścianą. Dlatego konieczne jest, aby zainstalować go w pewnej odległości od niego. Od bocznej ściany do ściany w pomieszczeniu powinna wynosić co najmniej 20 cm, jeśli nie można. – Po prostu może przeważyć drzwi po drugiej stronie.

Nie wszyscy klienci są szczęśliwy z nabyciem wysokiej jakości lodówki LG GA B489YEQZ. Recenzje niektórych klientów wskazują, że zamrażarka natychmiast po instalacji odmówili pracy. Zamiast niego powietrze do komory chłodzącej.

Inni skarżą się, że warzywa w lodówce suche, świeże ogórki w obszarze poprzez zgnilizny przechowywania tygodnia. Lód paruje z formy.

Zamrażarka drzwi zamykają się za pomocą kliknięcia.

Niektóre kondensacji między drzwi. przepływa do komory chłodzącej gumy.

Są zarzuty, że światła po kilku miesiącach użytkowania zaczęły w tyle podczas otwierania drzwi.

Niektórzy użytkownicy zauważyli silny zapach plastiku z nowej lodówki LG GA B489YEQZ. Opinie mówią, że nie obniżają co najmniej miesiąc. Użytkownikom zaleca się umyć i pozostawić je otwarte na kilka dni. Zapach nie znika, ale to będzie słabsza.

Niektórzy klienci twierdzą, że jest to zapach gumy uszczelniające.

Zgodnie z opisem, lodówki LG GA B489YEQZ – beżowy. Odpowiedzi wskazują również, że jego ściany boczne są prawie białe. Beżowy drzwi, ale niezbyt nasycone.

drzwi permutacji

Wygodny do montażu w lodówce w kuchni LG GA B489YEQZ. Opinie klientów głównie pozytywny mówić o możliwości zmiany położenia drzwi.

Ale to nie jest takie proste zadanie. Sposób bardzo długim okresie. Trudno jest ustawić gumę uszczelniającą. Potem okazuje się, że nie jest dobrze o kontakt z powierzchniami i konieczności jej demontażu.

centra serwisowe zatrudnienie

centra serwisowe pracy, wielu klientów ocenić jako nieistotne. Pracownicy rysować w czasie rozmowy, często nie może nic, aby rozwiązać przyczyną hałasu jest zbyt intensywny zrobić. Nabywcy mają wrażenie, że ich głównym zadaniem – do winy nabywców. Jednak istnieją przykłady doskonałą obsługę.