574 Shares 1258 views

Biografia Peter Chernyshov – łyżwiarz, prezenter i uczestnik różnych pokazów

Wielu miłośników i ekspertów w łyżwiarstwie figurowym jest znanym uśmiechem i przystojnym młodzieńcem, który w ostatnich latach często pojawia się na ekranach telewizyjnych jako uczestnik i prezenter różnych pokazy lodowych. Nazywa się Peter Chernyshov.


Dzieciństwo lata

Przyszły łyżec urodził się w pięknym mieście Leningradu, w rodzinie intelektualistów. Jego rodzicami są Andrei Petrovich i Lyubov Vasilyevna – inżynierowie. Nazwali swojego syna po dziadku Piotra Chernyszowa, czterokrotnego mistrza ZSRR w pojedynczej łyżwiarstwie figurowym, który występował w latach trzydziestych. Młodszy brat Petr nigdy nie uprawiał profesjonalnie sportu, chociaż żartuje z przyjemnością.

Sportowa biografia Petera Chernyshowa (łyżwiarka) według dzisiejszych standardów zaczęła się bardzo wcześnie. Zaczął grać w sporcie od sześciu lat. Już w wieku ośmiu lat regularnie chodziłem na zawody sportowe i zebraniach. Ponad dwustu dni rocznie w tak młodym wieku, chłopiec spędził poza domem.

Kariera

Biografia Piotra Chernyshowa (łyżwiarz) jest nierozerwalnie związana ze sportem. Zaczął jako samotnik. W latach osiemdziesiątych był niewielką grupą sportowców, którzy opanowali technikę potrójnego skoku. Piotr wielokrotnie wygrał w mistrzostwach Leningradu, był dumny z miejsca w mistrzostwach Związku Radzieckiego i Rosji. Nieco później Peter Chernyshov, łyżwiarz, którego biografia wydawała się związana z pojedynczym łyżwiarstwem, gwałtownie zmieniła jego rolę i zainteresowała się tańcami sportowymi. Jego pierwszym partnerem był młody początkujący sportowiec Sofya Eliazova. Matka radziła Piotrowi, aby przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych.

W 1992 roku Chernyshov wraz z żoną, a następnie słynna i popularna sportowca Natalia Annenko, która również tańczyła na lodzie, przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych i zaczęła trenować z Sofią w Lake Placid w szkole Natalia Dubova. Niestety, para nie osiągnęła znaczących wyników i wkrótce uległa dezintegracji.

Biografia Peter Chernyshov (łyżwiarz) dokonuje ostrego zakrętu, gdy Natalia Dubova zaprasza do Detroit Naomi Lang. W pierwszym sezonie sportowym nowo utworzona para zajmuje trzecie miejsce w mistrzostwach Stanów Zjednoczonych, a następnie pięć razy stają się mistrzami kraju. W 2001 roku Peter uzyskał obywatelstwo Stanów Zjednoczonych, a para Chernyshev-Lang została uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich. Niestety, spektakl nie był bardzo udany, w wyniku czego zajęli tylko 11 miejsce. Para osiąga wyższe wyniki podczas mistrzostw świata i indywidualnych etapów Grand Prix, gdzie zdołają wejść do pierwszej piątki. W sezonie 2000 roku zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Biografia Piotra Chernyshowa, łyżwiarka figurowa z doświadczeniem, również zna głośne zwycięstwa. W latach 2000 i 2002 Chernyshov i Lang zostali mistrzami mistrzostw Four Continents. Na początku 2003 roku Peter skończył mówić i zaczął trenować.

Dziś wielu fanów interesuje się tym, ile lat Peter Chernyshov. W dniu 6 lutego 2014 r. Liczba ta sięgnęła 43.

Życie osobiste

Biografia Peter Chernyshov – łyżwiarz, trener, showman – składa się nie tylko z zapasów. Dużym miejscem w tym jest życie osobiste. Pierwsze małżeństwo Piotra zostało zakończone w 1988 roku z Natalią Annenko. Trwało to siedem lat, a nawet po rozwodu byłym małżonkiem zawsze mówi serdecznie i szacunkiem Piotra. Rozstanie było spowodowane współczuciem Piotra dla jego partnera Naomi Lang. Po rozwodu z Natalii zaczęła się rozwijać romans z amerykańską łyżwiarką figurową, ale przed ślubem nie nadeszła. W 2008 roku Chernyszowa żonaty aktorka Anastasia Zavorotnyuk.