465 Shares 9410 views

Aspiryna maski i jego właściwości

Starożytni piękności wiem jak zrobić swoje piękno skóry i świeżość. Do tej pory, gdy kosmetologii ma skoczył do przodu, na półkach sklepowych wszelkich kosmetyków są różne środki do opieki wszelkich rodzajów skóry. Jednak jakoś nigdy nie wychodzą z mody idzie kosmetyki, stworzył swój własny – maskę, stosowany w celu zapobiegania jednego lub inne problemy skórne.


Jednym z najbardziej popularnych i znanych jest długa maska aspiryny. Odpowiedzi o tym, muszę powiedzieć, że są różne: ktoś mówi, że jest szkodliwy dla skóry, wysuszenie, a kto wręcz przeciwnie, pomaga – nagle może oczyścić skórę z zaskórników, które pojawiają się na niej z powodu nadmiernego tłuszczu. Ponadto, jest ona wykorzystywana do wąskich porów skóry i odbarwiania. Aspiryna maska może również działać jako peelingu – cel wagi – jeden przepis i to jest proste jak wszystkie oryginalne.

Jest ona oparta na znanej aspirynę – niepowlekane tabletki. Należy zauważyć, że w przypadku wytwarzania maski aspiryny nie mieści się w tabletki do rozpuszczania się w wodzie. Powinien być stosowany tylko starannie zmielonych tabletek, które trzeba szlifować własne. W tym celu można użyć młynka lub zaprawy. Jeśli nie chcesz, aby szlifować za każdym razem, a w małych ilościach, może od razu zrobić jak dużo aspiryny „pył” jak ona podobała, aby podjąć niezbędne, a resztę pozostawić na inny czas.

Warto wiedzieć, że maska jest daleki od jednolitego – w zależności od rodzaju skóry, z wyjątkiem aspiryny i inne składniki mogą być dodawane do niego. Chciałbym również zwrócić uwagę na fakt, że aspiryna maska jest złe dla właścicieli skóry wrażliwej i suchej. Wszystko, co jest dokładnie odwrotnie do tych, których skóra jest klasyfikowany jako oleisty połączeniu i normalnych – mieć taki maska być użyteczne.

Aspiryna maski do skóry tłustej

Jego działanie ma na celu zniszczenie czarnymi kropkami, które pojawiają się na skórze z powodu nadmiernego tłuszczu. Jego wytwarzania trzeba 6 tabletek aspiryny być kruszone i napełnia się wodą do utworzenia zawiesiny (około 1 łyżeczka). Ta maska powinna być stosowana do czyszczenia skóry i przytrzymaj przez pięć minut. Przemywa się tamponem waty nasączonym wodą.

Jeśli chcesz uzyskać dobry wynik, nałożyć maskę w ciągu dnia i powtórzyć procedurę w ciągu 10 dni. W tym przypadku, od razu zauważysz, że skóra zwężone pory w celu zmniejszenia zawartości tłuszczu, a czarne plamy zniknęły.

Aspiryna maska połączeniu i skóry normalnej

Ta maska jest zupełnie inna, pomimo faktu, że jego członków obejmuje również aspirynę. W przeciwieństwie do pierwszego przykładu, jest łagodniejszy. Aby przygotować, należy tylko połowa wbity tabletki i napełnić pół łyżeczki wody. Następnie miesza się masę jednorodnej zawiesiny dodaj miodu – łyżeczki. może być zastąpiona w razie potrzeby, te same ilości krem do twarzy. Maska stosowana jest również w ciągu 5 minut, a następnie przemyto wodą. To nie może być zbyt często powtarzane – 1-2 razy w tygodniu byłoby wystarczające.

Po nałożeniu maski aspiryny należy nawilżać krem. To pomaga wyciągnąć właściwości aspiryny na ich korzyść, ponieważ oprócz coraz jasne skóry, można również pozbyć się zmarszczek na twarzy i będzie przywiązywać jednolity odcień. Dzięki temu zawsze będziesz wyglądać świeżo i młodziej niż w wieku pięciu lat. Przynajmniej niektóre aspiryna pomoże właścicielom piegi na twarzy – ma przydatnych funkcji, aby je rozjaśnić. Ponadto, należy pamiętać, że aspiryna twarzy maskę – pierwszy „dziewczyna” w przypadku trądziku na twarzy, co jest bardzo nieprzyjemne. Dbać o siebie, docenić to, co natura dała ci.