852 Shares 7532 views

Własny korespondent VGTRG we Włoszech Asya Yemelyanova

Często korespondenci telewizyjni, często pojawiając się z raportami na ekranie, powodują autentyczne zainteresowanie jego osobą. W tym samym czasie nie zawsze można znaleźć interesujące informacje o biografii lub życiu osobistym tej kategorii dziennikarzy.

Asya Emelyanova, korespondentka

W raportach ze słonecznych Włoch widza widzi przystojną, wesołą młodą blondynkę, której raporty są interesujące, dynamiczne i trafne.

Mówimy o dziennikarz, który obecnie patronuje na rzymskim biurze VGTRK. Ta Asya Yemelyanova, której biografia nawet nie dotarła do Wikipedii. Woli rozmawiać o losach innych ludzi i nie mów o niej.

Ciekawe informacje o sobie. Dane liczbowe opisały ulubione prace w ten sposób:

  • Codziennie – 8 filiżanek espresso;
  • Tygodniowy – 7 opowieści tematycznych;
  • Miesięcznie – 31 dni w podróży służbowej;
  • Rocznie – do trzech tygodni urlopu, z udanymi okolicznościami okoliczności.

O swoim credo życia, powiedziała korespondent TV dość interesujące.
Uważa, że jej zadanie:

  • Bądź na antenie, nawet jeśli nie masz czasu;
  • Zapoznaj się z wywiadem, nawet jeśli nie dają tego;
  • Być we właściwym miejscu, nawet jeśli samolot został odwołany.

Rezultatem tego jest trzydniowa transmisja, którą Asya zadzwoniła do najbardziej ukochanej, ale najkrótszej części aktywności dziennikarskiej.

Ona jest naprawdę nieustrasznie wysłana do różnych miejsc, gdzie występują zdarzenia, stara się utrzymać rękę na pulsie. Jej raporty są kreatywne, prawdziwie emocjonalne.

Asya Emelyanova, życie prywatne

Z niemiłych zagłębień informacji na stronach internetowych o biografii dziennikarki telewizyjnej można dowiedzieć się, że urodziła się w Wołogadze w 1978 roku, 4 września.

Asya Yemelyanova otworzyła szerokie kręgi widzów, kiedy utworzyła tandem o tak jasnej i niespotykanej osobowości Evgeny Vladimirovich Lagrange.

Ten utalentowany kamerzysta telewizyjny VGTRK ma dużą liczbę filmów dokumentalnych i raportów z Watykanu, Włoch, Grecji, Francji, Hiszpanii, Portugalii i irackich miast i wsi. Odwiedził gorące punkty Czeczenii, Iraku, Syrii, Libanu. Wśród pracowników firmy telewizyjnej i radiowej został potwierdzony jako "nieustraszona, obsesja i spontaniczna osoba".

W 2006 roku korespondent VGTRK we Włoszech, Asya Yemelyanova i operator biura europejskiego EV Lagrange, zjednoczył się w duecie, który często był nazywany telewizją "Rosja" jednym z najbardziej warsztatów.

Wyniki Związku Kreatywnego

Wśród rosyjskich dziennikarzy byli pierwsi, którzy przekazali materiał z Francji z trzęsienia ziemi w Acquilii (kwiecień 2009 r.), Z miejsca katastrofy Costa Concordia (styczeń 2012 r.), W którym padł największy statek wycieczkowy, który zderzył się z rafami.

Według materiałów o tym zderzeniu w pobliżu wyspy Gilio śródziemnomorskiej Gilio film później został zamontowany film dokumentalny "Titanic Course", gdzie wiele osób pamięta emocje i emocje, które Asya Emelyanova wydała.

Pamiętam pracę tego tandemu, aby objąć sytuację w sprawie wyboru nowego szefa Kościoła Katolickiego w Watykanie (marzec 2013 r.).

Śmierć kamerzysty

Nieoczekiwana śmierć Eugene Lagrange w marcu 2013 roku była szokiem wielu. Uzdolniony operator był znany swoim kolegom jako zapalony motocyklista.

W piątek 22-go wieczoru udał się do swojej piętnastoletniej córki Nastya, która miała latać do Włoch samolotem. Jego rower na trasie A91 z Rzymu do Fiumicino osiągnął dużą prędkość i wpadł do ogrodzenia w pobliżu ostatniego zakrętu w pobliżu wejścia do terminalu Leonardo da Vinci. Prawdopodobnie dotkniętych deszczową włoską pogodą, w wyniku której droga była śliska.

Yevgeny Lagrange został pochowany na rosyjskim cmentarzu Don Cemetery. Po śmierci Asya Emelyanova kontynuował owocne prace nad jednym z naszych największych kanałów telewizyjnych.

O plotkach o dzienniku telewizyjnym

Po tak błyskawicznej karierze Asya zwróciła uwagę na swoją osobę. Internet był pełen duchów, w tym różne brudne pogłoski, które nie były rzadkie u różnych chorych.

Niektórzy oskarżyli ją o złamanie rodziny Lagrange'a, chociaż ta ostatnia, bez jej udziału, rozstała się ze swoją dawną żoną, która miała 14 lat.

Według dziennikarza, związani byli tylko twórczym związkiem. Ta sama myśl potwierdziła także ojciec Eugene – słynnego fotoreportera Vladimira Rufinowicza Lagrange'a.

Po śmierci syna w wywiadzie, on i jego żona Nina Petrovna jednomyślnie oświadczyli, że relacje między ich synem a Acei były czysto twórcze. W trakcie nadawania, Asya dopiero co zaczęła myśleć o potrzebie usunięcia pewnej perspektywy, ponieważ od razu zauważyła, że Eugene już go zabiera.

Niedawno w Internecie pojawiła się plotka, że Asya zaszła w ciążę z włoską osobą obciążoną przez rodzinę, aby pozostać w tym kraju. Ktoś próbuje oskarżyć ją o sympatię ukraińskich nacjonalistów.

Trudno powiedzieć, jaka jest prawda w tych plotkach, mimo to Emelyanova nadal pracuje z godnością na renomowanym kanale rosyjskim.