161 Shares 5921 views

Singer Vlad Topałow: biografia, życie osobiste, praca

Wiele gwiazd udaje się wyrażać siebie w młodym wieku, jest jednym z nich i Vlad Topałowa. Biografia piosenkarza pokazuje jego znajomość ze światem show-biznesu orzekł już, że kiedy miał zaledwie pięć lat. Utalentowany chłopiec dołączył do grupy popularnego dzieci „kręcić”. Oczywiście, to nie jest jedynym osiągnięciem jego życia.


Vlad Topałow: Biografia gwiazdek

Słynna piosenkarka jest rodowitym Moskal, urodzony w październiku 1985 r. Trzy lata później jego rodzice mieli córkę Alinę. Matka Vlad pracował historyk-archiwista, jego ojciec był firmą świadczącą usługi prawne.

Wydawałoby się, że rodzina chłopca był daleko od oszczędny, ale tak nie jest. Ojciec przyszłej gwiazdy w młodości lubił muzyki, grał w kilku zespołach, takich jak zespół rockowy „The Fourth Dimension”. Jego przykładem poszła i Vlad Topałow. Biografia piosenkarza mówi, że jego znajomy z muzyką rozpoczął od wizyty w szkole muzycznej, gdzie uczył się gry na skrzypcach.

W ślad za zaproszenie do twórczego zespołu „Fidget”, kierowany przez Elena Pindzhoyan. Zachwyt publiczności nazwie wspólny numer Topałow i Malinowski, który później stał się sławny dzięki show „Morning Star”. Z „fidget” Vlad podróżował do wielu krajów na całym świecie.

młodzieńcze lata

Rodzice chłopca postanowili, że on i jego siostra muszą uzyskać wykształcenie za granicą. Wielka Brytania – kraj, w którym przez trzy lata mieszkał Vlad Topałowa. Biografia piosenkarza informuje, że jego powrót do domu odbyła się w 1997 roku. Vlad mogli kontynuować naukę w specjalistycznych studiach, dzięki badań, w których jest on teraz biegle w kilku językach.

Topałow był 15, kiedy dowiedział się o zamiarze urlopu rodzicielskiego. Vlad zdecydował się pozostać z ojcem, a jego młodsza siostra zamieszkała z matką. Wkrótce matka piosenkarza ożenił się ponownie, zostawiając go tam była inna siostra – Anna. Po studiach podjął pracę w państwie rosyjskim Uniwersytet Humanitarna, w roku 2006 otrzymał dyplom z prawa, ale nie działa w ich specjalności.

Grupa Smash !!

W 2001 roku była grupa Smash !!, który stał się członkiem Vlad Topałowa. Biografia piosenkarza dowodzi, że ten pomysł zrodził się po on i Sergey Lazarev nagrała piosenkę Belle, wykonane ze znanego musicalu. Dzięki tej piosence faceci wykonywane na festiwalu na cześć rocznicy Topałow-starszy, po przedstawieniu utwór jako prezent. Mowa stworzył furię, młodych ludzi zainteresowanych znanego producenta.

Przez kilka miesięcy po wystąpieniu Smash !! nowy zespół był w stanie zawrzeć umowę z Universal Music Rosji. Pozwoliło to zespół zaczął nagrywać swój debiutancki album. Pierwszy klip Topałow i Lazarev został wydany w 2002 roku, otrzymała nazwa powinna was umiłowałem więcej. Nawet wtedy, gdy młodzi ludzie byli pierwszymi fanów, których liczba zwiększyła się nowych singli. Freeway i „Modlitwa” – piosenka Smash !!, podbite stację.

Prawdziwa sława przyszła do byłych członków grupy „fidget” kiedy dostał główną nagrodę na festiwalu „New Wave”. Cały kraj wiedział o grupie Smash !!, który obejmował Vlad Topałowa, utwory zespołu śpiewane nie tylko w Rosji, ale także w innych krajach. W 2003 roku pierwszy album został przedstawiony sądowi fanów, że zdecydowali się nazwać Freeway. Album szybko pokrył się platyną, został przedrukowany kilka razy.

Załamanie grupie

Dlaczego w ślad za sukcesem zdecydowaliśmy się wyjechać Sergey Lazarev Vlad Topałowa? Przyczyną konfliktu, w którym stosunki nieodwracalnie zatruły przyjaciółmi z dzieciństwa, których przyjaźń składał się z czymś więcej niż jednego roku, stwierdzono dziennikarzy, że to nie było możliwe. Członkowie zespołu w tym czasie kategorycznie odmówił przedyskutowania ich związek, ale nadal zachować tajemnicę i teraz. Plotki o kłótni między popularnych członków zespołu zaczęły pojawiać się po wydaniu drugiego albumu. Wskutek Lazareva zdecydowałem się opuścić grupę i rozpocząć karierę solową.

Niektóre grupa producencka czas myślał o tym, jak zastąpić Sergey Kirill Turichenko, ale nie zgodził się Vlad Topałowa. Grupa Smash !! oficjalnie przestała istnieć, stało się to po kilku występów z odnowionym składzie. Pożegnać się z muzyką piosenkarza nie jechał, zdecydowano się na karierę solową.

kariera solowa

Natychmiast należy powiedzieć, że to pole nie udało się osiągnąć znaczący sukces Vlad Topałowa. Jego utwory są uderzająco odmienne od tych kompozycji, które są wykorzystywane do fanów niegdyś popularnej grupy Smash !! Przyciągnąć nowych odbiorców do piosenkarza i jego producenci również nie udało, pomimo wszystkich swoich wysiłków. Pierwsza solowa płyta spotkała się z bardzo cool.

W 2008 roku Topałow wydała drugi album, prace nad którym, według niego, wzięto pod uwagę błędów wykonanych wcześniej. Jednak płyta „Niech serce decyduje” i wszystko pozostało praktycznie niezauważone przez potencjalnych słuchaczy. Zainteresowanie Vlad stopniowo zaczął się zapadać.

Aktor filmowy i teatralny

Zmiana zawodu – wyjście z trudnej sytuacji, którą wybrał dla samego Vlad Topałowa. Niż jest obecnie zaangażowany w były wokalista toczone-aktorów? Wiadomym jest, że jego debiut teatralny w 2010 roku, dostał małą rolę w produkcji „Wynik na twarzy.” Wydajności, przeznaczony dla młodej widowni, był wielkim sukcesem, przez rok, Vlad spędził w trasie z firmy teatralnej.

Świat kina nie jest też pozostawione bez opieki zbiorowej była gwiazda Smash !! W 2011 roku został zaproszony do obsady filmu „Niewystarczające ludzi”, w którym zagrał epizodyczną rolę. Potem ukazał się w „Babes and Chicks” taśmy odcinek komiksu.

Jako aktor również nie udało się poczynić znaczące postępy Vlad Topałowa. Dawna piosenkarka jest obecnie zaangażowany? Młody mężczyzna mówi, że planuje powrócić na scenę, pracuje obecnie nad nowym materiałem, który wchodzi swój trzeci album.

Życie za kulisami

We wrześniu 2015 r bohaterami kronik świeckich stał Vlad Topałowa i jego żonę. Każdy, kto zna piosenkarkę, byli bardzo zaskoczeni, że zdecydował się wziąć ślub. Były członek Smash !! Nigdy nie ukrywała swoją preferencję dla stosunków krótkoterminowych. Vlad wybór padł na Kseniyu Danilinu, który jest znany jako kapitał świecką właściciela prestiżowego studia.

To już prawie rok od Vlad Topałow i jego żona oficjalnie zamknięto ich zjednoczenie. Ale prasa nie przestaje wracać do przeszłości, ukochanego młodzieńca. Pamiętam jego powieści z takich znanych osobistości jak Julia Volkova z grupy „Tatu”, Olga Rudenko, plotki o nowym hobby piosenkarza. Jednak wczoraj para nie przywiązują dużą wagę do plotek. Kiedy dziennikarze zadają Vlada o dzieciach, on zawsze odpowiada, że nie planuje nabyć potomstwo, jednak nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości.