278 Shares 6553 views

Jak się nie tylko tworzyć własne ręce, drewnianą piaskownicę, ale również je chronić

Piaskownice drewniane – stare i nieodzownym atrybutem każdej mniej lub bardziej dobrze wyposażonej sądu miejskiego, a nawet więcej – plac zabaw dla dzieci. Niewyczerpane źródło kreatywności do gier i kids-przedszkolaków, a nawet młodszych uczniów. Ale, niestety, od wielu lat, wymagają ochrony. Od – czytaj poniżej.

W międzyczasie, pomówmy o tym, jak mają dobry wypoczynek w kraju, gdy dzieci są zajęte czymś nie zbyt uciążliwy. Dorośli że – siedzieć w altanie lub na ławce, rozmawiając o czymś innym. Dzieci zainteresowani. W celu odwrócenia ich uwagi od podmiejskiej dzielnicy z gorącym, brudne i niebezpieczne, drewnianej piaskownicy dla domków są tylko w prawo.

Oczywiście, taka konstrukcja jest możliwa i kupić, a to będzie kosztować niedrogie. Ale po pierwsze, jeśli można zaoszczędzić pieniądze, to dlaczego nie? A po drugie, średnia piaskownicy, zwykle niewielka. A jeśli rozmiar pozwala strefie podmiejskiej, dzieci mogą zbudować małą piaszczystą kraj.

Zobaczysz, że drewniana piaskownica zbudowany szybki, zabawy, a nawet utwór (jeśli wiesz, prawo). Drewnianych desek odpowiedniej grubości 30-40 mm, gwoździ lub śrub, młotek śrubokręta zatem łopatę farby oleju. Nie zapomnij o fantazji.

Deski sklecić tak, że jeden z nich otrzymał cztery szerokość 40 cm płyta działa prawidłowo szczotkować. – I wtedy drzewo zacznie gnić. Odbiór jasne, ale nie jest łatwo zabrudzone farbą. Można zostawić płyty monofoniczne lub narysować na nich zwykłe zdjęcia, które są pomalowane na szafkach w przedszkolu: kwiaty, jabłka, gwiazdy, łodzie.

Wielkość przyszłego piaskownicy już wiesz. Teraz wybrana lokalizacja dla niego jest to konieczne, aby zaznaczyć miejsce nieco więcej niż szerokość. Z prostokąta opisanego usunięte górne warstwy ziemi. Naroża regałowe kopać doły głębokości 35-40 cm.

Ramka jest rack gwoździami parami na przeciwległych tarczach (górnej krawędzi stojaka, a płyta powinny być wyrównane); Panele są połączone ze sobą za pomocą gwoździ lub śrub; Stać w boksie i pokryta ziemią. Konstrukcja musi być trwały.

Poświęć trochę czasu, aby wypełnić w dolnej części piaskownicy sporo zaczynu. Kiedy przychodzi czas, aby zmienić piasek, zrobisz to szybko i łatwo.

Teraz – zła wiadomość. Rzadko matka niech dziecinnie w piaskownicy stoczni, bez zastanowienia, ile psy i koty to już wcześniej wykorzystał. Właściciele piękny dom i Murok kulki zbyt często odwiedzanym przez piasek za darmo zamiast zakupionego pojazdu. Więc drewniana piaskownica w sądach, niestety, muszą być chronione.

Można po prostu pokrycie struktury na górze plandeką, zabezpieczając go w pętle na rogach. Ale prawie każdy jard mijamy; Zabrali piasek – znicz i plandeki. Dlatego trzeba będzie drewniana piaskownica z pokrywą.

Wybieramy desek o grubości takiej samej jak w obszarze izolowanym, tak że długość nieznacznie zachodzą szerokość. Ustal, ile płyt będzie musiał pokryć w pełni obejmujący „farmę” dziecięcy na szczycie. Następnie przymocować górne dwie zewnętrzne płyty. Dzieci będą miały komfortowe ławki i design – dodatkową sztywność. Pozostałe deski przybite do przeciwległego boku dwóch barów, tak aby uzyskać tarcza jednoczęściowa jest prosty, ale wystarczająco szczelnie zamykając piaskownicy. Nie zapomnij zaokrąglić ostre krawędzie i sklepy, a także tarczę. Oczywiście, malować je i zapewniają doskonałe warunki rysunki.

Byłoby pożądane, aby takie drewniane Piaskownice były wszędzie. W każdym razie, tak długo, jak wszystkie bezpańskie zwierzęta znaleźć swoich troskliwych właścicieli, zbyt sumienny za kradzież nocy z piasku z dziećmi.