684 Shares 5756 views

Aktywator dla ryb karpiowatych z rękami

Wędkarstwo, zwłaszcza „Zimna Woda”, to jest bardzo ważne, aby przyciągnąć uwagę górnictwie. W tym celu, aktywator i ryby stosowane. Głodny ryb – bas, karp, karaś, itd. – .. Sails zapach substancji stanowiących przynętę. Dzięki tej połowów przynęty żerują na pre zwabił działce, która od jedzenia i połykania przynęty w połowach hakowych.

Jak wybrać

Wędkarstwo – to specjalny sztuki. Wymaga to nie tylko wykrywają zdobycz i odciąć, to nadal musi zwabić. Choć w praktyce nie zawsze jest łatwo znaleźć odpowiednich aktywatorów gryzienie ryby. Powodem jest to, że obecnie na rynku jest wiele odmian, z wieloma producentami. Firmy, które produkują specjalne preparaty dla przyciągnięcia mieszkańców podwodnych – aktywatory gryzącym Fish – ogromne kwoty. Każdy z nich oferuje swoje produkty, choć nie zawsze wysokiej jakości i, co najważniejsze, na tyle skuteczna.

Szczególnie dobry aktywator

Każdy rybak wykorzystuje swoją przynętę. Niektóre kupić aktywator ryby w sklepie, płacąc mu dużo pieniędzy, podczas gdy inni wolą gotować własne ręce. Jednak istnieją pewne cechy, które powinny być scharakteryzowane jako fabryka i mieszaniny domowej roboty. Po pierwsze, dla aktywatora ważne jest więc, że może przyciągnąć potencjalną ofiarą, nawet z dużej odległości. Im większy obszar staw, który obejmie aktywną feromonów atraktant w mieszaninie, tym większe szanse, aby wrócić do domu z dobrym połowu.

Inną cechą – to wszechstronność. Po przydatny, gdy można użyć tego samego aktywatora kęs – karpia, okonia, w ogóle, zarówno dla pokoju i dla ryb drapieżnych. W tym przypadku, na temat skuteczności produktu nie powinny być objęte takim wszechstronnym zastosowaniu.

Co to jest dobry zgryz

Inną cechą wysokiej jakości przynęty jest to, że nie powinno się wiązać z punktu ekstrakcji do przynęty, ale w celu zwiększenia jej apetyt. Wszakże, jak wiesz, głodny ryby, tracąc ostrożność, zaczyna jeść bardziej ochoczo, więc raczej się podłączyć. Ponadto, dobry zgryz aktywator, z których ludzie opuszczają opinie po zastosowaniu musi być praktyczne, gotowe do użycia i przyjazne dla środowiska. Ta ostatnia cecha jest szczególnie istotna, że jako substancję w mieszaninie nie ma negatywnego wpływu na akwenu i mieszkańców. Oczywiście, przede wszystkim oznacza to, że nie powinno być niebezpieczne lub chemicznie agresywne.

Honeypoty

Istnieje wiele czynników, które w jakiś sposób wpływają na wyniki połowów. A jeden z nich jest ryzyko przekarmienia ryb. Ale z tym problemem wyszło świetnie – aktywator elektroniczny kęs. To urządzenie działa w następujący sposób. Należy po prostu uruchomić do wód. Jak tylko przynęta będzie w wodzie, zacznie kliknij, wibrować i zapalać. W ten sposób, elektroniczny ryby aktywator, reakcje, które w dużej mierze pozytywny wpływ na wizualne i słuchowe analizatorów potencjalnej produkcji. Operacja ta jest oparta na wrażliwości ryb na różne wibracje. Aktywator ryby, migające w wodzie, jest szczególnie istotne podczas nocnych połowów lub w wodzie o silnym prądzie, w którym dźwięk i wibracje zacięty.

Zasada działania

Jeśli chodzi o dźwięk, elektronicznego aktywatora ryb – na karpia, leszcza, a nawet sumów – wysyła sygnały tylko z małą częstotliwością. W mętną wodę tak, że fale akustyczne są szczególnie skuteczne. Ukazuje dźwięk tego urządzenia w wodzie słodkiej – o dziewiątej, a na morzu – jeden tysiąc sto metrów. Wibracja jest wytwarzany aktywator, wpływa głównie na „linii bocznej” produkcji. Przynęta tworząc sygnał elektromagnetyczny w taki sposób, podrażnia zakończenia nerwowe podwodnych stworzeń. Wszystkie te czynniki razem i przyciągnąć rybę.

Aktywator dla karaś

Przedstawiciel rodziny karpiowatych jest uważana za jedną z najczęstszych ryb w naszym kraju. Wydawać by się mogło, że nie ma nic łatwiejszego do połowu karpi. Ale ta opinia jest bardzo subiektywna. Karas jest uważany za bardzo kapryśne ryby. Są chwile, kiedy nie chce nawet do dziobania w ich ulubionej przynęty. Dlatego aktywator dla ryb karpiowatych – dość aktualny temat w wędkowania. Ten karp z pewnością zachęcić go, aby szybko znaleźć przynętę oferowanych. W tym przypadku, ryby aktywator karpia według rybaków zawodowych, nie powinny być w strukturze tak złożone, jak, na przykład, jego odpowiednika promieniowego.

Wszystkie kulinarne gusta ryb bardzo często się zmieniają. Nawet za godzinę karpia może wybrać kilka różnych przynęt. Dlatego, idąc na polowanie, wędkarz musi być przygotowany na apetytu zmiana ekstrakcji.

Ulubione aktywatory karpia

Różne dodatki, które stymulują skubać, od dawna stosowane przez naszych rybaków. Ponieważ konwencjonalne reprezentatywnych dla tego karpia zapachów, takich jak czosnek, anyż, wanilia, konopi, olej roślinny, i najbardziej skomplikowanych „koktajli”, wytwarzane metodami przemysłowymi – wszystkie polowania zwiększa wydajność.

Korzystnie używana mieć różne kształty przynęty – sproszkowanego aktywatora karasia ryb i cieczy. Wszystkie z nich są idealne, aby dodać do mieszanki zanęty. Samodzielnie produkować aktywator gryźć swoje ręce i znaleźć optymalny smak i aromat na karpie, powinny być dużo eksperymentuje.

najlepsza przynęta

Ci, którzy idą do połowu karpia na dzikim stawie, eksperci radzą, aby korzystać głównie naturalne środki pobudzające. Jednakże, jeśli w jeziorze istnieje silna zapressingovannost i ryby trochę, poza tym, że jest bardzo ostrożny, trzeba będzie sztuczny aktywator zgryz.

Ręce zrobić mieszanina może być każdy, nawet początkujący wędkarz. Ogólnie rzecz biorąc, prawie każdy sposób, aby wzbudzić apetyt karpi daje bardzo dobre rezultaty. I to potwierdza wieloletnią praktykę specjalistów, którzy znają z pierwszej ręki, co jest doskonałe zgryz ryb i co może być przyczyną tego.

Największy efekt obserwowano po udanej kombinacji. Na przykład, mała ilość aromatycznych składników obecnych w przynęcie przemysłowej. Niektórzy doświadczeni wędkarze wolą kupować tylko Kukurydza w puszkach, w których nie jest zapach truskawek, uznając, że taka struktura – to najlepszy aktywator ryb na karpia.

własne ręce

Wiele eksperymentują z przynętami, z wyjątkiem, że mieszanina wykonana z własną rękę, jest najbardziej skuteczne, ponieważ jego skład jest otrzymywany poprzez doświadczenia i eksperymenty. Niektórzy wędkarze są w ciągłym poszukiwaniu. Ponadto, idą do zbiornika obejmowały kilka rodzajów przynęty, na przykład, zmieszane z chlebem czosnkowym oleju roślinnego lub rozpuszczonego w słoiku z robakami.

Nawiasem mówiąc, według wielu, ostatnia opcja – „prawo” zgryzu aktywatora dla karpia. Ręce producenci przynęty, wędkarz musi wziąć pod uwagę kilka czynników: pogody, charakter stawu sezon i więcej, na przykład, liczbę „sąsiadów” siedzi z wędką w pobliżu.

Najczęstszym aktywator krajowy jest również skąpiec, który od pewnego czasu jest umieszczony w skrzynce zawierającej miętę. Więc to nie jest tylko „czyste”, ale również bardzo atrakcyjne dla karpi. Ponadto, karp lubi chleb żytni lub czarnego, który miesza się z jednym z jego ulubionych smaków – czosnek, olej roślinny, anyżu i wanilii.

Ogólnie rzecz biorąc, to wybredne i nieśmiałe karpie mają kilka zapachów, że kocha bardziej niż inne. Przede wszystkim, jest to zapach wanilii, która przyciąga coraz więcej małych i średnich karp. Nie powinniśmy być zaskoczeni, jeśli zamiast oczekiwanego ożywienia na haku łapie leszcze kocha ryba ta jest nie mniejsza aktywator brat.

Równie popularne przynęty są mieszaninami gdzie Anyż olej dodawany do semoliny lub miękiszu. Jednocześnie doświadczeni rybacy nie zaleca się używać takiej zimy aktywator. Duże okazy karpia odpowiedzieć najlepiej czosnek, a gdy nie jest zbyt powolny kęs, efektywna wydajność byłyby wykorzystywane jako przynęty konopi.

Jeżeli ekstrahuje się mocno przerośnięte głęboko ukryty zasobnik, a stamtąd mogą zachęcić aktywatora takiego jak koper, nęcenia dodano do mieszaniny. Not bad „praca” i chipsy ziemniaczane, jednak płyną i duży karp.