133 Shares 8465 views

Jak się kąpać w wannie

Dla narodu rosyjskiego kąpiel bierze swoje tradycyjne miejsce, mimo to, nie każdy zna zasady jej wizyty. Nie jest to zaskakujące, ponieważ w ostatnich latach, oprócz całej znanej rosyjskiej łaźni i sauny fińskiej, na tym etapie nie są tak egzotyczne gatunki jak tureckiej łaźni parowej lub ofuro Sento, łaźnie rzymskie, a nawet sauny na podczerwień. Jak zrozumieć całą tę różnorodność, a jak nie zranić odwiedzając jedną z tych instytucji bez uprzedniego skonsultowania się z wizytą do zasad? W tym artykule, proponujemy zapoznanie się z zasadami wizyty rosyjskiego kąpiel.


Przede wszystkim staramy się odpowiedzieć na pytanie, jak prawidłowo kąpać w wannie? Jest to dość stary zwyczaj, który jest nam znane od dzieciństwa. Po jej wizyta w naszym ciele nabywa czystość, spokój, pozytywnych emocji i dużą listę innych przyjemnych chwil. Ponadto, wiele osób wie, jak prawidłowo kąpać w wannie, schudnąć lub poczuć się znowu młody.

Wartość kąpieli, aby osiągnąć te cele, ogromne, pomimo faktu, że nowoczesny obiekt oferuje doskonałe zaplecze dla procedur higienicznych i relaksacyjnych. Parową i uzdatnianie wody, po to, mają o wiele lepszy efekt oczyścić pory skóry niż zwykły prysznic lub kąpiel. Dlatego niemożliwe jest, aby nie doceniać roli rosyjskiej łaźni.

Dowiedz się, jak prawidłowo kąpać w wannie, można znaleźć na zdrowie, odzyskać z ciężkim dniu pracy i zrelaksować zmęczone mięśnie i stawy. W cichym półmroku kąpieli Twój spokój całkowicie odnowiony, z powrotem siłę i podświadomie poczuć przypływ energii.

Rosyjski kąpiel jest rytuałem. Nie powinno być w zakresie rezerwacji i przypomnieć, że istnieją dwie wersje: w kolorze białym i czarnym. Ponadto, wersja w kolorze czarnym, jest o wiele bardziej higieniczne. To zabija szkodliwe bakterie i grzyby. Jak się kąpać w wannie w czerni? Tutaj najważniejsza jest właściwa parowej. Jeśli przypadkowo wlać wodę na kamienie, cały proces odbywa się w łaźni parowej można uznać za zniszczony.

Po tym wszystkim, jak myć w wannie? Po pierwsze, jest to niemożliwe do wyobrażenia bez pachnący pary i, oczywiście, miotła, która jest konieczna, aby przygotować z wyprzedzeniem. Temperatura tutaj nie powinna przekraczać 70 ° C Przed iść do łaźni parowej, konieczne jest, aby spłukać prysznicem. Mydło w tym przypadku nie jest konieczne, ponieważ usuwa ochronną warstwę tłuszczu na powierzchni, które powinny chronić skórę przed przegrzaniem. Jak się kąpać w wannie, jeśli chcesz się zrelaksować jak najwięcej? W żadnym wypadku nie spieszą gorliwy miotłę. Musimy przyzwyczaić się do temperatury na dolnych półkach. Gdy poczujesz się zrelaksowany, aktywnie rozpocząć pocenie. Aby uzyskać pełną przyjemność i relaks, spróbuj zrobić to w pozycji leżącej. W tym przypadku, można bardzo dobrze usunąć psychiczne i zmęczenie mięśni.

Jest jeszcze jedna rada, jak do kąpieli w saunie, aby schudnąć. Aby to zrobić, trzeba przyjść do kąpieli z lekkim uczuciem głodu, należy pić dużo płynów (korzystnie herbat ziołowych), używać olejków eterycznych, a po łaźni parowej usługi masażu. Taka aktywacja metabolizmu organizm nie dostanie się nigdzie indziej! Opuszczeniu kąpieli, chyży, miękką i delikatną skórę i pełną spokoju.

Jak się kąpać w wannie, aby pozbyć się przeziębienia i mają korzystny wpływ na błony śluzowe nosa i gardła? Można użyć ekstrakty lub nalewki eukaliptus, mięta, tymianek. Po tych procedur, nie tylko czuć zimne ustępuje, ale również chronić się przez długi czas od takich nieprzyjemnych chorób, takich jak zapalenie zatok, nieżyt nosa, ostre infekcje dróg oddechowych.