213 Shares 6617 views

Mogę wycisnąć pryszcze: każdy decyduje za siebie

Wycisnąć pryszcze nie mogę … Tak więc dowiadujemy się stale z magazynów i stron na ekranie telewizora. Należy udać się do lekarza, na wizytę do kosmetyczki do procedury „osoba czyszczenie”, przebiegu leczenia, itd.


Niech po prostu zdefiniować. Wycisnąć pryszcze nie jest zalecane. Mogę wycisnąć pryszcze – należy identyfikować siebie. Po kosmetyczka w gabinecie robi to samo, ale on nazywa ten proces „czyszczenia twarzy.” Ale! Cała procedura jest sterylny, skóra i wstępnie przygotowany, a ponadto do „wyciskanie” jest również ostateczny maski.

Więc dlaczego nie zrobić to wszystko przeze mnie, dbać o „ukochanej”? Jeśli masz możliwość regularnego iść do kosmetyczki z procedurą, to się tam drogi. Nasze wskazówki dla tych, którzy nie mają tej funkcji lub pozwolić często spędzają czas i pieniądze na oczyszczanie twarzy, nie mogą w najbliższej przyszłości. Tak więc możliwe jest, aby wycisnąć z trądzikiem, ty decydujesz.

Jak i co wycisnąć

Pryszcz – pojęcie niemedyczne, ale raczej krajowy. Na pierwszy rzut oka to zdarza i trądzik i „odłączonym” wielkiego węgorza i zapalenia tkanki podskórnej zamienia się bolesnego wrzodu, który nie chce wyschnąć. Na pytanie „Czy to możliwe, aby wycisnąć pryszcze na twarzy?” Powinno być brane pod uwagę przy określaniu, co dokładnie masz zamiar pozbyć.

Formacja krostkowa na twarzy nastolatek zmian w organizmie, nie jest możliwe do pchania. Głównym sposobem walki z tym zjawiskiem – diety i pielęgnacji skóry. Do wyschnięcia i dbać o masek i balsamów, aby nie dotknąć ponownie i delikatnie wyjąć wyschły po dojrzewaniu na trądzik ropny masy. Ale dopiero po pryszcz jest „dojrzały” i ropa wychodzi łatwo przy najmniejszym kliknij na nią. Należy oczyścić ranę z nalewki z nagietka po „otwarciu”. Zamiast tego, środki mogą stosować balsam lub jakąkolwiek inną ziołową nalewkę.

Procedura „osoba czyszczenie” w domu

Mogę wycisnąć pryszcze w domu? Przedmiotem czystości i czystości w procedurze możliwe. Mówimy o małych i niezbyt dużym trądzik, zatyka porów. Aby to zrobić, trzeba będzie:

  • Głęboka miska z ciepłą wodą.
  • Sterylne serwetki owinąć palce podczas wytłaczania.
  • Duży ręcznik frotte pokrycie się nad parą.
  • Lustro na stojaku dla wygody procesu wytłaczania.
  • Środek dezynfekujący cieczy (płyn, nalewki z nagietka, itd.).
  • Przygotowany twarzy maskę odpowiadającą swoim rodzaju skóry.

Tylko w tych warunkach sterylnych oczyszczania skóry może dać twierdzącą odpowiedź na pytanie: „Czy to możliwe, aby nacisnąć pryszcze?”.

Sama procedura jest prosta. Wlać do miski z ciepłą wodą, dodać przydatnych trawę (glistnik, rumianek, dziurawiec, etc.) i przykryć ręcznikiem. Uważnie patrzeć pod ręcznikiem – nie za gorąco. Jeśli tolerowane, następnie siadamy pod nim i wdychać pary gojenie jednocześnie rasparivaya porów na twarzy. Po siedzi tak przez 15-20 minut, zdjąć ręcznik i usunąć krople wody z jego twarzy. Shook sterylnych ociera koniuszki palców wskazujących (na czystość i nie pozostawiają śladów po gwoździach), delikatnie ściskając czarne kropki, małe czerwonawe pryszcze (białe guzki nie może go dotknąć – nie dojrzały). Wszystko oczyszczoną przestrzeń wytrzeć płyn przygotowany z wyprzedzeniem. Po tym wszystkim, przemyć twarz i zastosować maskę.

Jeżeli proces ten jest dla Ciebie pierwsze, nie od razu biec na całej skórze wad. Już wiem, czy można wycisnąć pryszcze. Dlatego też do czasu usunąć tylko część zakażonych porów i trądziku. Resztę pozostawić na inny czas.

Czyszczenie twarzy, pożądane jest, aby zrobić nie więcej niż raz w tygodniu. Nie zapomnij o leczeniu trądziku od wewnątrz – diety i zdrowego stylu życia. Połączenie tych warunkach pomogą Ci odzyskać zdrowej cerze, aksamitna i delikatna skóra.